דרכים לקבלת אזרחות אמריקאית

מה לא לעשות שעוברים לארהב

לא לעבוד בלי ויזת עבודה – 

קיימות ויזות עבודה מכל מיני קטגוריות למדינת ארצות הברית, כל קטגוריה כזאת נושאת עמה מעלות ואף ליקויים ויש להיות בעלי מודעות לכה והן להתנהל באופן מושכל, כדי לאפשר מענה אידיאלי, אשר יעניק שירות לדרישות היזם וכן החברה להרבה זמן. עליכם להקדיש לתחום הלה את מלוא מאווייכם וגם להיוועץ מבעוד מועד עם עורך דין אשר מומחה בהיבט זה. קיימות כמה חברות אשר מתמחות במענק סיוע לתושבים ישראליים אשר מהגרים למדינת ארצות הברית, שיהיו מאושרים לסייע בידכם. יש להבין, כי באם היעד הינו לקבל אחרי זה גרין קארד, כי אז קיימים כל מיני סוגי ויזה שמהם יותר פשוט להגיע את סטטוס קבוע ואף מומלץ לכם כי תשקלו זאת בכובד ראש.

אין להיות פטורים מבניית היסטוריית אשראי – 

יש להבין, כי אף יזם והן משקיע ותיק, אשר מגיעים למדינת ארצות הברית, אין הדבר אומר כי פוטרים אותם מן היסטוריית אשראי אישית. הדרך אשר שגורה במדינת ארצות הברית להענקת אשראי פרטי היא לא על ידי בנק, כי אם דרך מסגרת בכרטיס אשראי או לחלופין על ידי חברות, כמו למשל – פיי פל, אשר מעניקות מסגרות חלופיות, כמו לדוגמה – פיי פל קרדיט.

הדרך הזרת מתבצעת על ידי כמה סוכנויות דירוג אשר קובעות עבור קהל היעד דירוג אשראי רב. מספיק קשה לקבל כרטיס אשראי, לערוך דיל של ליסינג על מכונית או לחלופין להיות בעלי זכאות כי תוענק בידכם הלוואה מן הבנק. בשל כך כי אי אפשר לעקוף את הסיסטם, משמעותי להכיר אותה ולהבין כיצד בונים דירוג אשראי מיטבי בעת מועטה ככל שניתן, איך להימנע ממעשים אשר יכולים להסב נזק לדירוג האשראי שלכם ואף כיצד להסתדר עד לעריכת דירוג אשראי אופטימלי.

לא מבצעים עסקה ללא הבנת חוקי המיסוי והן חוקי החשבונאות של מדינת ארצות הברית – 

במרבית מן המצבים, פעילות אשר הינה עסקית בתוך מדינת ארצות הברית ואף לפעמים גיוס של הון מן משקיע אמריקאי מהווים תשתית מוצדקת להקמה של בית עסק והן לרישום שלו במדינת ארצות הברית. פה צצים מנעד רב של שיקולים מעבר להיבט של טיימינג, כמו למשל – מה יהיה מנגנון החלטת עלויות הכי מיטבי בין בתי העסק? במידה וכדאי לרשום חברת בת אמריקאית כאשר חברת האם הינה ישראלית או שמה ההפך?

מה יהא מנגנון העלות המיטבית בין החברות? כמו למשל – במידה ולהותיר את הקניין הרוחני בתוך מדינת ישראל? איזה נכסים ייכנסו לחברה האמריקאית? התשובות עבור שאלו אלו מקורן בפרט בידיעת חוקי המיסוי וכן חוקי החשבונאות של מדינת ארצות הברית והן בתוך מדינת ישראל. משמעותי להיוועץ עם עורך דין שמומחה במיסוי של חברות במדינת ארצות הברית בטרם רישום של חברה, כדי לבנות אותה באופן מיטבי ולמשך שנים ארוכות.

לא מגייסים ממון במחי יד – 

במקביל להתפתחות תחום התעשייה, נוצרו מענים מימונים בשפע רב לעומת שנים קודמות ואף משמעותי כי יזם יהיה חשוף לחלופות אשר ניצבות למולו. גיס מקרן הון סיכון נותר הדרך הראשית למימון של בתי עסק בצמיחה, אבל לצדם קיימות אלטרנטיבות שמורכבות בפן האקוויטי מגה אנג'ל אשר חלק מהם מתרכזים בהשקעה של סטארט אף ישראלי והן בעלי אפשרות להשקיע הרבה כסף, הדבר במקביל לתחום המתפתח של במת קראוד פנדינג.

בנוסף לכך, יש חלופה לגייס מימון על ידי חוב מן קרן שמקצועית בהלוואות אל סטארט אפ כבר למן ההתחלה והן בנקים אשר מומחים בהיבט של סטארט אפ וכן מממנים בתי עסק בעלי פעילות מסחרית.

חזרה לעמוד הבית שלנו