דרכים לקבלת אזרחות אמריקאית

הגרלת גרין קארד כיצד עושים זאת

ניתן להירשם להגרלה של הגרין קארד לארצות הברית אשר הינה מוקדמת ואף בעלות מופחתת ובזאת להיטיב את הסיכויים שלכם כי יוענק בידכם הגרין קארד הכה נכסף.

יש להבין, כי בכל שנה בשיעור של כמאה עשרים וחמישה אלף בני אדם מתבשרים הודות הודעת זכייה, אבל רק בשיעור של כחמישים אחוז מהם אשר פוצחים בפרוצדורה של קבלת גרין  קארד, יוענק להם בסיכומו של יום הגרין קארד הנכסף אשר ייתן בידם לדור ללא כל בעיה במדינת ארצות הברית, לעבוד באופן לגלי וכן עוד מספר הטבות של תושב  קבע במדינת ארצות הברית, גם במידה והם לא אזרחים אמריקאים.

הגרלת הגרין קארד – כיצד עושים זאת נכון?

במידה וברצונכם להגר אל מדינת ארצות הברית, להתגורר בה, ללמוד ואף לבצע הלכה למעשה של כל אשר פנטזתם עליו במדינת ארצות הברית שבה ניתן להתפתח ברמות, כי אז השגת גרין קארד הינו המענה האידיאלי עבורכם. בעזרת הגרין קארד תהיה בידכם אפשרות להיות תושבי קבע במדינת ארצות הברית, אף במידה והנכם לט אזרחים אמריקאים.

כמו כן, בתום של חמש שנים באפשרותכם להגיש בקשה עבור קבלת אזרחות אמריקאית. נכון לכעת קיימות מספר דרכים להשגה של גרין קארד. קודם כל, ניתן להשיג גרין קארד על ידי מעסיק תושב אמריקה. שנית כחף באמצעות קרוב משפחה מדרגה ראשונה אשר הינו אזרח במדינת ארצות הברית. שלישית, באמצעות עריכת טקס חופה וקידושין עם אזרח או עם אזרחים אמריקאים.

זאת ועוד – קיימים עוד כל מיני מקרים חריגים, אשר בהם מאשרים לבני אדם גרין קארד, אחת מן סיטואציות אלו ואשר מהווה את המענה הכי נוח הינה הגרלת גרין קארד. רוב בני האדם מבכרים להיות נוכחים בהגרלה הזאת ואף להפוך להיות אזרחים אמריקאים.

איך עובדת הפרוצדורה של הרשמה להגרלת גרין קארד?

הרשמה להגרלה של הגרין קארד תיתכן על ידי מילוי טופס של בקשה באינטרנט באתר הממשלה של מדינת ארצות הברית. מסמך בקשה המדובר  הינו מקוון ואף אפשר להגיש את הבקשה רק על ידי רשת האינטרנט.

משמעותי להקדים כמה שיותר עבור שליחת מסמך הבקשה ולא לחכות עד הדקה התשעים ותשע, מפאת הסיבה שאין יהיה עומס על המערכת והן תיווצר סיטואציה אשר עשויה לעכב את הליך ההרשמה או חלילה לבטל אותה. משמעותי לדעת, כי תהליך ההרשמה עצמו , הווה אומר – ההשתתפות בהגרלה הינה ללא עלות, אבל המון בני אדם מעדיפים לגשת אל חברה אשר מתמחה בהגשת מסמכך באופן אשר מעצים את הצ'אנס לזכות בהגרלה ועבור זאת גובה החברה תשלום סמלי.

במידה ותזכו בהגרלה, עליכם לשלם בשביל עיבוד הבקשה פלוס עוד תשלום בעד כל מיני אגרות זניחות עבור בדיקה רפואית וכן עבור הבקשה שלכם.

למה כדאי להשתמש בשירות של חברות עבור הגרלת גרין קארד?

  • חברה מקצועית מתחייבת למצוא לכל הזוכים תעסוקה במדינת ארצות הברית בתום קבלת הגרין קארד.
  • מדי שנה מקבלים בשיעור של כמאה עשרים וחמישה אלף בני אדם הודעת זכייה ורק חמישים וחמישה אלף מתוכם הראשונים אשר הגיבו בעת המידית מוענק בידיהם הגרין קארד המיוחל. החברות הללו מעדכנות את הזוכים במהלך יממה מעת הזכייה ובאופן הזה לא הולכת לאיבוד עת יקרה מפז.
  • החברות מטפלות ברבבות ישראלים וברשותן ותק רב בתחום הזה, מה שמעצים את יכולת ההתקדמות שלכם בהגרלה של הגרין קארד.
  • לזוכים בהגרלה יוענק יעוץ שלם הודות איך ממשיכים מפה לשלב הבא בצורה אינדיבידואלית אל מול שגרירות מדינת ארצות הברית בעיר ירושלים.
  • תהליך ההרשמה להגרלה של הגרין קארד הינו עת ארוכה ומוגבל בכל שנה – על ידי החברות אפשר להירשם כל השנה בהרשמה מוקדמת וכן בעלות פחותה.

למידע נוסף – עמוד הבית או צור קשר