אודותינו

אנשים מכל העולם מראים יותר ויותר נכונות לביצוע הגירה לארצות הברית למטרת שיפור איכות וטיב החיים.ישנם מספר דרכים לקבלת גרין קארד. הפשוטה והפופולרית ביותר היא באמצעות התוכנית הרשמית של ממשלת ארצות הברית, תוכנית הDV. התוכנית אשר פועלת מטעם ממשלת ארה"ב מקבלת תאוצה ומספר המתמודדים ממשיך ועולה. למעשה, 50,000 מתמודדים מקבלים את הזכות לתושבות קבע אמריקאית. הזכות לחיות לעבוד וללמוד בארצות הברית. התפקיד שלנו הוא לסייע למתמודדים מסביב לעולם לגשת לתוכנית הDV הממשלתית, ולוודא זכאותם. צוות המומחים שלנו יעבוד על התיק שלך ויגישו אותך לתוכנית הרשמית, על מנת לספק לך התחייבות, שלא תפספס את הסיכוי לקבלת הגרין קארד. אנחנו גאים לשתף מהניסיון והידע שלנו עם אנשים שמחפשים להגשים את החלום שלהם לבצע הגירה ולחיות בארה"ב.

מה התפקיד שלנו

הנציגים המנוסים והמקצועיים שלנו יספקו תמיכה והדרכה, על מנת שתוכלו להפוך למחזיקי גרין קארד לאחר השתתפות בתוכנית הDV.המחשב אשר שולף את המתמודדים הממשיכים לשלב הראיונות, ידלג באופן אוטומטי על בקשות אשר מולאו באופן לא תקין, והמתמודד יאבד את השתתפותו ואת סיכויי הזכיה שלו בגרין קארד.ההרשמה לתוכנית הDV מוגבלת ל30 דקות, במידה וישנה חריגה מזמן ההרשמה – הבקשה תיפסל. ההרשמה פתוחה כל השנה, על מנת להבטיח השתתפותך סיכוייך בתוכנית. אנחנו מכינים את הבקשה שלכם מבעוד מועד, תוך כדי אימות ובדיקה של הצוות המנוסה שלנו. בעזרת השירות שלנו תוכל להבטיח את השתתפותך בתוכנית – למספר השנים לבחירתך. מאחר ואנחנו מכינים את כל המסמכים הנדרשים וממלאים את כל הפרטים מראש. צוות המומחים שלנו עומד לצידך בכל הקשור להגשת המסמכים הנדרשים בזמן. עליך לדעת שבמידה והגשת המסמכים לא נעשית באופן תקין – הנך נפסל באופן מיידי מהתכנית ללא אופציה לשחזור המועמדות.אפילו במצב שבו נבחרת וזכית, במידה ולא תגיב ותעקוב אחר ההוראות בזמן, בקשת תיפסל.אנחנו גאים בצוות התמיכה שלנו אשר עובד מסביב לשעון על מנת לספק מענה לכל שאלה, או פניה.למידע נוסף לגבי שירותינו ו/או תוכנית הDV – צור קשר עם אחד מנציגינו.

*ארה"ב שומרת לעצמה את הזכות לדחות כל בקשה שלא הוגשה כראוי. 

100% אחריות

לאחר השלמת האפליקציה איתנו, תהנו מ100% אחוזי השתתפות בתוכנית הDV. כל מתמודד שעומד בדרישות המינימליות של ארה"ב יזכה בסיכויי להיות תושב קבע. לחיות ללמוד ולעבוד ברחבי ארצות הברית. 
עם הצוות שלנו אתה מובטח ב100% כי הבקשה שלך תשלח כראוי. השירותים שלנו מתאימים לכל מועמד אשר עומד בתנאי התכנית.

Group-2.png
גלילה לראש העמוד