זכאות גרין קארד – למצוא את האשרה המתאימה ביותר

ניו יורק

זכאות גרין קארד מתפרשת על כמה וכמה סוגי אשרות ולכן, בהגיעכם לתהליך הזה, הדבר הראשון שיהיה עליכם לברר הוא האם האשרה הזו אכן מתאימה לכם והאם אתם זכאים לה. מעוניינים לנסוע לארצות הברית לצרכי עבודה, נישואין או אפילו לימודים? בכדי להתקדם נכון ובו זמנית לקצר תהליכים,  וודאו כי הזכאות שלכם אכן קיימת ובדיוק לשם כך, כתבנו עבורכם מאמר שיקצר תהליכים אבל בעיקר ישייך אתכם לזכאות המתאימה ביותר. 

מהן זכאויות עבודה בארצות הברית?

זכאות גרין קארד לשם תעסוקה תינתן לאנשים אשר יציגו כישורים המתאימים לתפקידים מסוימים. למעשה, הסיכויים של בעלי התארים המתקדמים והמקצועות הספציפיים – הם אלו שיזרזו ויעניקו את האישור המיוחל. ויזת עבודה בעבור עובדי ממשלה, נציגויות של שגרירות, ספורטאים, אמנים, נותני שירותי דת, אנשי תעופה וכד'. במעמד זה, אין ספק כי התהליך הזה יהפוך קל יותר ליישום ובתנאי שתפנו אל גורמים יודעי דבר בתחום ההגירה. כמו כן, במעמד זה חשוב להדגיש כי על העברת הבקשה יהיה ממונה נותן החסות – דהיינו האזרח האמריקאי שהוא גם המעסיק. אם כן, אותו מעסיק יגיש את הבקשה עבורכם וכך תדעו אם להמשיך את תהליך הלאה. 

מהן זכאויות גרין קארד סטודנט? 

זכאות גרין קארד עבור סטודנטים הרוצים לממש לימודים בארצות הברית תתחלק לכמה סוגים.  ויזה מסוג F – ויזה ללימודים אקדמאיים/ תואר ראשון לרבות תארים מתקדמים ומתבקשים יותר. וויזה זו תינתן למשך תקופת הלימודים ובסיומה יפוג תוקפה. לעומת זאת, ויזה מסוג M הינה ויזה שלא מתמקדת בלימודים אקדמאיים אבל גם כאן, תוקפה יהיה בהתאם לתוקף הלימודים. ויזה מסוג J הינה ויזה ייעודית לסטודנטים שנשלחו ממוסד לימודים רשמי מטעם משימת עבודה או מחקר ועוד. במסגרת הזו ניתן לראות גם ויזות לרופאים, משפטנים והיא תקפה עד 30 יום לאחר פג תוקף הלימודים. מיותר לציין כי מרגע פג תוקפה של הוויזה, תחשב כל שהייה לשהייה בלתי חוקית ולכן, חשוב לנהוג בהתאם ובו זמנית "לא להתבלבל" במילוי הטפסים ובחירת הוויזה המבוקשת. 

מהן הזכאויות אודות ויזת הגירה? 

בדיקת זכאות גרין קארד לצרכי הגירה תינתן/ תתבצע  אל מול הקונסוליה האמריקאית בארצות הברית. אז אם יש לכם קרוב משפחה בארצות הברית או אפילו הנכם מאורסים לאזרח תושב המדינה, אין ספק כי תוכלו "לקצר תהליכים" ולקבל בקלות את האשרה הנחשקת. כמו כן, קיימת אופציה נוספת שתגדיל את הזכאות שלכם באמצעות הגרלה- השתתפות זו ניתנת מטעם שלטונות ההגירה בארצות הברית והיא ניתנת אחת לשנה. 

חולמים על מעבר לארצות הברית בעקבות רצון לשנות מקצוע, לימודים או אפילו למצוא אהבה? באמצעות בדיקת הזכאות, תוכלו גם אתם להגשים את החלום ולהתחיל את החיים שתמיד ייחלתם לעצמכם – התחלה חדשה בארצות הברית. 

ליצירת קשר מהירה

100% אחריות

לאחר השלמת האפליקציה איתנו, תהנו מ100% אחוזי השתתפות בתוכנית הDV. כל מתמודד שעומד בדרישות המינימליות של ארה"ב יזכה בסיכויי להיות תושב קבע. לחיות ללמוד ולעבוד ברחבי ארצות הברית. 
עם הצוות שלנו אתה מובטח ב100% כי הבקשה שלך תשלח כראוי. השירותים שלנו מתאימים לכל מועמד אשר עומד בתנאי התכנית.

Group-2.png