גרין קארד לישראלים

גרין קארד הוא מסמך רשמי שמונפק על ידי ממשלת ארצות הברית, שקובע שמותר לכם לחיות ולעבוד בתחומי המדינה, והצגתו בפני הרשויות מזהה את המעמד החוקי הזמני שקיבלתם. פעם בשנה מתבצעת הגרלה מטעם ממשלת ארה"ב, במהלכה מוגרלות 55,000 אשרות לבקשת גרין קארד, במסגרת תכנית מיוחדת שנקראת DV – Diversity Immigrant Visa.

תכנית זו מאפשרת לאזרחי ארצות שונות ברחבי העולם, להשתתף בהגרלה ולהגביר את סיכוייהם לקבלת גרין קארד. שמות האנשים שנמצאים במאגר נסרקים באופן ממוחשב ואקראי, ומגיעים מרישומים שממשלת ארצות הברית מקבלת ממספר אזורים גיאוגרפיים, כמו למשל אסיה, אפריקה ואוקיאניה.

הרשמה להגרלה במועדים ובתנאים הקבועים מאפשרת הנפקת בקשה לקבלת גרין קארד, ואם שמכם עלה, תקבלו הודעה ישירה מממשלת ארה"ב.

הקריטריונים העיקריים לקבלת אשרת עבודה

יוזמה זו התחילה בשנת 2012, כשהממשל האמריקאי העביר חוק שמאפשר הענקת גרין קארד לישראלים, שמאפשרים להם להגיע לתחומי המדינה על מנת לגור בה, ללמוד ולעבוד. חלק מהקריטריונים לקבלת האשרה קובעים שהעבודה צריכה להיות בחברה קיימת ופעילה, או בחברה חדשה.

ישראלים שהם בעלי חברות בארצות הברית יכולים להגיש בקשה לקבלת גרין קארד עבור עובדים שיש להם מומחיות מקצועית גבוהה או שהם חיוניים לניהול החברה. גם בני זוג של בעלי חברות או עובדים יכולים להגיש בקשת אשרה לעבודה לאחר מעבר לארה"ב.

תוקף הגרין קארד

התוקף של גרין קארד לישראלים הוא בדרך כלל בין חמש לעשר שנים, וכשהתוקף פג, תתבקשו למלא טפסים מתאימים, לצרף שתי תמונות צבעוניות שלכם, לשלם את אגרת החידוש, לצרף צילומים מפורטים של הגרין קארד המקורי משני הצדדים, כולל צילומי תעודת זהות, רישיון נהיגה או דרכון.

בעלי חברות או עובדים יכולים להגיש בקשה להארכת תוקף האשרה, בתנאי שהחברה עומדת בתנאי הכשירות. וזה לא הכול. הבקשה צריכה להיות מוגשת באופן ישיר לסניף שגרירות ארה"ב בירושלים, על מנת להקל את התהליך ללא התנהלות מורכבת מול רשויות ההגירה בתחומי ארצות הברית.

אם מתעורר צורך בהחלפת הגרין קארד, מסיבות שונות כמו למשל גניבה, שינוי השם, או נזק שנגרם לכרטיס, יש למלא טפסים מתאימים ולהגישם.

בשורה התחתונה, הפנטזיה שלכם על רילוקיישן יכולה להפוך למציאות

השתתפות בהגרלה השנתית או תהליך הגשת בקשת גרין קארד לישראלים, והתנהלות מול הרשויות האמריקאית ונציגי השגרירות, היא תהליך שאפשר לעבור לבד, אבל חשוב להבין שכל טעות קטנה במילוי הטפסים, העדר מסמך אחד ששכחתם או לא ידעתם שאתם צריכים לצרף או כל סטייה במילימטר מהתנאים וההנחיות, עשויה לפסול את מועמדותכם, ותיאלצו להמתין לפחות שנה עד שתוכלו להגיש את הבקשה מחדש.

לכן חשוב לקבל את ההדרכה והליווי המקצועי של המומחים בחברת I-Immigrate, שבודקים שמילאתם כראוי את הטפסים, צירפתם את כל המסמכים, ושאתם מוכנים היטב לקראת הריאיון בשגרירות האמריקאית בישראל. אז בואו נדבר קצת על מה שמצפה לכם בתהליך, ונעבור אותו ביחד, כך שהחלום שלכם על רילוקיישן, יהפוך מפנטזיה למציאות.

ליצירת קשר מהירה

100% אחריות

לאחר השלמת האפליקציה איתנו, תהנו מ100% אחוזי השתתפות בתוכנית הDV. כל מתמודד שעומד בדרישות המינימליות של ארה"ב יזכה בסיכויי להיות תושב קבע. לחיות ללמוד ולעבוד ברחבי ארצות הברית. 
עם הצוות שלנו אתה מובטח ב100% כי הבקשה שלך תשלח כראוי. השירותים שלנו מתאימים לכל מועמד אשר עומד בתנאי התכנית.

Group-2.png