מעבר לארצות הברית - מהן האפשריות ?

מיז'ורי

חלום חייהם של לא מעט ישראלים הוא לעלות ברמת החיים אבל החיים בישראל לא תמיד מאפשרים זאת ואז במקביל עולה הרעיון של מעבר לארצות הברית דבר שלא תמיד פשוט על פניו. כן, זה אכן נכון מאז אסון התאומים ואירועי הטרור השונים ארצות הברית שינתה את פניה וכיום היא מציבה מגבלות יותר מתמיד. כמו כן מגבילה ארצות הברית גם את סוגי האנשים והכמויות של האנשים שיכולים להגר לארצות הברית. יש כמה וכמה שיטות איתן ניתן להגר לארצות הברית ולהפוך לתושבי קבע ולכן חשוב לנו להביאן לפניכם. 

מהי הגירה על בסיס גרין קארד משפחה? 

מעבר לארצות הברית המבוסס על הגירה משפחתית מדבר על כחצי מיליון מהגרים בשנה אם לא יותר. יש המון סיבות אשר בגינן מהגרים אנשים אבל כשרוצים להגר על בסיס המשפחתי חייב להגיש את הבקשה על ידי תושב קבע החי בארצות הברית וזאת לפני שבכלל מתחילים את תהליך ההגירה עצמו. אז כפי שהבנתם הדבר הראשון שיידרש מכם לעשות לפני שאתם מבצעים מעבר לארה"ב זה לחפש קרבת משפחה מדרגה ראשונה לאזרח אמריקאי. כמו כן אם במידה וקיימת קרבה של הורה לילד שהוא אזרח ארצות הברית ובפרט אם מדובר בקטין סביר להניח כי התהליך הזה יהיה קל יותר ביחס לכל השאר. 

מהי הגירה על בסיס עבודה? 

מעבר לארצות הברית על בסיס תעסוקתי משמע כמה קטגוריות המתייחסות לאנשים מסוימים שכבר יכולים להתחיל בתהליך. האנשים בקטגוריה המדוברת צריכים להיות מיומנים מאוד לרבות שנתיים ניסיון והכשרה בתחום המבוקש. כמו כן נדרשת גם השכלה וניסיון ואם אין למבקש את כל הדברים הנ"ל הוא יידרש לעבור את כל התהליך המלא של האישורים. במצב בו יש לנ"ל את כל מה שמבקשת הקטגוריה ייתכן שיוכל לבצע מעבר ללא אישור עבודה אבל גם את זה יהיה ניתן להחליט לאחר בדיקה מתאימה. בכדי להשלים את התהליך הזה יהיה חייב המעסיק האמריקאי להוכיח כי קיים מחסור במקצוע אותו הוא מבקש. ברוב המקרים מדברים על תהליך מורכב מאוד ולכן רוב האנשים שרוצים לבצע מעבר מעדיפים שלא לעבור את התהליך בצורה עצמאית אלא בליווי מומחי הגירה. ברוב המקרים כמו בדרישת אשרות לצרכי עבודה אנשים שלא מבינים בתחום רצוי כי יעשו זאת עם מומחים היות ורק כך יצליחו להגיש את הטפסים הנכונים. למען הסר ספק, הגשת מסמכים שאינם מתאימים עלולים לגרום לדחייה או אפילו לביטול הבקשה ולכן רצוי לעשות זאת נכון.   

מעבר לארצות הברית על בסיס הגרלה 

הגרלת גרין קארד המתבצעת אחת לשנה ומעניקה לדורשים 55.000 אשרות. במסגרת זו מועמדים אנשים ממדינות בהן ההגירה לארצות הברית נמוכה מהשאר. מהגרים ממדינות שצוינו יכולים להגיש את מועמדותם ובתנאי שסיימו תיכון, עבדו שנתיים במקצוע עם הכשרה וחפים מעבר פלילי. 

ליצירת קשר מהירה

100% אחריות

לאחר השלמת האפליקציה איתנו, תהנו מ100% אחוזי השתתפות בתוכנית הDV. כל מתמודד שעומד בדרישות המינימליות של ארה"ב יזכה בסיכויי להיות תושב קבע. לחיות ללמוד ולעבוד ברחבי ארצות הברית. 
עם הצוות שלנו אתה מובטח ב100% כי הבקשה שלך תשלח כראוי. השירותים שלנו מתאימים לכל מועמד אשר עומד בתנאי התכנית.

Group-2.png