מעבר לארצות הברית: המדריך האולטימטיבי

שיקגו

אם החלום שלכם הוא להגר לארה"ב, פשוט עשו את זה. בהתנהלות נכונה, תוכלו לעבור בהצלחה את כל השלבים.

אז נכון, תהליך מעבר לארצות הברית אינו קל – הוא כולל טונות של ניירת, רצוי בליווי של מומחי הגירה, לילות ללא שינה בציפייה לוויזה המיוחלת, אריזת חפצים, פרידה מבני משפחה וחברים, אבל היי! בקצה הדרך מחכים לכם הרגעים הראשונים בהגשמת החלום האמריקאי.

יש כל כך הרבה דברים שכדאי לחשוב עליהם כשמבצעים מעבר לארצות הברית, אז הרכבנו את הטיפים המובילים שלנו. זה לא מדריך נוקשה עם מילים מסובכות, אלא מדריך שילווה אתכם כשאתם עוברים לארה"ב.

איך לעבור לאמריקה מישראל

ראשית, תזדקקו לוויזה שלכם. יש המון ויזות שונות שיהיה מסובך לדון בהן כאן, אך חשוב שתחקרו את כל האפשרויות שלכם. יש ויזות משפחתיות, ויזות לימודים, ויזות עבודה, הכול יהיה תלוי במטרה שהובילה אתכם לבצע מעבר לארצות הברית, ובמה שאתם עושים למחייתכם.

גם אם אתם חושבים שמעבר לארה"ב נראה בלתי אפשרי, שיחה עם מומחי ההגירה מחברת I-Immigrate תעזור לכם לראות אילו אפשרויות עומדות לפניכם. אתם צריכים מישהו שיודע מה צריך לעשות בכל שלב.

משלוח חפצים מישראל לארה"ב

ברגע שיש לכם את הוויזה שלכם ואתם מוכנים לבצע מעבר לארצות הברית, הגיע הזמן לשלוח את החפצים שלכם מישראל לארה"ב. כלומר, להתחיל לארוז את כל עולמכם.

כשאתם אורזים את הכול לקופסאות, ודאו שביצעתם ספירת מלאי, מכיוון שתצטרכו למלא טפסים עם ציון מכלול הפריטים ששלחתם. אם יש לכם המון חפצים, סביר להניח שתרצו לשלוח אותם דרך הים, בתהליך שיכול לקחת כמה שבועות או חודשים עד שהחפצים מגיעים, אבל אם אין לכם מטען כבד אז הכי טוב לשגר אותו עם חברת משלוחים.

פתיחת חשבון בנק

כשתגיעו לארה"ב, תצטרכו חשבון בנק עם כתובת ומיקוד בתחומי המדינה. אפילו משהו פשוט כמו הזמנת רהיטים מאיקאה מחייבת כתובת בארצות הברית.

כדי לחסוך זמן וטרחה, אתם יכולים לפתוח חשבון בנק אמריקאי לפני שאתם מבצעים מעבר לארצות הברית.

רכישת מסלול זול לטלפון סלולארי

בארץ אתם משלמים על חבילות משתלמות במיוחד לחברות הטלפון השונות, אבל בארה"ב הסיפור שונה ונציגי החברות לא ממש מתרשמים מצעקות ואיומים. מסלולי הטלפונים הסלולאריים יקרים בארה"ב ורוב הסכמי הרכישה כרוכים בבדיקת אשראי.

הורידו אפליקציות מקומיות

כדאי שתכירו מראש את האפליקציה הפופולארית ביותר בארצות הברית היא Vemmo. כולם משתמשים בה על מנת לשלם אחד לשני.

הסיבה שהיא כל כך פופולארית היא שבנקים בארה"ב גובים למעשה עמלות בגין העברות בנקאיות, ואילו עם האפליקציה אין עמלות עסקה והיא לגמרי חינמית לשימוש.

אז אלו הצעדים העיקריים שכדאי שתכירו על התחלת חייכם החדשים באמריקה

מעבר לארצות הברית יכול להיות מפחיד ומרגש, במיוחד בשל ההבדלים התרבותיים בין ישראל לארה"ב, שיהיו ברורים לכם מאוד ברגע שתגיעו.

יחד עם זאת, זוהי הזדמנות מדהימה להרפתקה חדשה, ואם תתנהלו נכון, התקופה הראשונה של חייכם החדשים תהיה קצת יותר קלה.

ליצירת קשר מהירה

100% אחריות

לאחר השלמת האפליקציה איתנו, תהנו מ100% אחוזי השתתפות בתוכנית הDV. כל מתמודד שעומד בדרישות המינימליות של ארה"ב יזכה בסיכויי להיות תושב קבע. לחיות ללמוד ולעבוד ברחבי ארצות הברית. 
עם הצוות שלנו אתה מובטח ב100% כי הבקשה שלך תשלח כראוי. השירותים שלנו מתאימים לכל מועמד אשר עומד בתנאי התכנית.

Group-2.png