הגירה לארצות הברית על בסיס מקצוע - סוגי אשרות

הגירה לארצות הברית מבוססת על  5 סוגי ויזות – אלו הניתנות לאנשים על בסיס תעסוקתם  ( החל מ- EB1 ועד EB5). ויזות אלו הן פונות אל כל מיני עובדים ובראשם מנהלים בכירים, בעלי תארים מתקדמים, משקיעים וכד'. חושבים על הגירה לארצות הברית על בסיס מקצוע שלכם? אתר הבית שלנו יסייע לכם לבדוק את המסלול האפשרי ביותר ובו זמנית את זכאותכם באמצעות הגשת הבקשה המתאימה. 

גרין קארד על בסיס מקצוע 

מתכוננים לבצע הגירה לארצות הברית על בסיס מקצוע? יש כמה דברים שחשוב לדעת לפני שמתקדמים לשלב הבא. אזרחים שהם לא אמריקאים ורוצים אשרה על בסיס מקצוע יידרשו להוכיח כי אכן, יש מעסיק אמריקאי שדורש בכישוריהם. בכדי להוכיח את זה, יהיה עליהם להגיש הצעת עבודה – הצעה שעליה חתום המעסיק עצמו. במקרה הנ"ל – את ההצעה לדרישת הויזה  ( USCIS) יוכל להגיש אך ורק המעסיק האמריקאי. אז איך עושים את זה? לאחר הגשת ההצעה והחתימה על הדברים, יהיה אפשר לגשת למעמד בקשת הויזה ולהוכיח כי רשויות ההגירה אכן אישרו את הבקשה. 

מהי אשרה H-1B ואיך היא קשורה לויזה תעסוקתית? 

אשרה מהסוג הנ"ל מתאימה גם כשנדרשת הגירה לארצות הברית על בסיס מקצוע, כאמור, כאן, תופנה הבקשה בהסתמך לכל האנשים שיש להם את המומחיות למקצוע מסוים. זו יכולה להיות חברה אמריקאית, אבל בין היתר, גם מעסיק בודד. למעשה, מבין כל הויזות המקצועיות, זו ויזה המוכרת ביותר עבור לא מעט עובדים/ מומחים זרים שרוצים להשתלב בשוק העבודה האמריקאי. התנאים לקבלת ויזה זו הינם תואר ראשון ערכי למקצועות הנדרשים ( מן הסתם תארים שאינם רלוונטיים לא יסייעו) אלא אם מדובר לצורך העניין בעבודת דוגמנות- שם הקטגוריה משתנה. 

מהי אשרה/ ויזה L1?

הגירה לארצות הברית על בסיס מקצוע מסוג L1 משמע ויזה המונפקת לסגל הניהול הבכיר, או לחילופין, לעובדים שיש להם ידע ייחודי הנדרש במדינות כמו ארצות הברית. במסגרת זו, התנאים הם כי העובד יעבוד בסניף הישראלי כשנה אחת מתוך שלוש השנים הקודמות וזאת טרם המעבר שלו לסניף האמריקאי עצמו. כמו כן, בכדי לעבור לארצות הברית, תידרש לא פעם חובת ההוכחה בגין פתיחת הסניף החדש בארצות הברית. 

מהי אשרת 0-1?   

ויזת ה0-1 מונפקת לרוב לזרים אנשים שיש להם יכולות בפן האמנותי, הבידור, אתלטיקה לרבות בידור או תעשיית קולנוע. חושבים כי אתם נמנים בין אנשים עם יכולות מיוחדות? אם כן, האשרה הזו בהחלט יכולה להתאים גם לכם. בפן הזה, יידרש לא פעם התערבות של סוכן אמריקאי או אפילו נותן חסות אחר שיאשר את תחום העיסוק בפועל.  

רוצים לעשות שינוי מבוסס מקצוע חדש או עבודה חדשה? מחפשים לשנות את רמת השתכרות ולהשיג איכות חיים קצת שונה? הגיע הזמן לברר אודות הצעד הבא שלכם בחיים. 

ליצירת קשר מהירה

100% אחריות

לאחר השלמת האפליקציה איתנו, תהנו מ100% אחוזי השתתפות בתוכנית הDV. כל מתמודד שעומד בדרישות המינימליות של ארה"ב יזכה בסיכויי להיות תושב קבע. לחיות ללמוד ולעבוד ברחבי ארצות הברית. 
עם הצוות שלנו אתה מובטח ב100% כי הבקשה שלך תשלח כראוי. השירותים שלנו מתאימים לכל מועמד אשר עומד בתנאי התכנית.

Group-2.png