איך אפשר להגר לארצות הברית?

איך אפשר להגר לארצות הברית

סוף סוף הוא הגיע: אתם הבעלים הגאים של גרין קארד ואתם עדיין לא מאמינים שהחלום שלכם התגשם. אבל תהיו בטוחים שאתם לא חולמים – זה נכון! 

עם הגרין קארד, אתם מפסיקים לשאול איך אפשר להגר לארצות הברית, כי שום דבר כבר אינו מפריד ביניכם לבין החלום שלכם לחיות ולעבוד בארצות הברית. עכשיו תוכלו להקדיש את זמנכם להתכונן לשלב הבא: לבצע בפועל את המעבר לארה"ב.

מאפייני תהליך ההגירה לארה"ב

כדי להגיש בקשה לוויזה של מהגר, אזרחים זרים המבקשים לעלות, צריכים בדרך כלל להיות ממומנים על ידי אזרח ארצות הברית או קרוב משפחה, תושב קבוע חוקי או מעסיק אמריקאי פוטנציאלי, ולהגיש עתירה מאושרת לפני הגשת בקשת ויזה לעולים. נותן החסות מתחיל את התהליך בהגשת עתירה מטעם האזרח הזר, לשירותי האזרחות וההגירה בארה"ב (USCIS). 

מומלץ לבצע את הצעדים הנדרשים בתהליך, כפי שהם מצוינים באתר רשויות ההגירה, על מנת להתחיל את תהליך הגשת הבקשה.

לאחר ששירותי האזרחות וההגירה מאשרים את עתירתכם, וסיימתם את הטיפול במרכז הוויזה הלאומי (NVC), או אם נבחרתם בהגרלת ויזת המגוון, אתם יכולים להתקדם בתהליך ההגירה, בהתאם להנחיות שתקבלו מהרשויות.

ארגון הוא המפתח

יש לכם בערך אלף שאלות שמסתובבות לכם בראש ואתם עדיין לא בטוחים איך אפשר להגר לארצות הברית או מאיפה כדאי לכם להתחיל. למומחי ההגירה של חברת I-Immigrate יש את הידע והניסיון בהתנהלות נכונה ומאורגנת לקראת המעבר לארצות הברית, ונשמח לחלוק איתכם חוויה זו. 

עדיף להיות מוכנים היטב לקראת המעבר ולוודא שיש לכם את כל המסמכים הנדרשים, כמו גם מקום מגורים מתוכנן. ברגע שתגיעו לאמריקה, יהיו כמה משימות מנהלתיות שצריך לטפל בהן, והליווי שלנו יעזור לכם להוציא את הלחץ מהבירוקרטיה.

כך, למשל, עליכם להציג מסמכי נסיעה תקפים כחלק מתהליך הכניסה. המסמכים הדרושים לכם תלויים במדינה שאליה אתם מגיעים, ובאזרחותכם או מעמדכם.

החיים בארה"ב

החופים היפים בפלורידה או ההרים המכוסים שלג במערב – זוהי רק טעימה ממה שיש לבית החדש שלכם להציע. לאחר שתתמקמו בביתכם החדש, זה הזמן לחקור את שוק העבודה, מכיוון שעבודה בארה"ב היא חובה ברוב המקרים.

כניסה מוצלחת לשוק העבודה קשורה לקצת מזל, אבל קשורה יותר לכתיב קורות חיים טובים ולהתרשמות טובה מכם בראיון העבודה. תמיד כדאי להכיר את שוק העבודה האמריקאי ולהבין לא רק איך להגר לארצות הברית, אלא גם איך להגיש בהצלחה מועמדות למשרה.

לפני שתבינו איך זה קרה, אתם הופכים לאמריקאים

כשתשלימו את תהליך המעבר לארצות הברית, תוכלו להסתכל לאחור בנוסטלגיה על ההתרגשות מהמעבר, ולהתחיל לדמיין את החיים בארה"ב. 

אתם יכולים גם להתחיל לדמיין את הסיכוי להפוך לאזרחי ארצות הברית, כי אנחנו בטוחים בדבר אחד: בסופו של דבר תוכלו להפוך להיות אמריקאים "אמיתיים".

ליצירת קשר מהירה

100% אחריות

לאחר השלמת האפליקציה איתנו, תהנו מ100% אחוזי השתתפות בתוכנית הDV. כל מתמודד שעומד בדרישות המינימליות של ארה"ב יזכה בסיכויי להיות תושב קבע. לחיות ללמוד ולעבוד ברחבי ארצות הברית. 
עם הצוות שלנו אתה מובטח ב100% כי הבקשה שלך תשלח כראוי. השירותים שלנו מתאימים לכל מועמד אשר עומד בתנאי התכנית.

Group-2.png