להגר לארצות הברית בלי לחשוב פעמיים

להגר לארצות הברית

ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות והאטרקטיביות, ובמיוחד המרחב העצום של ארצות הברית של אמריקה, מושכים מהגרים בינלאומיים שעוברים לארה"ב בהמוניהם. מדריך זה מספק לכם מידע על ויזה, היתרי שהייה, ועוד.

במשך מאות שנים, המחשבה להגר לארצות הברית הייתה חלום של אנשים מכל פינה בעולם. גם היום, המוניטין של ארה"ב כארץ החירות ושפע ההזדמנויות נושא קסם מסוים שעדיין משפיע על הרבה אנשים שעוברים לחיות ולעבוד בארצות הברית.

אלפי מהגרים, יזמים, משקיעים, הרפתקנים ומחפשי עבודה עוברים לארה"ב מדי שנה

כתוצאה מכך, ארצות הברית היא אחת המדינות המגוונות ביותר בעולם, עם נתח משמעותי של 324 מיליון תושבים דוברי שפות אם אחרות מלבד אנגלית.

החלטה מורכבת: לאן ללכת

כשאתם שוקלים הגירה לארצות הברית, כדאי שתהיו ממוקדים לגבי השאלה לאן בדיוק אתם מבקשים לעבור. עם שטח כולל של 3,796,742 קילומטרים רבועים, ארה"ב כוללת מספר אזורי אקלים שונים. מגוון הנופים שלה נע בין מדבריות, ערבות, מישורים, הרים, יערות ואגמים, יחד עם כמובן, חוף הים. 

וזה לא רק הנוף המשתנה כשאתם נוסעים מצפון לדרום וממזרח למערב, אלא גם האנשים, המנהגים המקומיים, העמדות וההתנהגויות.

שיקולי אקלים ומזג אוויר

אם תחליטו לעבור לארה"ב, רוב הסיכויים שתוכלו למצוא אקלים שמתאים לכם. בחלקים גדולים של המחצית המערבית של המדינה, יש אקלים צחיח, או אקלים מעורב, עם כמה אזורי אקלים אלפיני. יחד עם זאת, אם אתם רוצים להגר לארצות הברית, אתם יכולים גם למצוא אקלים נעים יותר במערב, כגון החוף המערבי או אפילו האקלים הים תיכוני של קליפורניה.

הרוב הצפון מזרחי של הארץ הוא בעיקר יבש ולח, עם טמפרטורות הקיץ העולות ככל שאתם עוברים דרומה יותר. אם תעברו לדרום מזרח, תיתקלו באקלים סובטרופי לח ברוב המדינות, אשר יורד לאקלים טרופי בדרום פלורידה.

הנה עוד כמה סיבות להגר לארה"ב

תנאי מחיה בסיסיים מעולים, שכוללים:

  • איכות אוויר טובה יותר, מים נקיים יותר, ערים ירוקות ופרברים, כבישים וגשרים טובים יותר, שלא מתמוטטים. 
  • מערכת חינוך יסודי טובה יותר. זו כנראה אחת הסיבות החשובות ביותר להגר לארצות הברית. 
  • אוניברסיטאות טובות יותר. האוניברסיטאות בארה"ב מציעות הרבה יותר חופש, ואתם יכולים להחליף קורסים או אפילו אוניברסיטאות, וזהו יתרון עצום.

החלום האמריקאי

בסך הכול, אתם נהנים ממערכת הרווחה החברתית, במיוחד אם אתם מקבלים גרין קארד או הופכים לאזרחים. האמת היא שאתם יכולים לקנות קרקע ובית, ליהנות מטיפולים רפואיים טובים יותר, ביטוחי אבטלה טובים יותר, תמיכה טובה יותר באלימות במשפחה, ופחות מערכת משפטית פגומה. באופן כללי, בטוח וקל יותר לחיות בארצות הברית.

יש לכם יותר חופש, ויותר אפשרויות לעשות מה שאתם רוצים עם חייכם. האידיאולוגיה הכללית היא שאתם יכולים לעשות מה שאתם רוצים, להיות מי שאתם רוצים, כל עוד אתם עובדים קשה ולא מוותרים, יש לכם סיכוי גבוה להגשים את החלום האמריקאי.

ליצירת קשר מהירה

100% אחריות

לאחר השלמת האפליקציה איתנו, תהנו מ100% אחוזי השתתפות בתוכנית הDV. כל מתמודד שעומד בדרישות המינימליות של ארה"ב יזכה בסיכויי להיות תושב קבע. לחיות ללמוד ולעבוד ברחבי ארצות הברית. 
עם הצוות שלנו אתה מובטח ב100% כי הבקשה שלך תשלח כראוי. השירותים שלנו מתאימים לכל מועמד אשר עומד בתנאי התכנית.

Group-2.png