איזה בדיקות רפואיות לגרין קארד צריך לעשות?

לחץ דם

יותר ויותר אנשים מנסים להשיג תושבות קבע לארצות הברית לצרכי עבודה או מחייה אבל כחלק מתהליך ההרשמה נתקלים בדרישת בדיקות רפואיות לגרין קארד. כחלק מהתהליך בדיקות אלה הן חלק מהותי בתהליך הבקשה לתושבות הקבע ומכאן גם חשיבותן של תוצאות הבדיקה אשר יבוצעו אך ורק על ידי רופא מטעם הקונסוליה האמריקאית או שירותי יו אס סי אי אס (הגוף הפועל בהקשר לאזרחות ההגירה בארה"ב). דרישות הבדיקה הן דרישות שלא ניתן להימנע מהן כחלק מתנאי קבלת הגרין קארד והן קשורות לא רק בילדים אלא גם במבוגרים כאשר עניין הגיל ישפיע במידה ויידרשו חיסונים כאלה ואחרים. 

איך מתבצעות בדיקות רפואיות לגרין קארד? 

בדיקות רפואיות לגרין קארד לא דומות לבדיקות רפואיות אחרות שאתם מכירים, למעשה מדברים כאן על מכלול בדיקות הקרנה שמטרתן לוודא כי אכן ניתנת לכם האפשרות להתגורר בארצות הברית ונוכחותכם אינה מסכנת אדם. עם זאת אתם לא צריכים להיות במצב בריאותי מעולה ומאידך ועדיין אם יתגלה כי אתם סובלים ממלות רקע חמורות או מדבקות לרבות הפרעות נפשיות, צריכת סמים וכל השאר קחו בחשבון כי רבים הסיכויים שתכנסו לרשימת אי קבילות לקבלת אישור הגרין קארד המיוחל. במסגרת הבדיקות הרפואיות רק רופא המוסמך מטעם השגרירות האמריקאית יבדוק את הדרכון או את התעודה המזהה וזאת בכדי לוודא כי אכן מדובר בשמכם האמיתי ולא בהתחזות לאדם בריא יותר או חלילה נפטר שאיננו בחיים. במסגרת זו יבדוק הרופא את כל החיסונים שכבר בצעתם אבל לא יבצע בדיקת גוף כללית ולא ייכנס לדברים שאינם קשורים בצרכיהם של משרדי ההגירה. במעמד בדיקות רפואיות לגרין קארד תידרש גם כל ההיסטוריה הרפואית של המבקש לרבות אשפוזים בבתי חולים עקב מצב גופני או נפשי כזה או אחר. כמו כן ייבדקו מצבים בהם הוגדרתם כחסרי תפקוד או מצב נורמלי. 

אילו מחלות ישללו קבלת גרין קארד? 

המחלות שישללו מכם אפשרות של קבלת גרין קארד הן זיבה, צרעת קשה, עגבת, שחפת פעילה וזאת נכון למידע שנמסר בשנת 2018. אם זאת במצב בו תדרשו ויזת עולה תתקלו בסירוב במידה וסבלתם בנוסף גם מבעיה של חום ויראלי, בעיות נשימה, שפעת נגיפית לרבות אבעבועות שחורות. כמו כן חשוב להזכיר גם את המחלות העלולות לפגוע בשלומם של כלל הציבור, גם אז תישלל האפשרות לקבלת הגרין קארד המיוחל.  

בסיכומו של דבר אם אתם עומדים לפני תהליך הגשת בקשת גרין קארד חשוב לציין כי הבדיקות הרפואיות הכלליות שביצעתם בעבר לא תהיינה דומות לבדיקות הקשורות במעמד הגשת בקשה של  תושבות הקבע. במעמד הזה יצוינו הדרישות המתאימות וכך גם המסמכים הרפואיים לרבות ההיסטוריה הרפואית אשר תוכיח את מצבכם הרפואי, הנפשי לרבות קבלת החיסונים שקיבלתם אתם או בני הבית והילדים האחרים. 

ליצירת קשר מהירה

100% אחריות

לאחר השלמת האפליקציה איתנו, תהנו מ100% אחוזי השתתפות בתוכנית הDV. כל מתמודד שעומד בדרישות המינימליות של ארה"ב יזכה בסיכויי להיות תושב קבע. לחיות ללמוד ולעבוד ברחבי ארצות הברית. 
עם הצוות שלנו אתה מובטח ב100% כי הבקשה שלך תשלח כראוי. השירותים שלנו מתאימים לכל מועמד אשר עומד בתנאי התכנית.

Group-2.png