כמה זמן לוקח לקבל גרין קארד

ארצות הברית

גרין קארד מהווה מסמך חוקי אשר באמצעותו ניתן להגר לארצות הברית, לעבוד ואפילו לחיות לצמיתות. באמצעות המסמך הרשמי הזה אפשר להשיג תושבות קבע, מאידך, חשוב לציין כי זו לא אזרחות אבל בהחלט אפשר להתנהל עם אשרה שכזו ולחיות בבטחה בארצות הברית. כמו כן, באמצעות המסמך הרשמי ניתן למעשה להוכיח כי קיים מעמד של תושב קבע. כפי שהבנתם, מבין כל היתרונות של הגרין קארד, ניתן לקבל מגוון של הטבות הגירה החל מעבודה, לימודים ועד לחיים ללא מגבלה. הגעתם לגיל 18 או שעברתם אותו? אולי כדאי לכם לברר כמה זמן לוקח לקבל גרין קארד ואיך זה יכול לשנות לכם את החיים. 

איזה תהליך צריך לעבור בשביל לקבל גרין קארד? 

שואלים כמה זמן לוקח לקבל גרין קארד? התהליך עצמו תכוף בעדכונים ובשינויים תכופים. השינויים הללו מדברים על צעדים בהם יש לנקוט, תקופות ההמתנה וכל מה שצריך בשביל לקבל אישור. לפני שמתחילים בתהליך הבקשה וקבלת האשרה, חשוב ביותר להבין איזה סוג אתם צריכים, לאחר שאתם יודעים, ניתן לחקור את הדרישות ובהתאם למלא את הטפסים הייעודיים. 

אלו סוגי גרין קארד קיימים? 

לפני שמדברים על כמה זמן לוקח לקבל גרין קארד חשוב ביותר להבין באיזה סוג מדובר. יש כל מיני סוגי גרין קארד החל מהגרלה, DV צרכי עבודה נישואין וכן תוכנית גרין קארד. לאחר שיודעים את הייעוד ואת בחירת הכרטיס, אפשר לעבור לשלב מילוי הטפסים והתהליכים המתאימים. בשלב הזה, מגישים את הבקשה ואת המסמכים החתומים לרבות האגרה עצמה. גרין קארד לצרכי עבודה יהיה חייב להיות מאוגד במעסיק שהוא אזרח ארצות הברית, בתהליך הזה, נדרש להוכיח הסמכה לעבודה לרבות התמחות מסוימת. בסיכום חלק זה חשוב להגיד כי דווקא אנשים עם מקצועות נדרשים בארצות הברית יוכלו להגדיל את סיכויים לקבלת האשרה. תהליך קבלת אגרות על בסיס משפחתי קשורות לאנשים שרוצים להתיישב בארצות הברית לצמיתות ולא בהכרח לצרכי עבודה. במקרה הזה, יידרש מאותם האנשים להיערך בהתאם אל מול בני משפחה שיש להם אזרחות ויכולים להוות חסות עבורם. 

יש כל מיני תהליכים וכל מיני מצבים וכך גם משתנים להם המצבים. מועמדים שנבחרים עוברים ראיון ובכדי שזה יצליח, חשוב לעשות את זה כמה שיותר מהר ולהגיע מוכנים לתהליך. I-Immigrate מסייעים לכם להשיג את אשרת השהייה/ עבודה בצורה הנכונה ביותר באמצעות סיוע במילוי הטפסים, חתימה במקום הנכון, הסבר וליווי בעת הגשת המסמכים. רוצים לעשות את זה לבד? קחו בחשבון כי אתם עלולים לאבד את ההזדמנות שיכולה לשנות את חייכם. עשו זאת בטוח ונכון באמצעות הגשת כל המסמכים הנלווים הדרושים וכך גם הייעוץ הנכון- עצם ביצוע הדברים לפי הסדר הנכון יקל עליכם ויקצר את התהליך בצורה משמעותית. 

 I-Immigrate –  מקצרים תהליכים ומשיגים לכם את האישורים המתאימים. 

ליצירת קשר מהירה

100% אחריות

לאחר השלמת האפליקציה איתנו, תהנו מ100% אחוזי השתתפות בתוכנית הDV. כל מתמודד שעומד בדרישות המינימליות של ארה"ב יזכה בסיכויי להיות תושב קבע. לחיות ללמוד ולעבוד ברחבי ארצות הברית. 
עם הצוות שלנו אתה מובטח ב100% כי הבקשה שלך תשלח כראוי. השירותים שלנו מתאימים לכל מועמד אשר עומד בתנאי התכנית.

Group-2.png