חידוש גרין קארד לארה"ב

לאחר שקיבלתם אשרת הגירה אמריקאית, יש לכם זכאות לקבלת גרין קארד, שמאפשר לכם להישאר לחיות ולעבוד בארצות הברית לצמיתות, כלומר, הכרטיס מעניק לכם מעמד של תושב קבע.

גרין קארד מעניק מעמד של תושבות קבע, אבל לפרק זמן של עשר שנים, ולאחר תקופה זו פג תוקף האשרה ויש לחדשה. אבל איך עושים את זה? בואו נעבור על תהליך חידוש גרין קארד לארה"ב, כולל כל השלבים החשובים שכדאי שתדעו על מנת לסיים את התהליך בהצלחה.

מתי צריך לחדש גרין קארד?

יש לחדש את האשרה בתוך פרק זמן של חצי שנה תפוגה. אם איבדתם את הגרין קארד שלכם, עליכם להתחיל את תהליך ההחלפה באופן מידי. אפשר לבקש חידוש גרין קארד לארה"ב, אם:

יש לכם גרין קארד שהתוקף שלו יפוג בעוד חצי שנה. או שהתוקף שלו כבר פג, או שהכרטיס שלכם נגנב, ניזוק או אבד.

מופיעות טעויות על הגרין קארד שלכם. כמו למשל טעויות בשם, בתאריך הלידה, או מידע שגוי אחר, שלא באשמתכם.

שיניתם את שמכם. או שהתרחש שינוי אחר במידע הביוגרפי שלכם.

אתם שוהים מחוץ לגבולות המדינה ותוקף הכרטיס שלכם עומד לפוג בתוך חצי שנה. אבל אתם מתכננים לחזור לארה"ב לפני שהתוקף יפוג, במקרה זה, אתם חייבים לחדש את הגרין קארד כשתחזרו.

אתם עומדים לעזוב את המדינה ויודעים שתוקף הכרטיס יפוג לפני שתחזרו

עליכם להגיש בקשת חידוש גרין קארד לארה"ב לפני שתעזבו את המדינה, או כשאתם כבר נמצאים במדינה זרה.

החידוש מתבצע עם פניה למשרד השגרירות האמריקאית, וחשוב להבין שלא תהיו רשאים להיכנס לגבולות ארצות הברית עם גרין קארד שהתוקף שלו פג, ללא הוכחה שהתחלתם בתהליך החידוש.

כמה זמן לוקח לחדש גרין קארד?

עיבוד המידע הנוגע לתהליך חידוש הגרין קארד עשוי להימשך מספר חודשים. הסיבה לכך היא שיש בקשות רבות בהמתנה לחידוש או החלפת גרין קארד, ולכן חשוב להגיש בקשת חידוש גרין קארד לארה"ב למספר חודשים לפני שתוקף הכרטיס פג, כך שלא ייווצר מצב שבו אתם שוהים בארצות הברית עם גרין קארד שלא בתוקף.

מה יקרה אם לא תחדשו את הגרין קארד שלכם?

אין עונשים מיוחדים על העדר חידוש גרין קארד לארה"ב. כלומר, לא תתבקשו לשלם עמלות נוספות אם תתחילו בתהליך החידוש לאחר חצי שנה ממועד פקיעת התוקף של הכרטיס, או לאחר שהתוקף שלו פג. יחד עם זאת, יש כמה דברים שלא תוכלו לעשות בארצות הברית עם גרין קארד שלא בתוקף, כמו למשל:

  • קבלת עבודה חדשה, היות וכל מעסיק חדש יבקש מכם הוכחה למעמד של תושבות קבע.
  • קבלת או חידוש רישיון מקצועי כגון רישיון לעסוק בעריכת דין או ברפואה.
  • חידוש רישיון הנהיגה שלכם.
  • יציאה מגבולות המדינה וכניסה חוזרת.

המומחים בחברת I-Immigrate מלווים אתכם בתהליך חידוש גרין קארד לארה"ב, כך שלא תמצאו את עצמכם שוהים במדינה במעמד של תושבים שאינם חוקיים, ועוזרים לכם להגיש את בקשת החידוש בהליך תקין ונכון.

ליצירת קשר מהירה

100% אחריות

לאחר השלמת האפליקציה איתנו, תהנו מ100% אחוזי השתתפות בתוכנית הDV. כל מתמודד שעומד בדרישות המינימליות של ארה"ב יזכה בסיכויי להיות תושב קבע. לחיות ללמוד ולעבוד ברחבי ארצות הברית. 
עם הצוות שלנו אתה מובטח ב100% כי הבקשה שלך תשלח כראוי. השירותים שלנו מתאימים לכל מועמד אשר עומד בתנאי התכנית.

Group-2.png