גרין קארד – מהות ההגרלה ויתרונותיה

המון אנשים רוצים לגור או לעבוד בארצות הברית והסיבה העיקרית לכך היא כי ארצות הברית מאפשרת לכם להשתתף בתוכנית ייחודית –במילים אחרות? הגרלת הגרין קארד. הממשלה האמריקאית מעניקה 55.000 אשרות לתושבים שזכו בהגרלה, הם יכולים להפוך לתושבי קבע וכך להתחיל את החיים שתמיד חלמו עליהם.  רוצים להיות חלק מאותם אנשים שכבר הגשימו את החזון? החדשות הטובות הן כי כל אחד יכול להשתתף בהגרלה – אפילו אתם. אז אם את אוהבים את ארצות הברית, שאפתנים ורוצים לשנות את חייכם מהקצה אל הקצה, הגיע הזמן לדבר על השינוי שיגרום למהפך בחייכם – אשרת כניסה ללא הגבלה. 

גרין קארד – מאז ועד היום 

הגרלת הגרין קארד קיימת עוד משנות התשעים על ידי מערכת ההגירה האמריקאית. הליך זה התרחש  נוכח הרצון הטוב של ממשלת ארצות הברית לשמור על מעמדה מתוך כור ההיתוך הגדול. כמו כן, מטרתה של ארצות הברית לתקן את המצב הדמוגרפי שנבע בפועל ממערכת ההקצאה הכללית וכן מספר האשרות לפי קטגוריות העסקה, משפחה או אפילו השכלה. אז בעוד השיטה הישנה לא אפשרה את מימוש האשרות, החליטו בארצות הברית ליזום את התוכנית הזו – הגרלת הגרין קארד. במסגרת תוכנית זו, התאפשר לכל מדינות ההגירה הקטנות להשתתף בתוכנית ובין היתר גם לאזרחים ילידי ישראל. 

גרין קארד – מהות ההגרלה ויתרונותיה 

כולם יכולים להשתתף בהגרלה ,אחרי הכול, מטרתה של התוכנית לגוון בין תרבויות שונות. בעוד התרבות האמריקאית מורכבת מאנשים שונים, מטרות שונות ומקצועות שונים, ההגרלה עצמה לא דורשת יותר מדי מאמץ, היא פשוטה מאידך, כן דורשת אנשים איכותיים ולא מתפשרת על כך. כאמור, ממשלת ארצות הברית רוצה מגוון של תרבויות שייכנסו לעבוד וללמוד, מאידך, לא מתפשרת על איכות. מאז שנת 94 ועד היום, מאות אלפי אנשים ברחבי העולם כבר זכו בהגרלה זו וכך, הגשימו את החלום שלהם, עובדים במקצוע שהם אוהבים וחיים במקום שהם יכולים לממש את עצמם. רוצים להיות חלק מההצלחה הזו? רוצים לבנות בית במקום בו חשבונות החשמל המים והתשלומים לביטוח לאומי מאפשרים אוויר לנשימה? קודם כל ולפני הכול, גשו לבדיקת זכאות. 

מהי בדיקת הזכאות וכיצד מבצעים אותה?  

בדיקת זכאות לצרכי הגרלת גרין קארד, משמע בדיקה כי אתם אכן עומדים בדרישות ההשתתפות עצמה. במידה ומתגלה כי אתם אכן מתאימים, אזי אנחנו ב – i-immigrate מציבים לרשותכם את המומחים שלנו ואלו  מסייעים לכם בכל התהליך לרבות במילוי הטפסים הנכונים. סיוע זה חשוב ביותר היות והוא זה שמלמד למלא את הטפסים המבוקשים נכון וללא השמטת שום פרט מהותי על הדרך. הזנתם פרטים לא נכונים או אפילו מידע שגוי? צפו לסירוב מראש. 

בסיכומו של דבר, הסיכויים לזכות גבוהים וכאן, עליכם לנצל כל הזדמנות טובה שמושטת אליכם.  בואו להגשים חלום אמריקאי באמצעות הסיוע שלנו. i-immigrate מספקים לכם את כל המענה להגשמת החלום האמריקאי. 

ליצירת קשר מהירה

100% אחריות

לאחר השלמת האפליקציה איתנו, תהנו מ100% אחוזי השתתפות בתוכנית הDV. כל מתמודד שעומד בדרישות המינימליות של ארה"ב יזכה בסיכויי להיות תושב קבע. לחיות ללמוד ולעבוד ברחבי ארצות הברית. 
עם הצוות שלנו אתה מובטח ב100% כי הבקשה שלך תשלח כראוי. השירותים שלנו מתאימים לכל מועמד אשר עומד בתנאי התכנית.

Group-2.png