דרכים לקבלת אזרחות אמריקאית

הוצאת גרין קארד בכמה שלבים פשוטים

אנשים ניזונים משינויים, זה יכול להיות בפן האישי אבל גם בפן הכלכלי או אפילו בפן הלימודי וכאן נכנס גם הרצון לנסות את המזל במדינה אחרת כמו ארצות הברית. תוהים איך להוציא גרין קארד בכמה שלבים פשוטים? גרין קארד המכונה גם הכרטיס הירוק זו תעודה מזהה לכל דבר ובלעדיה ספק אם תוכלו לעבוד, ללמוד או לעשות כל דבר בגבולות המדינה. במעמד הזה חשוב ביותר להוציא את האשרה המתאימה וכך לא להיתקל בבירוקרטיה או בידי החוק- רוצים לעבור לארצות הברית? כבר במעמד הזה אנו ממליצים לכם להגיש את כל המסמכים הנכונים וכך למלא את הטפסים הראויים ולהתכונן מבעוד מועד לתהליך הזה. אז במידה ואתם מגלים קושי כזה או אחר, אולי כדאי להיוועץ עם גורמים יודעי דבר על מנת שאלה ימזערו עבורכם סיכונים שניתן למנוע מראש.

איך להוציא גרין קארד באופן הנכון?  

כפי שהבנתם, אז אם גם אתם שאלתם את עצמכם איך להוציא גרין קארד, הגיע הזמן לעשות את זה נכון ובעיקר פרודוקטיבי בכדי שלא תתקלו בסירוב או דחייה שניתן למנוע מראש. גרין קארד, כרטיס הירוק המהווה בפניכם את האפשרות לחיות, ללמוד ולעבוד בארצות הברית ויכול להינתן לכם בכמה וכמה אפשרויות כדלקמן:

  • באמצעות קשרי המשפחה שלכם (אחים, בוגרים מעל גיל 21 שאינם נשואים נישואים אזרחיים, בני זוג, ילדים וילדים בוגרים רווקים וכד').
  • באמצעות מעסיק שחי בארצות הברית וידרוש ממדינת ארצות הברית אתכם כעובדים מיומנים ונדרשים.
  • וכמובן באמצעות הגרלה שנתית- הגרלת האשרות המתבצעת אחת לשנה בתאריך שייקבע ובה יוגרלו 50.000 אשרות לתושבי המדינות הקטנות שלא מיצו את כמות האשרות שכבר אושרו.

איך יודעים איזה סוג גרין קארד נכון להגיש?

אז איך להוציא גרין קארד באופן שלא יוביל דחייה, סירוב או קושי מיותרים? במסגרת מתן האשרות חשוב לציין כי אישורי שהות הקבע משתנים מאדם לאדם. במקרה של מבקש שמטרתו עבודה או לימודים האשרות לא תהיינה אותן אשרות וכאן חשוב לתת את הדעת לבחירת גרין קארד וסוגיו המשתנים. אז האשרה הראשונה שנדבר עליה תהיה אשרה ייעודית לעובדים מעודפים- כן, גם ובפרט בארצות הברית יש בהחלט מקצועות מבוקשים כך שלנותני השירות האלה יהיה קל יותר לקבל את אשרת השהייה נוכח תרומתם הפרודוקטיבית. כמו כן לבעלי מקצועות עם תארים מסוימים או עובדים בעלי מיומנות מסוימת גם תינתן האפשרות לאשרה מתאימה. במסגרת זו חשוב לציין גם את אנשי הדת והעובדים שהם חלק מהממשל האמריקאי, רופאים, מרצים, מתרגמים ועוד. אשרה נוספת תינתן גם לאנשים שרוצים להגיע לארצות הברית ומטרתם – השקעה כספית.

שואלים איך להוציא גרין קארד ללא עיכובים או קשיים מיותרים? לא משנה מה תהיה דרככם היוועצו עוד היום עם גורמים יודעי דבר על מנת שאלו ינחו ויעבירו אתכם את כל השלבים שבסופם תוכלו לעשות את על הצד הטוב ביותר.  (בואו לקרוא על התהליך המלא לקבלת גרין קארד)

מוזמנים לעמוד הבית שלנו