קנדה

ויזה לקנדה

קנדה היא אומה של מהגרים, דמוקרטיה מערבית זו המקדמת מדי שנה כרבע מיליון עולים חדשים. תוכניות ההגירה של קנדה כוללות הענקת אשרות לעובדים מיומנים וזמניים, חסות למשפחה ולתעסוקה. כאשר ישנו מגוון גדול של ויזות לקנדה, זמניות וקבועות מה שיכול לגרום לבלבול. בין אם אתה מעוניין לעבור לקנדה לצמיתות, לבקר כתייר, ללמוד או לעבוד – המומחים שלנו יעזרו לך לבחור את האשרה האידיאלית עבור הנתיב המועדף בשבילך.

ויזה זמנית או לא עולה:

  • ויזת תייר

הסוג הזה של הויזה מאפשר כניסה לקנדה. כניסה כתייר על מנת להתרשם וללמוד מהתרבות הקנדית

  • ויזת סטודנט

יש יותר מ 85 אוניברסיטאות בקנדה מתן רמה גבוהה של חינוך לסטודנטים בינלאומיים. עם ויזת סטודנט אחד מותר גם ליש מעל ל 85 אוניברסיטאות שונות בקנדה אשר מספקות רמת השכלה גבוה לסטודנטים מסביב לעולם.עם אשרת סטודנט מותר להביא את המשפחה לקנדה, ובן/בת הזוג יכולים לבקש היתרי עבודה.החופש לחיות ולעבוד בקנדה תוך כדי הלימודים הופך את קנדה ליעד האידיאלי לסטודנטים בינלאומיים.

  • סופר ויזה להורים וסבים

משפחה זה חשוב. והאשרה הזאת, אשר ניתן להנפיק עד 10 שנים היא הזדמנות נהדרת לתושב הקנדי לצרף את משפחתו וקרוביו אליו לקנדה.

ויזת קבע או עולה:

פרובינציות וטריטוריות קנדיות יכולות לאשר לאנשים המעוניינים להגר לקנדה ומעוניינים להתיישב במחוז או בטריטוריה מסוימת.הממשלה הפדרלית הקנדית מעדכנת כל הזמן את תוכניותיה על מנת להבטיח שההגירה הקנדית תצליח. הן עבור עולים חדשים והן עבור המדינה עצמה. ישנם הרבה קטגוריות שונות עבור אנשי מקצוע ועובדים, לזכאים אשר עומדים בדרישות המינימום, יש יותר מ60 תוכניות זמינות להגירה קנדית כיום, זמניים וגם קבועים. בחירת התוכנית הנכונה למקרה לא תמיד עבודה פשוטה. אבל אנחנו כאן בשביל לעזור !

  • עובד מיומן

תוכניות אלה מבוססות על גיל המועמד, על רמת ההשכלה, על ניסיון תעסוקתי ועל גורמים אחרים.

  • חסות למעמד המשפחתי

במידה ויש לך קרובים בקנדה, הם יכולים להיות הממונים עליך (ספונסר)

  • משקיעים ויזמים

תוכניות אלה בעיקר נועדו למועמדים בעלי רקע וניסיון משמעותי בעולם העסקי.

  • מעמד החוויה הקנדית

תוכנית זו שואפת לעודד את אלה עם לימוד או מיומן, ניסיון עבודה מקצועית או טכנית בקנדה להגר לצמיתות.

  • מחלקת החוויה של קוויבק

סטודנטים בינלאומיים ועובדים זרים עם לימודים או ניסיון תעסוקתי בקוויבק יכולים לבקש להתיישב לצמיתות במחוז.

  • מועמד מחוזי

הממשלות הפדרליות והחוזיות הקנדיות מעדכנות כל הזמן את התוכניות שלהם כדי להבטיח שהגירה הקנדית תצליח, הן עבור מוניטין והן עבור המדינה. ישנן קטגוריות שונות רבות עבור אנשי מקצוע ועובדים תחת אשר אחד יכול להעפיל לאשרת קנדה הגירה קבע תושב. היום יש

גלילה לראש העמוד