בקשות לגרין קארד

           

האם קיימת דרישה להגיש בקשות לקבלת גרין קארד לארצות הברית רק באמצעות יועצי הגירה מקצועיים? האם מומלץ לשכור את שירותיהם של יועצי הגירה שכאלו ומהם היתרונות שבכך? 

נתחיל בהבהרה – אין כל דרישה רשמית מטעם ממשלת ארצות הברית להגשת בקשות להגירה למדינה, ובפרט להגשת בקשות לקבלת גרין קארד, באמצעות יועץ או מומחה הגירה מקצועי. כל אחד יכול להגיש את הבקשה שלו לבדו, ללא כל סיוע מקצועי. עם זאת, תשובה זו עשויה להטעות מעט מכיוון שתהליך הגשת הבקשות וקבלת הגרין קארד הוא תהליך בירוקרטי מורכב וסבוך, המצריך הגשה של מסמכים רבים ושונים, עמידה בקריטריונים מסוימים ביותר והתנהלות יסודית.

עבור רובנו המכריע מדובר במשימה מאתגרת במיוחד, בה סביר להניח שלא נעמוד באופן מלא ומספק. התוצאה תהיה עיכובים שונים בתהליך, ובמקרים מסוימים התנהלות שהיא פחות ממקצועית עלולה אף לפגוע משמעותית בסיכויי ההצלחה של התהליך עצמו. לכן מומלץ ביותר לשכור יועץ הגירה מקצועי, אשר לרוב מהווה בפועל מומחה הגירה בעל ניסיון עשיר בתחום. ניסיון זה יקל עליכם משמעותית, יסייע לכם לעשות סדר בבלגאן ולהבין מה בדיוק עליכם לעשות (והאם אתם בכלל זכאים ועומדים בקריטריונים) ויקדם את הבקשה שלכם באופן שקשה יהיה לכם לשחזר בעצמכם.

סיוע מקצועי בהגשת מועמדות להגרלת הגרין קארד

רבים מנסים לקבל גרין קארד לארצות הברית גם באמצעות הגרלת הגרין קארד השנתית, במסגרתה מחלקת ממשלת ארה"ב מדי שנה כ 50,000 אישורי גרין קארד למהגרים מכל רחבי העולם. בעוד אינספור ישראלים זכו בגרין קארד באמצעות ההגרלה בשנים עברו, מובן מדוע מדובר באפיק אטרקטיבי הקורץ לרבים.

על מנת להשתתף בהגרלת הגרין קארד יש להגיש מועמדות ולעשות זאת בזמן, אך יש גם לעמוד במספר קריטריונים שונים. בפרט, מדי שנה מוגדרות המדינות המסוימות אשר אזרחיהן זכאים להשתתף בהגרלה, ומוגדרת גם כמות הזוכים הספציפית הצפויה מכל מדינה. כלומר, ניתן להבין מבעוד מועד האם אנחנו, כאזרחים ישראלים, בכל זכאים להשתתף בהגרלה הזנה ובמידה וכן –

מהם בדיוק סיכויי הזכייה שלנו?
גם כאן היתרון שבקבלת ייעוץ מקצועי בנושא הם ברורים – יועץ הגירה מקצועי המתמחה בבקשות לקבלת גרין קארד יידע בדיוק מתי נערכת ההגרלה הקרובה, מתי וכיצד נרשמים אליה, מיהן המדינות המרכיבות את רשימת הזכאיות להשתתף בהגרלה השנה ומתי כדאי להתחיל בכל התהליך. זאת בניגוד אלינו, האזרחים הממוצעים אשר אינם מתמחים ספציפית בהגירה לארצות הברית, אשר יתקשו לברר את כל הפרטים הללו (במיוחד השנה, בה הכל משתבש ונערך במתכונת שונה מן הרגיל…). 

חיסכון פוטנציאלי בזמן, כסף ועוגמת נפש

אם כן, ניתן לסכם את היתרונות המשמעותיים שבפנייה למומחה הגירה מקצועי לצורך קבלת ייעוץ, סיוע וליווי בהגשת בקשה לקבלת גרין קארד – בגדול, ניתן לומר כי קיים כאן פוטנציאל משמעותי לחיסכון משמעותי של הזמן שלנו, הכסף שנוציא על התהליך כולו וכמובן – הרבה מאוד עוגמת נפש אשר מאפיינת לא אחת אנשים המשקיעים שעות, ימים, שבועות ושנים מחייהם על הניסיון לקבל גרין קארד או אישור הגירה אחר כלשהו לארצות הברית, ונכשלים בתהליך מאחר ואינם בקיאים בו באופן מעמיק ומקצועי.

לצורך קבלת ייעוץ הגירה ראשוני, כמו גם ליווי וסיוע צמוד בהגשת בקשה לקבלת גרין קארד,

פנו אלינו ליצירת קשר ונחזור אליכם בהקדם עם כל הפרטים שיכולים לסייע לכם להגשים את החלום