הגרלת הגרין קארד ומגורים קבועים בארצות הברית

ברוקלין

הגרלת הגרין קארד, המונח הידוע לתוכנית ויזת הגירה לארצות הברית, היא ההגרלה הייחודית ביותר מסוגה בעולם. באמצעות תוכנית זו, הרשויות בארה"ב מחלקות מדי שנה חמישים אלף אשרות כניסה לתושבים זרים ממדינות שונות, להגשמת החלום לחיות ולעבוד בארצות הברית!

מאמר זה מסביר איך משתתפים בהגרלת הגרין קארד כדי להפוך לתושבי קבע בארצות הברית, איך להביא בן זוג זר לגור בארה"ב ומהו התהליך. אז בואו נדבר על הגרלת הגרין קארד ונבין איך משתתפים ומה כדאי לעשות על מנת להגביר את סיכויי הזכייה.

הגרלת הגרין קארד – מה זה?

הגרלת הגרין קארד השנתית ידועה באופן רשמי כתוכנית ויזת העולים לגיוון (DV) או תוכנית ויזת המגוון. אחרי הקיצור DV, בדרך כלל שני מספרים מייצגים את השנה, לדוגמא DV-19 בהגרלת גרין קארד לשנת 2017. 

הרעיון שעומד מאחורי ההגרלה הוא לשמור על ארצות הברית של אמריקה מגוונת, לכן אזרחים ממדינות זרות שזכו בהגרלה, נמצאים תחת הקטגוריה של ויזת המגוון. הגרלת הגרין קארד הראשונה נערכה בשנת 1994, והליך הגשת הבקשה התנהל ללא קשיים. התוכנית קיימת מכיוון שארצות הברית של אמריקה רוצה לשמור על המגוון התרבותי הגדול שלה. 

הבנת המונחים

מתחילת שנו התשעים, ממשלת ארה"ב חילקה מדי שנה חמישים אלף אשרות כניסה באמצעות התוכנית. הזוכים בהגרלה נבחרים באופן אקראי. בהתחלה, המונח DV-21 עשוי להיראות מבלבל, מכיוון שאתם מגישים קשה ל-DV-21 בשנת 2018 או 20198. 

שנת 2021 בתוכנית מייצגת את שנת המס האמריקאית שמתחילה ב-1 באוקטובר 202 ומסתיימת בספטמבר 2021. הזוכים בגרין קארד מקבלים את האשרות שלהם בפרק זמן זה.

למה יש הגרלת גרין קארד?

העיקרון העומד מאחורי הגרלת הגרין קארד הוא לתת למגוון רחב של אנשים הזדמנות לזכות באשרת מהגרים אמריקאית. לאנשים שזוכים בהגרלה יש סיכוי לקבל גרין קארד. ההגרלה נוצרה עם חוק ההגירה משנת 1990, בורה להעניק לאנשים ממדינות עם שיעורי הגירה נמוכים, הזדמנות לעבור לארצות הברית. 

ארה"ב היא מדינה המורכבת מאנשים ממדינות זרות, והרצון הוא לשמור על אמריקה מגוונת באמצעות הגירה. אין פלא שאמריקה ידועה ככור ההיתוך הגדול. מהגרים מרחבי העולם מילאו תפקיד משמעותי בעיצוב התרבות האמריקאית, עם מסורות ומנהגים משלהם. 

בזכות ההגרלה הייחודית במסגרת תוכנית הגרין קארד, לכל אדם יש סיכוי להתקרב למעמד של מהגר לארצות הברית.

תוכנית הגרלת הגרין קארד

תוכנית הגרלת הגרין קארד של ויזת העולים לארצות הברית מאפשרת להעניק מדי שנה עד חמישים אלף ויזות מהגרים. הגרלה זו נותנת לאזרחים זרים של מדינות עם שיעורי עלייה נמוכים לארה"ב הזדמנות להשתתף ברישום אקראי לפוטנציאל לקבלת ויזת הגירה.

התנהלות נכונה

תהליך ההשתתפות בהגרלת הגרין קארד מאופיין בהגשת בקשות, צירוף מסמכים, מילוי טפסים, ראיון בשגרירות והמון פרטים שצריך לדעת על מנת להגביר את הסיכויים לזכות בהגרלה ולא להיפסל מטעמי טעויות. 

מומחי ההגירה בחברת I-Immigrate עוזרים לכם לבדוק אם המסמכים שאתם מצרפים לטפסי הבקשה שמלווים את תהליך הגרלת הגרין קארד אכן נכונים ורלוונטיים, ומוודאים שאתם מתנהלים נכון, כך שבקשתכם לא תיפסל ולא תצטרכו להמתין שנה נוספת להשתתפות בהגרלה הבאה.

ליצירת קשר מהירה

100% אחריות

לאחר השלמת האפליקציה איתנו, תהנו מ100% אחוזי השתתפות בתוכנית הDV. כל מתמודד שעומד בדרישות המינימליות של ארה"ב יזכה בסיכויי להיות תושב קבע. לחיות ללמוד ולעבוד ברחבי ארצות הברית. 
עם הצוות שלנו אתה מובטח ב100% כי הבקשה שלך תשלח כראוי. השירותים שלנו מתאימים לכל מועמד אשר עומד בתנאי התכנית.

Group-2.png