איך להוציא גרין קארד

יותר ויותר אנשים מהארץ והעולם מחפשים להתפתח ולשנות את מסלול חייהם בדרכים יצירתיות אחד מהם קשור גם בהגירה לארצות הברית. בדומה לתעודת הזהות בישראל כך גם הגרין קארד בעצם מוכיח כי האדם שעומד מולך הוא תושב קבע בארצות הברית.על התנאים לקבלת גרין קארד תוכלו להמשיך ולהעמיק במאמר הבא

כעת הבאנו לכם את הטיפים הבאים שיעזרו לכם להוציא גרין קארד לארצות הברית

מזה גרין קארד ואיך ניתן להשיגו? 

בדומה לתעודה מזהה כך גם גרין קארד מהווה מסמך לשהייה חוקית בארצות הברית ומטרתו לאפשר למגוון המהגרים מהמדינות המגוונות לרבות ישראל לחיות בארצות הברית לצמיתות. כמו כן מדובר במסמך רשמי שמטרתו זיהוי שיסייע בסופו של דבר להוכיח מעמד של תושבות קבע בארצות הברית. כאמור, אדם המחזיק באישור זה זכאי ללא מעט הטבות הגירה לרבות היכולת ללמוד או לעבוד ללא חשש בארצות הברית ובתנאי כי עבר את גיל 18. ללא שום קשר כאשר מקבל אדם את האישור הנ"ל מן הראוי כי יסתובב עמו וזאת למנוע מצבים מביכים. 

שואלים איך להוציא גרין קארד? יש מגוון אלטרנטיבות!

יש למעלה מ10 סוגים של גרין קארד, כמובן שצריך לעמוד בקריטריונים לכל סוג של גרין ארד שתוכלו ללמוד במאמר הבא.  במאמר הנוכחי אנחנו נסביר לכם על הסוגים העיקרים של גרין קארד. גרין קארד לצרכי עבודה, גרין קארד על בסיס נישואין, גרין קארד על בסיס השקעה, גרין קארד על בסיס הגרלה.

גרין קארד לצרכי עבודה – איך משיגים? 

יש מגוון קטגוריות מבוססות תעסוקה וכאן שלא כמו במצבים הרגילים יהיה על המעסיק או מקום העבודה לבקש את האישור הייעודי עבור דורשי האשרה. בשלב הראשון ידרוש המעסיק את האישורים להעסקת עובדים ממשרד העבודה ומיד לאחר מכן ידרוש עתירה להעסקת עובדים זרים אל מול שירות האזרחות וההגירה האמריקאי. בשלב הזה ייכנסו העובדים אל תוך קטגוריה מסוימת כאשר ההתייחסות הראשונית והבלעדית תהיה בגין עובדים עם מקצועות בעלי ביקוש גבוה וחסר בארצות הברית. לצורך העניין המקצועות משתנים והם באים לידי ביטוי בתחום האמנות, חינוך, עסקים ואפילו תחום הספורט. כמו כן מדובר גם על מקצועות בעלי יכולות גבוהות מהרגיל כמו מרצים, חוקרים מצטיינים ובתנאי שלאלה ניסיון של יותר מ3 שנות מחקר/ הוראה בתחום.  

בסיכומו של דבר כאשר אתם מגיעים בכדי לקבל גרין קארד לצרכי עבודה חשוב כי תדעו את המטרה לשמה אתם מהגרים. האם מדובר בשהייה הקשורה במשפחה? ילדים או עבודה ולימודים? לכל אלה יש סוגי גרין קארד שונים ולכן חשוב לדעת את המידע מבעוד מועד, לחקור את המסמכים הנכונים ורק אז לאחר בדיקה מעמיקה להגישם למקור הנכון. 


גרין קארד על בסיס השקעה – איך משיגים? 

גרין קארד מסוג 5-EB מאפשר למשקיעים להכנס ארצות הברית ולעבוד שם על בסיס קבוע. באופן כללי, ארצות הברית דורשת השקעה מינימלית בסה"כ חצי מיליון דולר אך ישנם מקרים חריגים אשר ינתן גרין קארד גם בפחות, הדבר תלוי באזור המיועד להשקעה ובאחוז האבטלה באותו איזור. כמו כן המועמד יכול להגיש בקשה עבור בן / בת הזוג ועבור ילדיו כדי שיוכלו להצטרף אליו,  בהינתן והילדים אינם נשואים וגילם מתחת ל-21.

גרין קארד על בסיס נישואין– איך משיגים? 

גרין קארד על בסיס נישואין היא מן הדרכים המקובלות ביותר לעתור לגרין קארד לארצות-הברית. הגרין קארד הנחשק יכול להינתן לכל בן זוג או בת זוג הנשואים לאדם שהוא בעל אזרחות מלאה בארה"ב או מחזיק בגרין קארד תקף.
האשרה הזאת בעצם תאפשר לכם, לגור ולעבוד בכל מקום בארה"ב, ובשביל ללמוד את התהליך לעומק תוכלו לגשת ללינק הבא

גרין קארד על בסיס הגרלה – איך משיגים? 

הגרין קארד הכי שכיח לישראלים!, ארצות הברית נקטה בפעולה זאת על מנת לגוון את האוכלוסיה במדינתה, למעשה בכל שנה ארצות הברית עורכת את ההגרלה לגרין קארד בחודשי אוקטובר, חשוב לציין כי ההרשמה יכולה להעשות דרך האתר הממשלתי של ארה"ב בחינם או על ידי חברת i immigrate שזכאית לרשום אותך להגרלת הגרין קארד בתשלום סמלי, כמו כן חשוב שתבינו כי במידה וזכיתם בגרין קארד יהיו עלויות נוספות בגין התהליך .

ליצירת קשר מהירה

100% אחריות

לאחר השלמת האפליקציה איתנו, תהנו מ100% אחוזי השתתפות בתוכנית הDV. כל מתמודד שעומד בדרישות המינימליות של ארה"ב יזכה בסיכויי להיות תושב קבע. לחיות ללמוד ולעבוד ברחבי ארצות הברית. 
עם הצוות שלנו אתה מובטח ב100% כי הבקשה שלך תשלח כראוי. השירותים שלנו מתאימים לכל מועמד אשר עומד בתנאי התכנית.

Group-2.png