דרכים לקבלת אזרחות אמריקאית

מה במצב הנוכחי השורר בארץ דוחף יותר ויותר ישראלים לברר בנוגע לאפשרות לקבלת גרין קארד לארצות הברית? עבור מי שמתעניין בנושא וגם רציני לגביו – מה ניתן ומומלץ לעשות כיום על מנת להעלות את הסיכויים להצליח לקבל גרין קארד ולהגר בסופו של דבר לארצות הברית?

החלום האמריקאי קורץ ליותר ויותר ישראלים

מדוע דווקא השנה נרשמת עלייה משמעותית בהתעניינותם של ישראלים רבים באפשרות להגר מהמדינה, וספציפית להגר לארצות הברית?

ובכן, התשובה לכך משתנה בהתאם למי שנותן את התשובה, אך נראה סביר לומר כי האופן בו מנוהל משבר הקורונה בישראל בחודשים האחרונים והמצב החמור ביותר והקריטי ממש של המשק הישראלי, הם הגורמים שדוחפים יותר אנשים מבדרך כלל לחשוב על הכיוון של הגירה מהמדינה.

מאות אלפי ישראלים מובטלים, איבדו את פרנסתם ועסקיהם פשטו את הרגל, והיום נאלצים לשבת שבועות ארוכים נוספים בבית גם כשברוב העולם הכלכלות חזרו לפעול, לפחות באופן חלקי ומשמעותית נרחב יותר מהמצב בארץ.

במצב הנוכחי בו רבים יותר מאי פעם בעבר מובטלים ויורדים אל עבר קו העוני ואינספור משפחות ישראליות חיות במצב של חוסר וודאות בנוגע לעתיד לבוא, החלום האמריקאי המבטיח לכולם סיכוי שווה והוגן להצליח להתפרנס בכבוד ואף להתעשר קורץ ליותר ויותר ישראלים.

לכן ההתעניינות באפשרויות להגירה לארצות הברית וקבלת גרין קארד גבוהה יותר מהרגיל. עבור כל המתעניינות והמתעניינים – מה ביכולתכם לעשות כיום בנוגע לחלום ההגירה וכיצד מומלץ לעשות זאת?

על סמך מה מתכננים לקבל גרין קארד לארצות הברית וכיצד ניתן לקדם את הנושא? 

במידה ואתם מתעניינים בהגירה מהארץ וספציפית בקבלת גרין קארד לארצות הברית, כדאי להתחיל בכך שתשאלו את עצמכם את השאלות הבאות – על סמך מה אתם מתכננים לקבל את הגרין קארד? בהתחשב בתשובה לשאלה הראשונה – מה ביכולתכם לעשות כרגע על מנת לקדם תכנית זו?

קבלת גרין קארד לארצות הברית מתאפשרת באמצעות שלושה מסלולים עיקריים

הראשון הוא קבלת גרין קארד על רקע קרבה משפחתית, ורלוונטי עבור מי שאחד מקרובי משפחתו מחזיק באזרחות אמריקאית. לרוב זה חייב להיות קרוב מדרגה ראשונה, ובמידה ואתם חושדים כי אולי תהיו זכאים להגיש בקשה לקבלת גרין קארד על בסיס זה, מומלץ לברר לעומק באמצעות יועצי ההגירה שלנו מהן בדיוק הדרישות ולוודא כך שאתם אכן עומדים בהן.

מסלול שני הוא קבלת גרין קארד על בסיס עבודה, מה שרלוונטי עבור מי שעובד בעבודה מסוימת בה קיימת אפשרות לרילוקיישן לארצות הברית, כמו גם עבור מי שיוצר קשר עם חברה או ארגון אמריקאיים המעוניינים להעסיקו.

מסלול שלישי הוא באמצעות הגרלת הגרין קארד הנערכת באופן שנתי בארצות הברית. ההרשמה להגרלה מותנית בעמידה בקריטריונים מסוימים, כמו גם בכך שישראל תהיה חלק מרשימת המדינות הזכאיות להשתתף באותה שנה (רשימה זו משתנה משנה לשנה).

על מנת לברר את זכאותכם ולהתחיל לקדם את התהליך בכל אחד משלושת המסלולים האלו מומלץ להתחיל בבירור מעמיק ויסודי של הזכאות שלכם, באמצעות ייעוץ מקצועי של מומחה הגירה בעל התמחות בבקשות לקבלת גרין קארד.

לקבלת ייעוץ הגירה מקצועי ואישי אשר יסייע לכם להבין את האפשרויות העומדות בפניכם ודרכי הפעולה המומלצות לצורך קבלת גרין קארד לארצות הברית כנסו לאתר בכתובת – i-immigrate.co.il וצרו עימנו קשר