דרכים לקבלת אזרחות אמריקאית

תנאים לקבלת גרין קארד 2020

כאשר מדברים על הגרלת גרין קארד מדברים על פעולה שננקטה על ידי השגרירות האמריקאית במטרה לגוון בשהיית מהגרים. כפי שהבנתם, מאז אסון ה11 בספטמבר ונתוני הטרור העולמי שינתה ארצות הברית את מנהיגות ההגירה ומהגירה חופשית הפכה קפדנית יותר אבל בו זמנית כן אחת המאפשרת כניסה של מהגרים חדשים באמצעות הגרלת גרין קארד המתחדשת כמדי שנה. אז ככלי נוסף לגיוון האוכלוסייה האמריקאית ואיזון שיעורי ההגירה ניתנת גם לכם האפשרות להצטרף אל הגרלת גרין קארד 2020 בחודש אוקטובר ולהיות חלק מאנשים שכבר הספיקו ללמוד, לפתוח עסקים ואף להצליח באחת המדינות הגדולות ביותר בעולם.  

למה כדאי להצטרף להגרלת גרין קארד 2020? 

בעוד רבים וטובים מעידים על רמת חיים גבוהה יותר, גם לכם מגיע לשנות את אורח חייכם ולהירשם כבר עכשיו אל הגרלת גרין קארד 2020 אשר תתקיים כסדרה בחודש אוקטובר. ארצות הברית היא מדינה המובילה בהמון תחומים החל מבריאות, כלכלה, טכנולוגיה ואף ההיבט הבטחוני וההשכלתי שבעניין- מה שמסביר מדוע יותר ויותר מהגרים ההווה והעתיד יודעים את המשמעות של מעמד תושב קבע בה. זו יכולה להיות התמקצעות במקצוע חדש, אבל זה בהחלט יכול להיות הגשמת חלום גם בהיבט של השכר הגבוה וגם בהיבט של שינוי המצב הכלכלי מהקצה אל הקצה. 

 

מזה הגרלת גרין קארד? 

כפי שהבנתם, ממשלת ארצות הברית מקנה לאזרחים שאינם אמריקאים סיכוי של אחד מתוך 55000 אשרות תושבות קבע שמוגרלות כמדי שנה. לצורך העניין אם תרשמו כבר היום אל הגרת גרין קארד 2020 גדולים הסיכויים שלכם להפוך לתושבי קבע מן המניין ולעשות כל העולה על רוחכם החל מעבודה טובה, לימודים ברמה הגבוהה ובעיקר שיפור איכות חייכם וחיי ילדיכם מהקצה אל הקצה. מקור התוכנית של ההגרלה עלה בשנות התשעים על ידי רשויות ההגירה האמריקאיות ומתוך רצון טוב של הממשלה לתקן את המצב הדמוגרפי בארה"ב. כמו כן באמצעות תוכנית זו ניתנה האפשרות גם למדינות קטנות לרבות ישראל ליהנות מתנאי הגירה חופשיים יותר- דבר שלא היה בעבר. בזכות ההגרלה הפכה התרבות האמריקאית למגוונת יותר ובעוד היא קוטפת את פירות ההצלחה גם אתם דורשי מעמד תושבות הקבע יכולים להיות חלק מההצלחה הזו. 

מי זכאי להשתתף בהגרלת גרין קארד? 

תוהים אם גם אתם מתאימים/ זכאים להצטרפות הגרלת גרין קארד 2020? החדשות הטובות הן כי כל אדם זכאי להצטרף להגרלה ובתנאי שיוזנו ויוגשו המסמכים הנכונים ובדיוק כאן אנחנו באתר I- IMMIGRATE  רוצים לסייע לכם. באמצעות אתר הבית שלנו נוכל לעזור לכם במילוי הטפסים הנכונים והכי חשוב לעשות הכול בכדי שמועמדותכם לא תישלל על הסף. 

זקוקים לעזרה ואין לכם מושג מאיפה להתחיל? בואו להיעזר בליווי המקצועי של טובי נותני השירות בתחום באתר הבית שלנו