הוצאת גרין קארד לארצות הברית

ניו יורק

בכדי שתוכלו לממש הליך של הוצאת גרין קארד לארצות הברית, חשוב כי יתקיימו כמה דברים. הדבר הראשון שנדרש מלא מעט אנשים הוא להתמודד עם טפסים שלעיתים אין להם מושג איך להזין ולמי לשלוח. נשמע לכם מוכר? אגב, איך האנגלית שלכם בפועל? עניינים אלו הם עניינים של מה בכך היות ואם תעשו בחירות שגויות, אתם עלולים לפספס את השגת האשרה המיוחלת. בכדי שזה לא יקרה לכם, הנה כמה דברים שיהפכו את זה ליותר מדויק ופשוט. 

כמה זמן לוקח להוציא גרין קארד לארצות הברית? 

כאמור, יש לא מעט ישראלים כמוכם אשר עומדים לפני הוצאת גרין קארד לארצות הברית. הם רוצים להשיג את האישור ולעבור למדינת רווחה כמו ארצות הברית מכל מיני סיבות. זו יכולה להיות משרה חדשה, שינוי כללי, או אפילו שינוי של מגורים עם בחירת או בחיר ליבכם. הליך של הוצאת ויזה לא יתרחש כמה ימים אלא הרבה מעבר אבל את זה אתם בטח כבר יודעים ודווקא בדיוק כאן, רצוי מאוד להקדים ולא לחכות לרגע האחרון. הליך הוצאת הוויזה אורך כמספר שבועות, אם כי קחו בחשבון, בתקופות כמו חודשי קיץ או חגים זה עלול לקחת אפילו יותר. בעת ההגשה, רצוי מאוד לגשת לגורמים שמבינים עניין וזאת בכדי שאלה יסייעו לכם להקפיד על כל הפרטים הקטנים והגדולים בכדי שחלילה לא תפסחו על שום שלב קריטי. למען הסר ספק, במידה ותמלאו את הטפסים בצורה לא נכונה או לא תעמדו בזמנים שדרשו מכם – שהרי לא עשיתם דבר ואתם צפויים לקבל סירוב מטעם הרשויות. 

אילו שלבים יש בהוצאת גרין קארד לארצות הברית? 

עומדים לפני הוצאת גרין קארד לארצות הברית? קחו בחשבון את מילוי הטפסים במלואם! כאמור, 200 שדות שחייב להזין בצורה קפדנית ונכונה. ראשית, יש למלא את הטופס באנגלית באמצעות האתר, כמו כן, יש לשים לב כי לכל אשרה יש את הטפסים שלה. לא מבינים במה מדובר? אם לצורך העניין אתם מחפשים לגור בארצות הברית לצרכי לימודים או להתחתן, שהרי האשרות והדרישות תהיינה שונות בתכלית השוני. לאחר שהזנתם את הטופס באמצעות האתר, הדפיסו אותו בשביל עצמכם ושלחו אותו הלאה, ישירות אל המראיין. למען הסר ספק, מרגע הגעת תשלום האגרה, מהרו לשלמה וזאת על מנת שתאריך הריאיון לא יתפספס לכם. שילמתם? עכשיו חכו בסבלנות לזימון לראיון הראשוני. משך הריאיון יהיה כמה דקות ויש להגיע אליו מצוידים בדרכון בתוקף של לפחות שישה חודשים, כמו כן, יש להגיע עם הטופס המודפס ולצידו אישור תשלום והזמנה שקיבלתם לראיון האישי. הריאיון יתבצע בעברית או אנגלית על פי דרישתכם האישית. 

סיימתם את כל התהליכים שנדרשו מכם? עכשיו, כל מה שנשאר לכם זה רק להמתין לשליח שיגיע עם האשרה המיוחלת עד אליכם. 

ליצירת קשר מהירה

100% אחריות

לאחר השלמת האפליקציה איתנו, תהנו מ100% אחוזי השתתפות בתוכנית הDV. כל מתמודד שעומד בדרישות המינימליות של ארה"ב יזכה בסיכויי להיות תושב קבע. לחיות ללמוד ולעבוד ברחבי ארצות הברית. 
עם הצוות שלנו אתה מובטח ב100% כי הבקשה שלך תשלח כראוי. השירותים שלנו מתאימים לכל מועמד אשר עומד בתנאי התכנית.

Group-2.png