מה ההבדל בין גרין קארד לאזרחות

שקיעה

לא פעם, נשאלת השאלה, מה ההבדל בין גרין קארד לאזרחות, מה כדאי להגיש/ לעשות קודם? אם כן, יש לא מעט קווי דמיון בין שני הדברים, מאידך, יש בהחלט דברים שונים ששווה לדבר עליהם.  כאמור, אדם אשר בוחר לחיות או אפילו לעבוד בארצות הברית – יוכל בהחלט לעשות זאת באמצעות גרין קארד ולא בהכרח להציג אזרחות אמריקאית. לרוב, אנשים שיש להם גרין קארד ונמצאים שנים בארצות הברית יכולים בהחלט לאחר זמן מסוים להבחן במבחנים מסוימים ולהפוך הם לאזרחים מן המניין. 

אז מה בכל זאת ההבדל בין אזרח לבין מחזיק אשרת שהייה?

כאמור, מה ההבדל בין גרין קארד לאזרחות? גרין קארד משמע שאין לאדם המחזיק בה אזרחות קבע. כאמור, אדם שיש לו גרין קארד יכול לעשות כמעט הכול בארצות הברית החל מלימודים, חיי משפחה ואף לימודים ובתנאי שהכול בהתאם לחוקי המדינה. יש לא מעט יתרונות לאנשים שמחזיקים גרין קארד, למעשה אנשים אלו שאין להם אזרחות יכולים אפילו להצביע כמו אזרח מן המניין. שלא כמו הגרין קארד, הליך של אזרחות יכול לקחת כמה שנים טובות בעוד הגרין קארד, קצר, יעיל יותר ואף חוסך לכם לא מעט הוצאות מיותרות. 

יש יתרון למישהו שהופך אזרח ארצות הברית? 

אזרחים יקבלו יותר הטבות ואילו מחזיקי גרין קארד  שירצו בכך, יידרשו לחכות כמה שנים עד שיהפכו ממעמד של מחזיקי אשרה לאזרחים לכל דבר. תהליך האזרחות יכלול בתוכו תשלום עמלה, מסמכים (לא מעט), בירוקרטיה, תהליך ראיון מפורט וכל זה מקנה להם הגנה מפני גירוש על כל השתמע מכך. חשוב לציין, במידה ודברים לא בוצעו בתום לב ובגדר ההונאה, שהרי האזרחות לא תתפוס וכך גם כל התנאים וקבלת האדם כאזרח מן המניין. מבין יתרונותיו של האזרח, ניתן לראות בקשה לקבלת הלוואות בקלות, מלגות לימודים, מענקים וכן סיוע כספי כיאה לכל אזרח אמריקאי שנזקק לכך. כמו כן, כאזרחים אמריקאים, תוכלו להגיש גם בקשות הגירה עבור יקיריכם, ילדיכם וכל מי שנולד למעשה מחוץ לגבולות ארצות הברית. מבין כל ההטבות, אזרח אמריקאי נהנה מביטוח בריאות, פנסיה וכל הטבה דומה. בסיכומו של דבר, השלב הראשוני הוא תמיד גרין קארד, לאחר קבלתו, אפשר להתמיד בשהייה, בעבודה ואחר כך, לגשת בצורה מושכלת ולהגיש בקשה לאזרחות. מרגע שהפכתם אזרחים, תוכלו בקלות לקבל את כל התנאים כיאה לאזרחים מן המניין. 

שוקלים מעבר לארצות הברית?   רצוי שלא תעשו זאת לבד, אחרי הכול, הדבר האחרון שתרצו זו מעומדות פסולה. הגדילו את הסיכויים שלכם להפוך לתושבי קבע בארצות הברית. הצטרפו עוד היום להמוני אנשים שנעזרו ב i-immigrate ובקשתם נשלחה כראוי. זקוקים לעזרה נוספת? בקרו באתר הבית שלנו ואנו נשמח לתדרך אתכם לפני מעמד ההגשה. 

ליצירת קשר מהירה

100% אחריות

לאחר השלמת האפליקציה איתנו, תהנו מ100% אחוזי השתתפות בתוכנית הDV. כל מתמודד שעומד בדרישות המינימליות של ארה"ב יזכה בסיכויי להיות תושב קבע. לחיות ללמוד ולעבוד ברחבי ארצות הברית. 
עם הצוות שלנו אתה מובטח ב100% כי הבקשה שלך תשלח כראוי. השירותים שלנו מתאימים לכל מועמד אשר עומד בתנאי התכנית.

Group-2.png