כל הדרכים בדרך קבלת גרין קארד

גרין קארד הינו כרטיס שנקרא גם PERMANENT RESIDENCE הינו כרטיס זיהוי המאשר כי לבעליה יש תושבות קבע אמריקאית. המונח גרין קארד הוא למעשה תהליך של הגירה שבמהלכו אנשים שמגיעים מכל קצוות העולם הופכים ממהגרים לתושבי קבע במקום. למחזיקי גרין קארד לא מעט יתרונות הקשורים בתושבות קבע אלא גם זכויות לא מעטות ולכן לפני שאתם ניגשים למעמד של קבלת גרין קארד הנה כמה דברים שחשוב שתדעו מבעוד מועד. 

מתי עלולה להישלל תושבות הקבע? 

בעת קבלת גרין קארד חשוב לנהוג בהתאם ולשמור על כללי המדינה שאחרת עלולים לקבל גירוש ושלילת התעודה במיידית. מצב נוסף בו עלולה להישלל תעודת השהייה קשור בשהייתו של תושב הקבע במדינה אחרת מעל לשנה וללא דיווח על כך לרשויות. כמו כן במידה והאדם לא הגיש דו"ח מס הכנסה בזמן שהותו מחוץ לארצות הברית או אז רשאיות הרשויות לבטל את אשרתו. אדם שמגיע ממדינה אחרת זכאי להגיש בקשות הקשורות באישורי עבודה אבל בו זמנית יכול גם לקבל היתר לצאת ולהיכנס מהמדינה ללא מגבלות. כפי שהבנתם, אם הנכם נמנים בין האנשים שקבל השיגו גרין קארד יידרש מכם לשאת את הכרטיס בר התוקף לכל מקום וכך להציגו במעמד דרישת קצין מטעם רשות ההגירה. 

קבלת גרין קארד באמצעות הגרלה 

ארצות הברית מאשרת  כ50000 אשרות ואותן ניתן לקבל במסגרת הגרלה המבוצעת לאנשים שנולדו במדינות ששיעור ההגירה בהן נמוך מארצות הברית. הפונים המעוניינים בהגרלה זו מגישים את הבקשה לפי מדינת הולדתם ולפי אזרחותם ומי שעולה בהגרלה זו יכול להגיש מועמדות לתושבות הקבע בארצות הברית. לאחר שזכו אנשים מסוימים בהגרלה הם יכולים להגיש בקשות זהות עבור ילדיהם או אפיל ובני או בנות הזוג שלהם. במידה וזוכים בהגרלה את תושבות הקבע יש לממש כחצי שנה מתאריך ההנפקה באחד משדות התעופה בארצות הברית. ראשית תתקבל חתימה על גבי דרכון וזו תוכיח כי הכניסה לארצות הברית הינה כניסה חוקית- הגרין קארד עצמו יגיע תוך כמה חודשים בדואר. 

גרין קארד לצרכי עבודה ולימודים 

לצורך ההמחשה הנה כמה דוגמאות לסוגי אשרות ייעודיות לעבודה: קבלת גרין קארד לצרכי עבודה או לימודים תהיינה מסווגות תחת ספרות A. A1 A2 הינן אשרות ייעודית לדיפלומטים ולבני משפחתם הקרובים. כמו כן מונפקת ויזה זו גם לשגרירים וקונסולים ובאמצעות אשרה זו יכולים עובדים אלה לעבוד עבור מדינתם ללא מגבלת זמן שהות. אשרת A3 מטרתה להעניק אפשרויות כניסה לעובדיהם האישיים של הדיפלומטים כאמור סוגי1A-  A2 ויזת הסוחרים תתייחס לקבוצות ה- E כאמור ויזות 1 2 3 והן תעסוקנה באשרת כניסה לסוחרים משקיעים ועוד. אישורי שהייה למטרת לימודים תתייחסנה לקבוצת הF אשרה לסטודנטים האקדמאיים וכך גם בנוגע לבני הזוג שלהם. 

זקוקים למידע נוסף? בקרו באתר הבית שלנו וקראו אודות סוגי האשרות ותהליך ההגירה המשויך להן. 

ליצירת קשר מהירה

100% אחריות

לאחר השלמת האפליקציה איתנו, תהנו מ100% אחוזי השתתפות בתוכנית הDV. כל מתמודד שעומד בדרישות המינימליות של ארה"ב יזכה בסיכויי להיות תושב קבע. לחיות ללמוד ולעבוד ברחבי ארצות הברית. 
עם הצוות שלנו אתה מובטח ב100% כי הבקשה שלך תשלח כראוי. השירותים שלנו מתאימים לכל מועמד אשר עומד בתנאי התכנית.

Group-2.png