כל המידע המרוכז על קבלת גרין קארד

זה לא חדש, מאז אסון התאומים מסתמן כי ארצות הברית שינתה את כללי ההגירה והפכה אותם סבוכים יותר ויותר. מאידך, החלום לא נגוז, יותר ויותר אנשים שואפים להגשים את עצמם הן מבחינה אישית והן מבחינה כלכלית באמצעות קבלת גרין קארד. אז בעוד האפשרויות בישראל מוגבלות, ההזדמנות לחיים חדשים וטובים יותר מתחילה ונגמרת בקבלת הכניסה הנכספת אל מעבר לים – איך משיגים את זה? מה התנאים ומה הפך להגשמה של חלום? הכול אודות גרין קארד במאמר שלפניכם. 

גרין קארד –  מה זה אומר? 

קבלת גרין קארד משמע הגשת בקשה להשגת מעמד של תושב קבע בארצות הברית. למעשה, באמצעות האישור  ניתן לגור בארצות הברית ובו זמנית לעבוד ללא הגבלה. כאמור, מרגע שמקבלים את האישור ניתן לעשות הכול ללא הגבלה וללא חשש מביקורי פתע של שירותי ההגירה האמריקאית. באמצעות גרין קארד מקבלים מספר ביטוח לאומי וכך אפשר בקלות להשתלב בחברה ללא בעיה. עם זאת ,חשוב לציין, יש הבדל בין אזרחות לבין גרין קארד, ההבדל הוא, שכאן, אדם עם גרין קארד לא יקבל דרכון אמריקאי ואילו אזרח כן יהיה זכאי לכך. החדשות הטובות הן, כי לאחר כמה שנים בו מחזיקים באישור זה, ניתן בהחלט לגשת ולהגיש בקשה אודות אזרחות אמריקאית. 

איך אפשר לקבל גרין קארד? 

יש כמה וכמה דרכים של קבלת גרין קארד, אחד מהם קשור באמצעות סיועם של בני משפחה קרובים שהם בעצמם תושבים או אזרחים קבועים. כמו כן, אפשרות נוספת קשורה בחתונה עם בן זוג שגם הוא תושב או אזרח קבע. בנוסף, ניתן להשיג גרין קארד גם דרך מעסיק/ מקום עבודה. כאמור, אותו מקום שמזמן אליו עובדים ממדינה שמעבר לים. כאמור, מעסיק תושב קבע בארצות הברית שמחפש עובדים הוא זה שיכול לסייע ולהשיג גרין קארד המעניק אישורי העסקה לכל דבר. למען הסר ספק,  אנשים בעלי עבר פלילי יתקשו לקבל גרין קארד.  

מי יכול לעזור בקבלת גרין קארד? 

החוקים סבוכים, כך גם התקנות והנהלים בארצות הברית ובדיוק בנקודה זו, נדרש ידע מעמיק ביותר לצד ניסיון ספציפי בתחום. דווקא בנקודה זו, נדרש שלא להגיש את אשרת השהייה באופן עצמאי אלא להיוועץ בגורמים מוסמכים ומביני עניין. לרוב, חשוב ביותר להיוועץ עם עורך דין שמבין ומכיר את התנהלות ההגירה האמריקאית. היכולת הזו לעשות את זה נכון, קשורה בעיקר בעורך דין שיכול לא רק לקצר לכם הליכים אלא להעלות את הסיכויים שלכם לקבלת האשרה הנחשקת – מעבר מגורים ובעיקר יכולת פרנסה חופשית במדינה שמעבר לים. 

רוצים לעבור לארצות הברית לצרכי עבודה או אפילו ניסיון של מחייה לצד בת זוג משפחה וילדים? לפרטים נוספים אודות חוקים, כללים ונהלים של קבלת גרין קארד, בקרו כבר עכשיו באתר ואנו נשמח להנחות אתכם בהתאם.   

ליצירת קשר מהירה

100% אחריות

לאחר השלמת האפליקציה איתנו, תהנו מ100% אחוזי השתתפות בתוכנית הDV. כל מתמודד שעומד בדרישות המינימליות של ארה"ב יזכה בסיכויי להיות תושב קבע. לחיות ללמוד ולעבוד ברחבי ארצות הברית. 
עם הצוות שלנו אתה מובטח ב100% כי הבקשה שלך תשלח כראוי. השירותים שלנו מתאימים לכל מועמד אשר עומד בתנאי התכנית.

Group-2.png