דרכים לקבלת אזרחות אמריקאית

הרבה פעמים עולה הקושיה – מה ההבדל בין גרין קארד לאזרחות ? מה מומלץ לבצע בתחילה?

אם כך, קיימים הרבה קווים זהים בין שני אלמנטים אלו. כמו כן, קיימים בוודאי אלמנטים נבדלים אשר כדאי לדסקס אודותם. בני אדם אשר העדיפו לחיות או לחלופין גם להיות מועסקים בתוך מדינת ארצות הברית – עשויים בוודאי לבצע הנ"ל על ידי גרין קארד ואף לא מחויב מן המציאות להציג אזרחות אמריקנית. בדרך כלל, בני אדם אשר אוחזים בגרין קארד הנכסף והן מצויים הרבה שנים במדינת ארצות הברית עשויים בוודאי בתום עת ספציפית להיבחן בכל מיני בחינות וכן להפוך לאזרחים מן השורה לכל דבר ועניין.

אז מה בכל אופן – מה ההבדל בין גרין קארד לאזרחות ? 

הנכם שואלים כעת – מה ההבדל בין גרין קארד לאזרחות? ובכן המענה לכך, כי גרין קארד נשמע כי לא קיים לבן אדם שאוחז בו אזרחות קבע.

בן אדם אשר קיימת באמתחתו גרין קארד עשוי לבצע כמעט כל דבר בתוך מדינת ארצות הברית, בין אם מדובר הודות לימודים, התנהלות של אורחת משפחה ובין אם מדובר בלימודים, כל זאת תלוי שהכל בהלימה לחוקי מדינת ארצות הברית. קיימות המון מעלות לבני אדם שאוחזים בגרין קארד, בעצם בני אדם הללו שאינם בעלי אזרחות עשויים גם להצביע כפי כל אזרח מן השורה.

באופן שונה מגרין קארד, פרוצדורה של אזרחות עשויה להימשך מספר שנים, כאשר תהליך הגרין קארד הינו קצר יותר, אפקטיבי יותר וכן חוסך לכם הרבה כסף. קיימים הבדלים בין אנשים שמתכננים להגיע למדינת ארצות הברית לעת מסויגת למן היעד של תעסוקה לבין אלו אשר רוצים להגר אליה לעת רבה ולא לשוב לארץ המוצא שלהם.

הבחירה בין ויזה לבין גרין קארד תלויה ביותר בנתיב שבו הנכם בוחרים, לפי רמת התאמה של רקע אקדמי והן לפי ניסיון של משלח יד. קיימים כל מיני סוגים של ויזה אשר הינם מסויגים בעת מסוימת, שאפשר להגיש במועדים ספציפיים ביותר. קיימים סוגי ויזה שמתקשרים ליכולות ספציפיות, כמו למשל – משחק או כל מיני סוגים של ספורט או אומנות וכיוצא בזאת.

אז מה משמעותי להבין מן המסלולים השונים? יש לדעת כי כאשר ויזת עבודה זמנית הינה אך ורק עבור צורכי העסקה לאלתר, הוו אומר – עם מענק האשרה, הגרין קארד הינו מהווה פרוצדורה עתידית, אשר נותנת בידכם אפשרות של שהייה חוקית במדינת ארצות הברית רק בטרם תוענק בידכם.

הפרוצדורה של גרין קארד עשויה להתבצע מכל המדינות אשר מעבר לים, בהן שוהים בני אדם שרוצים באת, אבל במידה והנכם מעוניינים לשהות במדינת ארצות הברית בעת הפרוצדורה הזאת, יש לבצע זאת תחת סטטוס לגלי אשר יתאפשר באמצעות קבלת ויזה שתיתן בידכם דואל אינטרנט, הווה אומר – אפשרות של שהייה וכן עבודה זמנית בתוך מדינת ארצות הברית.

האם יש מעלה למישהו שהופך לאזרח מן המניין במדינת ארצות הברית? 

עבור המון אזרחים יוענקו יותר הטבות, ואילו אוחזי גרין קארד אשר יהיו מעוניינים בזאת, יאלצו להמתין מספר שנים עד שייהפכו מן מעמד של אוחזי אשרה למעמד של אזרח במלוא מובן המלה.

הפרוצדורה של אזרחות מורכבת בביצוע של עלות עבור עמלה, המון טפסים, ביורוקרטיה רבה, פרוצדורה של ראיון מורכב והן כל הנ"ל מעניק לכם שמירה מפאת גירוש, על כל ההיבטים אשר כרוכים בכך.

יש לומר, כי באם הדברים לא בוצעו בניקיון כפיים ואף בגדר הונאה, ככלות הכל אזרחות לא תתפוס ובאופן הזה אף כל התנאים והן קבלה של בני אדם כאזרחים מן השורה. מבין המעלות שמוענקות לכם  אפשר להבחין בבקשה למענק הלוואה בפשטות, למלגה עבור לימודים, למענקים והן לעזרה כלכלית כיאה לכל אזרח אמריקאי שנדרש לכל אלה.

פרטים נוספים בנוגע להגירה לארצות הברית באמצעות גרין קארד, תהליך אותו ניתן לקדם בדרכים שונות ובאמצעות צוות המומחים שלנו גם כיום, תוכלו למצוא בדף הבא

i-immigrate.co.il