סוגים שונים של גרין קארד על בסיס עבודה

אם אתם שוקלים את האפשרות של שהות זמנית בארצות הברית למטרות עבודה, יש סוגים שונים של ויזות עבודה שנותנות את האפשרות לחיות ולעבוד בארה"ב לפרק זמן מוגבל, בלי לעבור את כל תהליך ההגירה.

המומחים בחברת I-Immigrate מלווים אתכם בתהליך הגשת בקשה לקבלת גרין קארד על בסיס עבודה, וישמחו ללוות אתכם עד לקבלת הוויזה הזמנית. אבל קודם בואו נבין מה הם חלק מהסוגים העיקריים והנפוצים של הוויזות התעסוקתיות, כך שתוכלו להחליט על הגשת הבקשה המתאימה.

ויזה מסוג H-1B

זוהי אחת מאשרות העבודה הנפוצות, וכדי להיות זכאים לוויזת עבודה מהסוג הזה, אתם צריכים להיות בעלי תואר ראשון לפחות, של מוסד השכלה שמוכר בארצות הברית. המעסיק מתבקש להתחיל בתהליך קבלת גרין קארד על בסיס עבודה לאזרח הזר.

ויזת עבודה מסוג זה מתאימה ברוב המקרים לאנשי מקצוע מתחום ההנדסה, התכנות, או המדע, וממשלת ארצות הברית מעוניינת לגייס אזרחים זרים לעבודה בתחומי המדינה על מנת לסייע בפיתוח המשק האמריקאי.

אלא שחשוב להבין שלאשרות מסוג זה יש מכסה של 65,000 אשרות מדי שנה, ובהתחשב בביקוש העצום, כדאי לדעת איך להתנהל נכון, ואיך להגיש את הטפסים המתאימים במהירות על מנת להגביר את הסיכויים לקבל את אישור העבודה. ברוב המקרים, מעסיקים צריכים להתחיל את התהליך של גיוס העובדים כבר שנה מראש.

ויזה מסוג O-1

ויזה מסוג זה מתאימה לאנשים שיש להם כישורים מיוחדים בתחומים כמו מדע, אמנות, עסקים, חינוך או ספורט. כדי לקבל גרין קארד על בסיס עבודה מהסוג הזה, המועמדים מתבקשים להציג שבחים לאומיים או בינלאומיים, והישגים שונים בתחום התמחותם.

הוויזה מתקבלת לאחר שחברה או ארגון בארצות הברית מזמינים מועמד בתחום מסוים, לאחר אישור מראש של ההישגים הלאומיים או הבינלאומיים של המועמד.

ויזה מסוג L

אשרה מסוג זה מיועדת לעובדים בחברות שיש להן משרדים בארה"ב, והיא נחשבת לאשרת ניוד, כלומר רילוקיישן בתוך החברה.

מועמדים שמבקשים לקבל גרין קארד על בסיס עבודה מסוג זה נדרשים לעבוד בתפקיד ניהולי או בכיר בחברה, או שיש להם ידע מיוחד אשר דרוש לפיתוח החברה בתחומי ארה"ב.

ויזה מסוג P

זוהי אשרה שמיועדת לצוותי בידור או קבוצות של ספורטאים. כדי לקבל ויזה מסוג זה, הקבוצה מתבקשת ברוב המקרים להציג הישגים ברמה בינלאומית בתחום ההתמחות הספציפי.

יש להציג גם הזמנות לאירועים שונים שאליהם חברי הקבוצה מוזמנים במדינות שונות בארה"ב, והוויזה מתקבלת לאחר שחברה או ארגון שמזמינים את הקבוצה, מאשרים מראש את הישגי החברים.

בשורה התחתונה, התהליך משתלם לכל הצדדים

גרין קארד על בסיס עבודה מאפשר לתושבי ישראל לעבור לחיות ולעבוד בארצות הברית, לפרק זמן מוגדר. מבחינת ממשלת ארצות הברית, זהו מצב שבו כולם מנצחים. האזרח הזר מקבל אפשרות להגשים את חלומו ולעבוד בארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות, ואילו המדינה מרוויחה עובדים מומחים שיכולים לתרום לכלכלה האמריקאית.

לכן כדאי להתנהל נכון, לוודא שאתם מגישים את הטפסים המתאימים, ושלא שכחתם שום פרט מהותי שעלול לחבל בסיכוייכם להשיג את האשרה המבוקשת. הנציגים שלנו זמינים לשירותכם וילוו אתכם בתהליך עד להשגת האשרה המיוחלת.

100% אחריות

לאחר השלמת האפליקציה איתנו, תהנו מ100% אחוזי השתתפות בתוכנית הDV. כל מתמודד שעומד בדרישות המינימליות של ארה"ב יזכה בסיכויי להיות תושב קבע. לחיות ללמוד ולעבוד ברחבי ארצות הברית. 
עם הצוות שלנו אתה מובטח ב100% כי הבקשה שלך תשלח כראוי. השירותים שלנו מתאימים לכל מועמד אשר עומד בתנאי התכנית.

Group-2.png
גלילה לראש העמוד