דרכים לקבלת אזרחות אמריקאית

 

           מתכוננים לראיון קבלת גרין קארד

כולם רוצים להגשים את עצמם וחלק מהשאיפות זה גם ללמוד או לעבוד בארצות הברית- לשם כך הם מבינים כי לא יוכלו לעשות זאת אלא אם יש להם את האישורים המתאימים. במעמד הזה חשוב לדבר על קבלת גרין קארד ומה יידרש מכם לעשות בכדי להשיגו, כמו כן חשוב לציין כי האשרות משתנות בהתאם לצרכי הלימוד, חיי המשפחה ואפילו למטרות עבודה.

אז איך מתכוננים למעמד הזה וצולחים את אחד מהשלבים היותר חשובים בבטחה- שלב הריאיון? הנה כמה טיפים שיסייעו לכם לעבור את הריאיון בצורה הנכונה ביותר.

איך עוברים את ראיון הקונסוליה?

מה שמפריד ביניכם לבין אישורי גרין קארד אלו הם בסך הכול 5 דקות של ראיון שחייב להיות מדויק שאחרת ללא הצלחת ראיון זה כל התהליך יפסק והדחייה תפגע ביכולת שלכם לעבור את בקרת הגבולות ובסופו של דבר את הכניסה לתחומי ארצות הברית. אז בכדי שזה לא יקרה למדו את התחום, קראו כמה שיותר חומרים הקשורים בתחום ונצלו את החומר הנגיש באינטרנט בכדי להשיג את ההצלחה הנדרשת. כמו כן אפשר לראות את השאלות שיציגו לכם ותרגל אותם באנגלית בזמן אמת. מיותר לציין כי לעיתים מה שעלול להכשיל זה הלחץ והחשש העלול להתפרש כאילו אתם לא דוברים אמת ולכן חשוב ביותר לבצע את הסימולציה הזאת עם עצמכם או אפילו עם מישהו שאתם מכירים.

הכנה מוקדמת באנגלית

בסעיף הקודם דיברנו על ראיון סימולציה בשפה האנגלית כך שאם יש חשש ולו הקטן ביותר כי השפה אינה מדויקת כל מה שאתם צריכים זה לשנן את האנגלית שלכם. אז אם האנגלית שלכם בסיסית ביותר זה וודאי לא יספיק, במעמד הזה חשוב להיעזר בשיעורים באנגלית המותאמים לרמה שלכם ואפילו יחד אתו לתרגל ראיון גרין קארד על הצד הטוב ביותר ולצלוח אותו בסופו של דבר.

לשנן, לשנן ולשנן – חזרות על שאלות המופיעות בראיון

במעמד הרצון הגדול הזה לצלוח את הריאיון שבסופו תקבלו גרין קארד חשוב ביותר לשנן את השאלות וללמוד את הבירוקרטיה המאפיינת את האמריקאים. זה חשוב כי אם תעשו זאת יהיה לכם יתרון גדול ביותר לעבור את הריאיון בשגרירות ולהמשיך להאפיל לשלבים הסופיים של קבלת והכרת המעמד המיוחל.

אז ברגע הזה חשוב ביותר לשנן כמה שיותר גם את השאלות וגם את התשובות הנדרשות. כמו כן אפשר להגיע עם משפטים מתורגמים באנגלית וכך לתת מענה מדויק אודות הרצון שלכם לצד המסמכים שתביאו בכדי להוכיח בחזקתכם.

בסיכום דבר, חשוב גם לוודא את נושאי השיחה המשתנים עם השנים ואף לברר עם חברים או בני משפחה שעברו את התהליך ויכולים לסייע ולתת מושג ולו כמה בדבר. מתכוונים להשיג את אישורי השהייה? אל תשכחו לבסס את עצמכם לפני כן. 

מוזמנים ליצור קשר עם מומחים שלנו – צור קשר

https://themespair.com/i-immigrate.co.il/