איך לקבל גרין קארד בקלות

שעון

לבני משפחה קרובים של אזרחים אמריקאים ועובדים מיומנים מאוד יש את הסיכוי הטוב ביותר להשיג מעמד של מגורים קבועים בארצות הברית. כשאנשים שואלים איך לקבל גרין קארד בקלות, הם בדרך כלל מתייחסים לאמצעים המהירים ביותר שבהם מישהו יכול להיות תושב קבע בארה"ב.

במסגרת חוקי ההגירה של ארצות הברית, ההמתנה של מועמדים רבים לגרין קארד יכולה להימשך בין עשר לעשרים שנים ומעלה, יחד עם זאת, עבור כמה בני מזל, ההמתנה עשויה להיות קצרה ולהימשך שבועיים.

מה ההבדל בין המקרים?

בתור התחלה, מדובר בקטגוריית הזכאות הכוללת בה אתם נמצאים. האפשרויות צרות ומוגבלות. לבני משפחה קרובים של אזרחי ארה"ב ועובדים מיומנים מאוד יש את הסיכוי הטוב ביותר להשיג מגורים קבועים חוקיים בארצות הברית, אם כי הגרלת גרין קארד עובדת עבור מעטים ברי מזל אשר אין להם סיכוי אחר להגר.

מושג מכריע שנקרא "קטגוריות העדפת אשרות עולים" ממלא גם הוא תפקיד בתשובה לשאלה איך להשיג גרין קארד בקלות. על פי חוקי ההגירה של ארה"ב, אזרחים זרים בקטגוריות אלה עומדים בפני מגבלות שנתיות לגבי הוויזה הזמינה, ולכן יש להקצות להם מה שנקרא "מספר אשרות עולים". בעיקרו של דבר, זה אומר שהם בדרך כלל נכנסים לרשימת המתנה לגרין קארד.

קטגוריות העדפות בחסות משפחתית

לגבי קטגוריות החסות המשפחתית, הכוונה היא לבני זוג של אזרחים אמריקאים, ילדים של אזרחים אמריקאים מתחת לגיל 21, והורים לאזרחים אמריקאים שאינם רשומים. הסיבה לכך היא שבני משפחה אלה נחשבים "קרובי משפחה קרובים", אשר זכאים מיד למספרי אשרות עולים.

כך שאם אתם תוהים איך לקבל גרין קארד בקלות, זוהי אחת הדרכים ה"קלות יותר" להשיג גרין קארד, אם אתם ברי מזל מספיק להיות קשורים לאזרח אמריקאי. הקטגוריות הרשומות תחת העדפות בחסות המשפחה הן הראשונה, השנייה, השלישית והרביעית. אלא אם כן צוין אחרת, המילה "ילדים" מתייחסת לבנים או בנות לא נשואים מתחת לגיל 21.

קריטריונים שמשפיעים על זמני ההמתנה

בני זוג וילדים מתחת לגיל 21, של תושבי קבע בארצות הברית, נוטים לקבל את זמן ההמתנה הקצר ביותר. לעומת זאת, ישנה המתנה ארוכה במיוחד לבנים ובנות נשואים ומבוגרים של אזרחי ארה"ב, ואחת ארוכה יותר, של עשרות שנים ממש, של אחים ואחיות של אזרחי ארצות הברית.

יחד עם זאת, זמני ההמתנה בפועל משתנים כל הזמן, בהתאם לכמות האנשים שפונים למעשה לקבלת ויזה בקטגוריה זו, וכמה מהר מחלקת המדינה יכולה לעבד ויזות.

חשוב לשים לב לעדכון חוקי הוויזה ולכל החוקים החדשים, אם אתם שוקלים לקבל גרין קארד, או לתת חסות לבן משפחה בגרין קארד. צרו קשר עם המומחים בחברת I-Immigrate שינחו אתכם בהליך, יעזרו לכם להבין את הסטטוס שלכם או ההתאמה שלכם לקטגוריות השונות, ויענו על כל השאלות שלכם.

ליצירת קשר מהירה

100% אחריות

לאחר השלמת האפליקציה איתנו, תהנו מ100% אחוזי השתתפות בתוכנית הDV. כל מתמודד שעומד בדרישות המינימליות של ארה"ב יזכה בסיכויי להיות תושב קבע. לחיות ללמוד ולעבוד ברחבי ארצות הברית. 
עם הצוות שלנו אתה מובטח ב100% כי הבקשה שלך תשלח כראוי. השירותים שלנו מתאימים לכל מועמד אשר עומד בתנאי התכנית.

Group-2.png