מה זה גרין קארד – לעבוד בארצות הברית

אטלנטה

לא מעט אנשים מהגרים לארצות הברית לצרכי עבודה או חיי קבע אבל אז, לאחר תקופה מסוימת, רשות האגירה "עולה על כך" ומשלחת אותם ישירות בחזרה למדינת מוצאם. בשלב הזה, הם אינם מורשים להיכנס לארצות הברית כחלק מהחוק.  מאז אסון התאומים, המצב אף הולך ומחמיר ולעיתים, רשויות האגירה מעמידות לדין אנשים שחיים ללא ההיתר. נשמע קצת מוכר? מתכוונים להגר לארצות הברית? עשו זאת נכון ובכדאי שזה לא יקרה לכם, אולי כדאי שתבינו מה זה גרין קארד ואיך בדרך החוקית תוכלו לממש את החלום. 

לעשות את זה נכון – יתרונות הגרין קארד 

מה זה גרין קארד? מדובר בכרטיס זיהוי המהווה מסמך חוקי למגורים, שהייה ואף עבודה לצמיתות בארה"ב. באמצעות הגרין קארד אפשר להשיג תושבות קבע והוא זה שישמש עבורכם הוכחה כי אתם תושבי קבע מן המניין האמריקאי. מעבר לאפשרויות של מגורים ועבודה ללא חשש, הגרין קארד יודע להעניק גם הטבות הגירה לרבות זכות למידה ובפרט שהאדם המבקש איננו מתחת לגיל 18. כל מהגר שיש ברשותו גרין קארד, לא יוצא את ביתו ללא מסמך זה מכיוון שזה משמש כתעודת זהות לכל דבר. לפני הכול , חשוב לבחור את הכרטיס המתאים היות ואם תבחרו באישור מוטעה, לא רק שהמתנתכם תתארך אלא בסופו של דבר, תגלו כי הדרישות אינן תואמות לצרכים. אז איך עושים את זה?  יש טפסים ייעודיים לאנשים שמטרתם עבודה, מאידך, יש שמחפשים להתחתן ולבנות חיי משפחה. כאמור, הטפסים והדרישות משתנות בהתאם לסוג הכרטיס וכך גם תשלום האגרה. 

אלו סוגי גרין קארד יש?

מה זה גרין קארד עבודה ואיך משיגים אותו? במסגרת הזו, תהיו חייבים להיות ממומנים על ידי מעסיק בעל אזרחות אמריקאית. כאמור, הסיכויים הטובים לקבלת האישור מותנים בתהליך הדרכה נכון וכן מקצועות בעלי דרישה גבוהה יותר – הם אלו שיקצרו את התהליך ויאפשרו להשיג את האישור הנחשק. לצורך העניין, אנשים שבני המשפחה שלהם חיים בארצות הברית, אף הם יוכלו להקל על הדרך לקבלת האישור המבוקש. בני המשפחה שיכולים לתת את החסות הזו קשורים בהורים, אחים, ילדים ולעיתים בני זוג. במקרים בהם המסייע מחזיק גרין קארד אבל לא אזרח אמריקאי, יתאפשר לו לסייע בתנאי שהמבקש יהיה בן/ בת זוגו. מבין כל הסוגים והמצבים, נישואין לאזרח אמריקאי בעל גרין קארד הם הטובים ביותר היות וכאן – המבקש יכול לקבל את תושבות הקבע על בסיס נישואין אלו. ראוי לציין, חוק זה קיים גם בגין נישואין שהם חד מיניים או הטרוסקסואליים- במקרים הנ"ל יש להגיש/ להזין את הטפסים המתאימים לצורך המשך התהליך. 

רוצים להגר לארה"ב לכל מטרה שלא תהיה? אל תשכחו להזין את הפרטים ואת הטפסים הנכונים- לפרטים בקרו באתר הבית שלנו ואנו נשמח לעזור לכם לעשות את זה יעיל ונכון. 
ליצירת קשר מהירה

100% אחריות

לאחר השלמת האפליקציה איתנו, תהנו מ100% אחוזי השתתפות בתוכנית הDV. כל מתמודד שעומד בדרישות המינימליות של ארה"ב יזכה בסיכויי להיות תושב קבע. לחיות ללמוד ולעבוד ברחבי ארצות הברית. 
עם הצוות שלנו אתה מובטח ב100% כי הבקשה שלך תשלח כראוי. השירותים שלנו מתאימים לכל מועמד אשר עומד בתנאי התכנית.

Group-2.png