באילו דרכים אפשר להשיג גרין קארד לישראלים?

ארצות הברית

המונח גרין קארד לישראלים, מקנה מעמד לישראלים שרוצים לשהות בארצות הברית על פי חוק וללא חששות מפני גופי ההגירה. הטעות הנפוצה היא לחשוב כי מעמד אזרחות ומעמד גרין קארד, הינם אותו דבר – דבר שאינו נכון בעליל היות וגרין קארד איננו משקף מעמד של אזרחות. בעוד האזרח האמריקאי רשאי לצאת ולהגר למדינה אחרת ,האזרח המותנה על אישור גרין קארד, מסורב לצאת את המדינה נוכח מעמדו- מעמד של תושב קבע המחייב אותו לגור אך ורק במדינה שבחר – כאמור, ארצות הברית. כמו כן, את הגרין קארד לא ניתן להשיג רק באמצעות הגרלה, אלא גם באמצעות דרכים אחרות שאותן נמנה בפניכם. 

אלו מקשרי המשפחה מזכים גרין קארד לישראלים? 

גרין קארד לישראלים או לכלל האנשים יכול להתקבל בזריזות ועל הצד הטוב ביותר בתנאי שיש לכם קרובי משפחה בארצות הברית. כאמור, אם יש לכם משפחה שהם אזרחים במקום, יהיה לכם הרבה יותר קל להשיג את המעמד המיוחל. כמו כן, במקרה שמדברים על ילדים בוגרים שההורים שלהם חיים בארצות הברית – שהרי גם זו דרך נכונה להשיג את המעמד הנחשק בקלות יתרה. גם במצב בו מדובר על בני זוג או ילדים של בעלי גרין קארד יתקבלו האישורים בהליך קל יותר ואם יש לכם קשר דם כמו אחים ואחיות בארצות הברית זה בהחלט יכול להועיל. 

השגת גרין קארד באמצעות תעסוקה 

דרך נוספת להשגת גרין קארד לישראלים קשורה גם בהיבט התעסוקתי, כאמור, אם אתם נחשבים עובדים מועדפים, מסתמן כי הדרך שלכם תהיה קלה יותר. אז למי זה מתאים? בעיקר לאנשים שיש להם תארים רלוונטיים/ מתקדמים, עובדים מיומנים וכן התמחויות שונות מהרגיל. גם רופאים, מתרגמים או אפילו אנשי עסקים יכולים להגיש בקשה ולהשיגה ביתר קלות ביחס לכלל האוכלוסייה. לצד כל האמור כאן, חשוב לציין כי את הגרין קארד לא מקבלים באופן ישיר, אלא על ידי בקשה אותה יגיש המעסיק עצמו- זה שדורש את משלח ידיכם. כאמור, לרוב מבקש הבקשה הוא גם נותן החסות שהוא אזרח אמריקאי, תושב קבוע או לחילופין בית עסק אמריקאי. במקרה של הגרלה, הדברים משתנים ורק אז, אין צורך במישהו שיבקש את הבקשה עבורכם. 

בסיכום דבר, לא משנה באיזו דרך תבחרו להגיש את הבקשה, לא משנה אם יש לכם קרובי משפחה בארצות ברית, את הבקשה הזו חשוב שתגישו על פי הכללים הנדרשים. במעמד הזה, יש להיוועץ עם יודעי דבר- בפרט אנשים שיודעים ומכירים את תנאי הזכאות ובו זמנית, יכולים להגדיל את סיכויי השלמת תהליך ההגשה על הצד הטוב ביותר. 

עומדים לעשות שינויי קריירה, מגורים או אפילו רוצים להתחתן בארצות הברית? בקרו באתר הבית שלנו וזרזו לעצמכם את האפשרות להשגת מעמד תושב קבע.  

ליצירת קשר מהירה

100% אחריות

לאחר השלמת האפליקציה איתנו, תהנו מ100% אחוזי השתתפות בתוכנית הDV. כל מתמודד שעומד בדרישות המינימליות של ארה"ב יזכה בסיכויי להיות תושב קבע. לחיות ללמוד ולעבוד ברחבי ארצות הברית. 
עם הצוות שלנו אתה מובטח ב100% כי הבקשה שלך תשלח כראוי. השירותים שלנו מתאימים לכל מועמד אשר עומד בתנאי התכנית.

Group-2.png