איך אפשר להגר לארצות הברית

לוס אנג'לס

ארצות הברית ממשיכה לתפוס תאוצה ולהיחשב גם היום למדינת האפשרויות הבלתי נגמרות ומכאן שהיא מספקת ללא מעט מהגרים הזדמנויות לחיים טובים יותר. לצד לא מעט ניגודים המתקיימים במדינה ולמרות קצבות של עוני ועושר בלתי נתפסים עדיין בוחרים לא מעט ישראלים לשנות את מזלם ולהגר לארצות הברית. שואלים את עצמכם איך אפשר להגר לארצות הברית? בדיוק לשם כך כתבנו עבורכם את המאמר שיעשה לכם סדר בבירוקרטיה למהגר המתחיל. 

כל המידע אודות הליך הגירה נכון לארצות הברית 

אז אם החלטתם לשנות את המציאות שלכם ואת האפשרויות הכלכליות אחד הדברים זה לנסות את מזלכם במדינה אחרת. בדיוק בנקודה שלפניכם עולה גם השאלה איך אפשר להגר לארצות הברית על פי חוק? לצורך העניין לכל מטרה יש את הייעוד וכך גם את תהליך ההגירה משלה. אם אתם מחליטים לעבור לארצות הברית לצרכי זוגיות זה משהו אחד ומאידך, אם אתם מחליטים לעבור לצרכי העבודה הנה כמה דברים שיידרש מכם לעשות לפני כן. 

ויזה למטרות עבודה בארצות הברית 

כמו שאר מהגרים כך גם ישראלים רשאים לעבוד במדינה אליה הם מהגרים ובתנאי שהם מבינים איך אפשר להגר לארצות הברית על פי הכללים הנכונים. ארצות הברית מנפיקה כמה וכמה סוגי וויזות המחולקות למטרות שונות וכך גם כאשר מדברים על וויזת עבודה. אז במקרה ובמדובר בוויזה לצרכי עבודה בארצות הברית יהיה על המעסיק עצמו – תושב המדינה לשכנע בעצמו את הרשויות בארצות הברית כי אין לו מספיק עובדים מיומנים מקומיים ולכן הוא חייב עובדים מחוץ למדינה. בין היתר משך התהליך וקבלת האשרה בהיבט התעסוקתי תהיה תלויה גם בגורמים כמו ניסיון רלוונטי בתחום המבוקש לצד תארים או יכולות מיוחדות בתחום העסקי, מדעי לרבות העיצובי. כמו כן יש ויזות המיועדות למשרות זמניות ויש ארוכות טווח ולכן חשוב ביותר להבין את מקור ההגירה על מנת שיהיה ניתן לשלוח את הטפסים הנכונים למי שדורש אותם. במכלול הוויזות הייעודיות לעבודה יש את ויזה מסוג B-1H המתאימה לבעלי יכולות מיוחדות לרבות תארים ראשונים ומעלה. ויזה מ0-1 ייעודית לתחומים הטכניים יותר בעוד ויזה 1E קשורה לענייני מסחר בין מדינות. וויזה מסוג E2 תתאים למשקיעים שמגיעים עם בני משפחתם ואילו ויזה L1 תתאים למנהלים שעבדו ברשת בישראל אבל כעת מיומנותם נדרשת גם בסניף בארצות הברית. 

מה צריך לדעת בכדי לממש לימודים בארצות הברית? 

יש מגוון של סוגי אשרות משתנות וכך גם בתחומי לימודים קיימות כמה מהן כאשר כל סוג משתייך לדרישותיו הפנימיות של הארגון. למען הסר ספק, יש מוסדות המאפשרים מתן וויזה ויש שלא ולכן כאשר זה קורה יש לברר מול הרשויות המתאימות האם מדובר במוסד המאפשר קבלת אישורי שהייה. וויזות מסוג F M הן וויזות המיועדות ללימודים אקדמאיים אבל מתאימות גם ללימודי תיכון, בתי ספר יסודי ועוד. 

ליצירת קשר מהירה

100% אחריות

לאחר השלמת האפליקציה איתנו, תהנו מ100% אחוזי השתתפות בתוכנית הDV. כל מתמודד שעומד בדרישות המינימליות של ארה"ב יזכה בסיכויי להיות תושב קבע. לחיות ללמוד ולעבוד ברחבי ארצות הברית. 
עם הצוות שלנו אתה מובטח ב100% כי הבקשה שלך תשלח כראוי. השירותים שלנו מתאימים לכל מועמד אשר עומד בתנאי התכנית.

Group-2.png