גרין קארד להגשמת החלום האמריקאי

ממשלת ארצות הברית פתחה תכנית שמאפשרת לאנשים שאינם אזרחים אמריקאים להשתתף בהגרלת גרין קארד שנערכת אחת לשנה, באוקטובר. למה? שאלה טובה. המטרה יכולה להיות רצון בהמשך ההגירה לארצות הברית, שיפור הכלכלה או מיצוב המדינות בתחומי ארה"ב כיעדים אטרקטיביים למטרות לימודים או עבודנה.

DV Program (Diversity Visa) היא תכנית אחת מני רבות, לקבלת אזרחות או ויזת עבודה, וחברת
I-Immigrate נכנסת לתמונה עם שירותי ליווי, ייעוץ ועזרה לאנשים שרוצים להיכנס לתוכנית ולהגביר את סיכוייהם לזכות בהגרלה.

כדאי שתהיו אחד מחמישים אלף הזוכים

חשוב להבין שלא כל אדם יכול להירשם לתוכנית, ומומלץ לחקור אותה לעומק על מנת להבין את מאפייניה. יש, למשל, מדינות שלא מאפשרות הרשמה לתוכנית, וגם אם כן, יש לעמוד בקריטריונים נוספים של מיקום גיאוגרפי, השכלה, רמת הכנסה מסוימת וקריטריונים אחרים שכדאי להכיר ולהבין.

בכל הגרלה יש כחמישים אלף זוכים בלבד, מתוך מאות האלפים שנכנסים לאתר ממשלת ארה"ב על מנת להשתתף בהגרלה, כך שצינור ההזדמנויות הוא קצר מאוד, והליווי שאנחנו מציעים למועמדים מתחיל מתחילת התהליך, עם הרשמה לתוכנית, דרך מילוי נכון של הטפסים ועד ליווי בהמשך, אם וכאשר תזכו.

דרישות זכאות פשוטות אבל נוקשות

תכנית DV השנתית מאפשרת קבלת אשרת תושב קבע למועמדים שנמצאו כמתאימים לדרישות הזכאות הפשוטות אבל הנוקשות מאוד. את הגרלת הגרין קארד עורכת תכנת מחשב אשר שולפת באקראי את המועמדים לקבלת גרין קארד, וכדי להשתתף בה, עליכם להיות ילידי אחד מששת האזורים הגיאוגרפיים שמנויים ברשימה.

דרישה נוספת להגשת בקשה להשתתפות בתוכנית היא השכלה תיכונית או השכלה ברמה שוות ערך, כלומר, 12 שנות לימוד בבית ספר יסודי ותיכוני, או צבירת ניסיון תעסוקתי במהלך חמש השנים שקדמו להגשת הבקשה, באחד מהמקצועות שדורשים לפחות שנתיים הכשרה. מועמדים שאינם עונים על דרישות אלו, אינם יכולים להגיש בקשה להיכלל בתוכנית ההגרלה.

משרד הפנים האמריקאי מקבל רק טפסי בקשה אלקטרוניים מלאים שמועברים בתקופת ההרשמה דרך אתר www.dvlottery.state.gov.

וזה עוד לא הכול

גם אם זכיתם בהגרלה, עדיין לא בטוח שתקבלו גרין קארד. אם הטפסים שלכם הוגרלו, תקבלו הודעה בדואר מטעם ה-Kentucky Consular Center, כחצי שנה מתום מועד סיום ההגרלה, ואז תתבקשו למלא את ההוראות שתקבלו במכתב, ולהגיש במועד את כל המסמכים הדרושים.

הליווי שחברת I-Immigrate מציעה, מיועד לאנשים שרוצים להשתתף בתוכנית DV ולקבל עזרה לאורך כל התהליך, החל מהגשת הטפסים הראשונים, כך שתוכלו להיות בטוחים שהם ממולאים וחתומים כראוי, ועד לשלבים הבאים לאחר הזכייה.

וזאת עוד נקודה לא פחות חשובה שתבינו

גם אם זכיתם ונכנסתם לתוכנית, רוב הסיכויים הם שתזדקקו לליווי של אנשי מקצוע מתאימים בשלבים הבאים, על מנת שתוכלו להגדיל את סיכוייכם להיבחר ולהמשיך את הפעילות, עד לקבלת הגרין קארד שיאפשר לכם לטוס ללמוד או לעבוד בארצות הברית.

המטרה של התוכנית המעולה הזאת היא לא רק הגירה, אלא גם אפשרויות לעבודה או לימודים, כך שהיתרונות עצומים, מספרי המשתתפים בהגרלה גבוהים לא פחות, ואם אתם חולמים על חיים בארה"ב, כדי שתגיעו מוכנים עם ליווי מקצועי יסודי שיגביר את הסיכויים שלכם להגשים את החלום האמריקאי.

ליצירת קשר מהירה

100% אחריות

לאחר השלמת האפליקציה איתנו, תהנו מ100% אחוזי השתתפות בתוכנית הDV. כל מתמודד שעומד בדרישות המינימליות של ארה"ב יזכה בסיכויי להיות תושב קבע. לחיות ללמוד ולעבוד ברחבי ארצות הברית. 
עם הצוות שלנו אתה מובטח ב100% כי הבקשה שלך תשלח כראוי. השירותים שלנו מתאימים לכל מועמד אשר עומד בתנאי התכנית.

Group-2.png