איך להגר לארצות הברית בקלות

מיאמי

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מחפשים דרכים חילופיות לשינוי אורח חייהם. הם לא מצליחים לגמור את החודש, אבל בו זמנית, מרגישים כי יש עוד כמה דברים שמעיבים על חייהם בארץ.  נוכח הרצון למצב כלכלי ואישי טוב יותר עולים לא מעט פתרונות ובניהם עולה גם השאלה, איך להגר לארצות הברית? אם כל זה נשמע לכם מוכר ואתם מחפשים שינוי בחיים, הנה כמה דברים שיעשו לכם סדר בבלגן. 

מה זה גרין קארד? 

גרין קארד הינו כרטיס זיהוי לכל דבר, הכרטיס הזה מהווה מסמך שבאמצעותו ניתנת האפשרות למהגרים שונים להגר לארצות הברית ואף לחיות בה ללא מגבלה. אישור זה הינו למעשה  אישור רשמי המעניק תושבות קבע – הוכחה ברורה לכל מי שמחזיק את המסמך ומקנה לו מעמד של תושב קבע בארה"ב. לגרין קארד יתרונות רבים וביניהם גם הטבות הגירה לרבות לימודים או עבודה בארצות הברית ובתנאי שהמהגר הוא בגיל 18 לכל היותר. תהליך קבלת האישור המיוחל הוא זה רוצים לדעת איך להגר לארצות הברית בדרך הנכונה? ראוי שלא לפסוח על עדכונים ושינויים המתרחשים תכופות. לצד שאר השינויים, חשוב להתעדכן גם בעניין ההמתנה לקבלת האישור עלולה להתקצר או להתארך אף היא. 

איזה סוגי גרין קארד קיימים? 

רוצים להגיש בקשה לקבלת גרין קארד? הדבר הראשון שיענה על השאלה איך להגר לארצות הברית קשור בעיקר בבחירת סוג האשרה הנכונה. לכן, עוד בתחילת התהליך, יש לבדוק את סוג האשרה המתאימה ורק לאחר מכן לחקור מהן הדרישות אשר יידרשו מכם בהמשך.  כפי שהבנתם, לא מדובר בסוג אחד של גרין קארד, אלא בכמה וכמה. מבין מגוון הסוגים ניתן להיתקל באשרות מבוססות עבודה ויש גם מבוססות הגרלה, משפחה, נישואין ואפילו לימודים. כמו כן, מבין סוגי הגרין קארד השונים, ניתן לראות גם את גרין קארד המושתת על הגרלה המתרחשת אחת לשנה במועד קבוע. 

חשיבות הגשת הטפסים הנכונים 

אז מרגע שעולה השאלה איך להגר לארצות הברית הדבר הלא פחות חשוב הוא למלא את הטפסים הנכונים. הטעות הנפוצה הינה להיחפז בהגשת טפסים אבל אז מתגלה כי הטפסים אינם קשורים בעליל לוויזה הנכונה. בכדי שזה לא יקרה, חשוב שלא לעבור את התהליך הזה לבד ולהגיע אליו  מלווים במומחים ויועצים בתחום ההגירה. כפי שהבנתם, יש טפסים ושלבים שצריך להשלים בכדי לקבל את האשרה והם משתנים על פי סוג האשרה המבוקשת ולכן, כבר במעמד הזה, רצוי להתבסס על אנשים בעלי ידע בתחום. בזכות היועצים, לא רק שתוכלו להגיש את הטפסים הנכונים בזמן,  אלא גם להגישם בצורה שבסופו של דבר תזרז את התהליך ותעניק לכם את מה שאתם שואפים לו יותר מכול – אשרת אזרח קבוע בארצות הברית.

ליצירת קשר מהירה

100% אחריות

לאחר השלמת האפליקציה איתנו, תהנו מ100% אחוזי השתתפות בתוכנית הDV. כל מתמודד שעומד בדרישות המינימליות של ארה"ב יזכה בסיכויי להיות תושב קבע. לחיות ללמוד ולעבוד ברחבי ארצות הברית. 
עם הצוות שלנו אתה מובטח ב100% כי הבקשה שלך תשלח כראוי. השירותים שלנו מתאימים לכל מועמד אשר עומד בתנאי התכנית.

Group-2.png