אודותינו

חברת I Immigrate מספקת שירותי הגירה מהשורה הראשונה בישראלם ובעולם.  המטרה העליונה היא לסייע לישראלים בתהליך הגירה אפקטיבי עד לקבלת תושבות הקבע לארצות הברית. 

המיקוד שלנו הוא על זיהוי הפתרונות היעילים ביותר עבורך וזאת בכפוף לתוכניות המוצעות על ידי ממשלת ארצות הברית.

 בין אם לקוחות זקוקים לסיוע בעתירות מורכבות על בסיס ויזה ו / או ויתורים, השתתפות בתוכניות גרין קארד או בעיות אחרות בנושא  הגירה, יש לנו את ניסיון הנדרש. אנו גאים במוניטין שלנו להשגת התוצאות שלקוחותינו דורשים בכדי לעמוד ביעדים האישיים והמקצועיים שלהם במעבר לארצות הברית.

בלוג
גרין קארד באמצעות רישום

היתרונות שלנו

הנציגים המנוסים שלנו יספקו תמיכה והדרכה, על מנת שתוכלו להפוך למחזיקי גרין קארד לאחר השתתפות בתוכנית הגרין קארד.

מאחר ואנחנו מכינים את כל המסמכים הנדרשים וממלאים את כל הפרטים מראש. צוות המומחים שלנו עומד לצידך בכל הקשור להגשת המסמכים הנדרשים בזמן. עליך לדעת שבמידה והגשת המסמכים לא נעשית באופן תקין – הנך נפסל באופן מיידי מהתכנית ללא אופציה לשחזור המועמדות.אפילו במצב שבו נבחרת וזכית, במידה ולא תגיב ותעקוב אחר ההוראות בזמן, בקשת תיפסל.אנחנו גאים בצוות התמיכה שלנו אשר עובד מסביב לשעון על מנת לספק מענה לכל שאלה, או פניה.למידע נוסף לגבי שירותינו ו/או תוכנית הDV – צור קשר עם אחד מנציגינו.

 

הגשת הטפסים

מאות בקשות גרין קארד נפסלות מדי שנה בשל פרטים שגויים. הגשת התהליך זו משימה מורכת בה חייבים להיות זהירים, לשים לב לדברים הקטנים ולמסגרות הזמן שהאתר המקוון מעניק לכם.

 

יעול הבקשה

אנו מייעצים כיצד לשפר את הבקשה ולהפוך אותה למתאימה ביותר כדי שתוכל לעמוד בתנאי הכניסה, אנחנו מאפשרים להגיש את הבקשה לגרין קארד בכל ימות השנה להבדיל מהאתר הממשלתי של מחלקת ההגירה בארצות הברית.

 

תמיכה וליווי

אנחנו מספקים תמיכה וליווי לכל אורך התהליך, חוסכים לכם את כל הבירוקרטיה וההוצאות המיותרות, אתם לא צריכים לעשות כלום, אנחנו דואגים להכל! החל ממילוי הטפסים בצורה הטובה ביותר, מוודאים שאתם לא מחסירים אף פרט ועד להגשתם במועדים הנקובים.

 


צור קשר