הגירה לארצות הברית – כך תעשו את זה נכון

המון אנשים חולמים את החלום האמריקאי אבל מרגישים כי הם רחוקים מלהגשים אותו, נשמע לכם מוכר? רוצים לעבור לארצות הברית לצרכי עבודה? במקרה הנ"ל יידרש מכם להתעניין בכל מה שקשור בקטגוריות מבוססות התעסוקה (סוגי וויזה משתנים) אבל זה לא הכול, יש לא מעט סיבות למעבר לארצות הברית וזה קשור במשפחה, ילדים ואפילו לימודים. אז מתי מגישים את המסמכים, אילו מסמכים נדרשים ואיך מגישים את הכול יחד? במיוחד עבורכם הנה כמה דברים שיסייעו לכם לעשות את זה יעיל ונכון. 

הגירה לארצות הברית באמצעות אשרת כניסה

אם אתם מתכוונים לבצע הגירה לארצות הברית הדבר הראשון אשר יידרש מכם הוא להשיג גרין קארד- כרטיס הזיהוי אשר מהווה מסמך לשהייה חוקית. באמצעות האישור לא רק שניתן לעבוד בארצות הברית אלא גם לחיות בה לצמיתות וללא בעיות. באמצעות המסמך הרשמי הזה אתם מקבלים תושבות קבע ומכאן זכייתכם במעמד תושבי קבע בארה"ב תפתור אתכם מבעיות של אי שהייה חוקית המהווה בין היתר מאסר בפועל. בין היתר מעניק האישור למהגרים העתידיים הטבות מגוונות וביניהן גם לימודים ועבודה בארצות הברית ובתנאי כי מדובר באנשים שעברו את גיל 18. 

איך ניתן לקבל את אישור הגרין קארד? 

הגירה לארצות הברית ובפרט אישורי גרין קארד ידרשו מכם להיות מעודכנים היות והם מודיעים על שינויים בהמתנה, קבלת אישורים וכל השאר ולכן חשוב כי תהיו מעודכנים לפני כולם. צריכים אישורי עבודה או אישורי לימודים? בדיוק בשלב הזה יידרש מכם לחקור אודות האשרה המתאימה שאחרת אם תגישו מסמכים שאינם מתאימים כאילו שלא עשיתם דבר ועכשיו כל מה שצריך זה להבין את הדרישות לקבלת האשרה ולהגיש הכול בזמן ועל הצד הטוב ביותר.  

גרין קארד על בסיס עבודה 

הגירה לארצות הברית על בסיס עבודה תדרוש דווקא מהמעסיק האמריקאי לדרוש אתכם על פי משלח היד שלכם וכך גם סוג האשרה המצוינת באתר. לכל עבודה יש את האשרה המתאימה- זו הקשורה לפעילות הספציפית. לצורך הדוגמא מתקיימות אשרות עבודה עבור דיפלומטים, אנשי רוח כמו כמרים ואפילו אנשים העוסקים בתחום ההנדסה ועוד. כרטיסים אלו ניתנים כמדי שנה כאשר רוב אשרות התעסוקה תינתנה למקורות התעסוקה הכי נדרשים בארצות הברית. 

אישורי שהייה לצרכי משפחה וילדים 

כאשר מדברים על נישואין לאזרח או אזרחית אמריקאית מסתמן כי הדברים פשוטים יותר או אז אתם יכולים לקבל את תושבות הקבע על בסיס נישואין אלו. למען הסר ספק חוק הזה מדבר גם אל זוגות הטרוסקסואליים ובו זמנית אל זוגות חד מיניים וזאת היות ובית המשפט האמריקאי הכיר ומכיר בזוגות אלו. כמו כן בדומה לשאר המקרים גם כאן יידרש להתאים את המסמכים הייעודיים ולהצמידם לבקשה המתאימה. 

ליצירת קשר מהירה

100% אחריות

לאחר השלמת האפליקציה איתנו, תהנו מ100% אחוזי השתתפות בתוכנית הDV. כל מתמודד שעומד בדרישות המינימליות של ארה"ב יזכה בסיכויי להיות תושב קבע. לחיות ללמוד ולעבוד ברחבי ארצות הברית. 
עם הצוות שלנו אתה מובטח ב100% כי הבקשה שלך תשלח כראוי. השירותים שלנו מתאימים לכל מועמד אשר עומד בתנאי התכנית.

Group-2.png