איך להוציא גרין קארד לארצות הברית בקלות?

ניו יורק

לבני משפחחה קרובים של אזרחים אמריקאים, ועובדים מיומנים מאוד, יש את הסיכויים הטובים ביותר להשיג מעמד של מגורי קבע בארה"ב.

כשאנשים מדברים על הדרך הקלה ביותר להשיג גרין קארד, הם בדרך כלל מתייחסים לאמצעים המהירים ביותר שבהם מישהו יכול להפוך לתושב קבע בארצות הברית. 

במסגרת תכנית ההגירה של ממשלת ארה"ב, ההמתנה של רבים המבקשים גרין קארד, יכולה להימשך עד עשר או עשרים שנה ומעלה. יחד עם זאת, עבור כה ברי מזל, ההמתנה עשויה להיות קצרה יותר ולהימשך שבועיים?

מה ההבדל במקרים אלה? 

איך להוציא גרין קארד לארצות הבריות בהליך מהיר יותר? ובכן, בתור התחלה, מדובר בקטגוריית הזכאות הכוללת בה אתם נמצאים, והאפשרויות צרות ומוגבלות. 

לבני משפחה קרובים של אזרחי ארצות הברית ועובדים מיומנים מאוד יש את הסיכוי הטוב ביותר להשיג מעמד של מגורי קבע חוקיים בארה"ב, אם כי הגרלת ויזת המגוון עובדת עבור מעטים ברי מזל אשר אין להם סיכוי אחר להגר.

קטגוריות הזכאות לגרין קארד

מושג מכריע שנקרא "קטגוריות העדפת אשרות עולים" ממלא גם הוא תפקיד בשאלה איך להוציא גרין קארד לארצות הברית, ואיך לזרז את התהליך. 

על פי חוקי ההגירה האמריקאיים, אזרחים רבים בקטגוריות אלה עומדים בפני מגבלות שנתיות לגבי הוויזה הזמינה, ולכן יש להקצות להם את מה שנקרא "מספר אשרות עולים". בעיקרו של דבר, זה אומר שהם בדרך כלל מכניסים לרשימת המתנה לגרין קארד.

חלק מקטגוריות הזכאות קלות יותר מאחרות, משום שאין בהן עיכוב במספר ויזות העולים הזמינות, בגלל מספר נמוך של אנשים שנחשבים כזכאים או שבחרו להגיש מועמדות, בעוד שקטגוריות אחרות עשויות להיות כרוכות בהמתנה של שנים רבות.

קטגוריות העדפות בחסות משפחתית

לצורך הגירה על בסיס קרבה משפחתית, יתכן שתבחינו כי בני זוג של אזרחים אמריקאים, ילדים של אזרחים אמריקאים מתחת לגיל 21 והורים לאזרחים אמריקאים, אינם רשומים. הסיבה לכך היא שבני משפחה אלה נחשבים "קרובי משפחה קרובים", אשר זכאים מיד לאשרת עולים. 

כך שאם אתם תוהים איך להוציא גרין קארד לארצות הברית, קרבה משפחתית זו היא אחת הדרכים הקלות יותר,  אם אתם ברי מזל מספיק להיות קשורים בקשר משפחתי לאזרח אמריקאי.

הקטגוריות הרשומות תחת העדפות בחסות המשפחה הן הקטגוריה הראשונה, השנייה, השלישית והרביעית. אלא אם כן צוין אחרת בעלון הוויזה, המילה "ילדים" מתייחסת לבנים או בנות לא נשואים מתחת לגיל 21.

זמן ההמתנה לגרין קארד על בסיס קרבה משפחתית

בני זוג וילדים מתחת לגיל 21 מתושבי קבע בארה"ב, נוטים לקבל את זמן ההמתנה הקצר ביותר. לעומת זאת, ישנה המתנה ארוכה במיוחד לבנים ובנות נשואים ומבוגרים של אזרי ארצות הברית, והמתנה אחת ארוכה יותר, שנמשכת ממש עשרות שנים, לאחים ואחיות של אזרחי ארה"ב.

ליצירת קשר מהירה

100% אחריות

לאחר השלמת האפליקציה איתנו, תהנו מ100% אחוזי השתתפות בתוכנית הDV. כל מתמודד שעומד בדרישות המינימליות של ארה"ב יזכה בסיכויי להיות תושב קבע. לחיות ללמוד ולעבוד ברחבי ארצות הברית. 
עם הצוות שלנו אתה מובטח ב100% כי הבקשה שלך תשלח כראוי. השירותים שלנו מתאימים לכל מועמד אשר עומד בתנאי התכנית.

Group-2.png