דרכים לקבלת אזרחות אמריקאית

ויזת עבודה בארה"ב

 

בתור יזמים ובעלי עסקים, גם אתם יכולים להפוך לחלק מהחלום האמריקאי, וליהנות מהנחשקת ביותר – ויזת עבודה לארה"ב שתשרת אתכם במשך שנים רבות.

כיום, ליזמים ולבעלי עסקים יש שלוש אפשרויות עיקריות לוויזות עבודה נחשקות. הן אמנם מצריכות עבודה, אך לאחר קבלתן מאוד פשוט להגר וליהנות מחיים מלאים בארה"ב.

ויזת H-1B

ויזת H-1B ניתנת לכל אדם המתקבל לעבודה על ידי מעסיק בארצות הברית. היא מאוד אקסקלוסיבית, משום שהיא תקפה למשך מספר שנים ומאוד פשוט להאריך אותה במידת הצורך. ועם זאת, רק כ- 30% ממגישי ויזת עבודה לארה"ב אכן מקבלים אותה, לכן מדובר בתהליך ארוך שמצריך עבודה רבה.

אם אתם באמת רוצים להגדיל את הסיכויים שלכם לקבל ויזת עבודה לארה"ב, כדאי לכם להגיש את קורות החיים שלכם לכמה שיותר מעסיקים. ברגע שבו מעסיק אחד מאשר את הבקשה שלכם – הוויזה שלכם, ובהמשך תוכלו לעבור ולעבוד בכל חברה אחרת ללא שום בעיה, משום שהוויזה כבר תהיה בידכם.

ניתן להגיש בקשה לוויזת עבודה מסוג H-1B בין החודשים ינואר לאפריל. התשובות באשר לקבלת הוויזה לרוב מתקבלות בין החודשים מאי ליוני. ההמלצה הרווחת היא להגיש את כל הבקשות לכל המעסיקים לא מאוחר מה- 30 לאפריל. 

מעבר מוויזת J-1 לגרין קארד – מעמד תושב קבע

ויזת עבודה לארה"ב J-1 היא ויזה מאוד יקרה, שניתנת בעיקר לתלמידים ומתמחים שעוברים לארה"ב למטרות לימודים. היא אף מאפשרת למחזיקה הוויזה לעבוד בארה"ב במשך כשנה ועד לשנה וחצי.

כיום, ויזה J-1 נתונה להרבה מחלוקות ואף על פי שיחסית פשוט לקבל אותה, התוקף שלה הוא יחסית מהיר ובסופו, יהיה עליכם לשוב לארץ.  

אם כבר קיבלתם ויזת J-1 ואתם מעוניינים להישאר בארצות הברית, כדאי לכם להגיש בקשת Perm או לחלופין גרין קארד המבוסס על תעסוקה. חשוב להגיש את המסמך מהר ככל האפשר, משום שתהליך האישור שלו אורך כ- 18 חודשים בממוצע! וקבלתה מותנית באופן ישיר ביחסים טובים עם המעסיק הקיים שלכם.

קבלת הגרין קארד דרך הגרלת הגרין קארד

הגרלת הגרין קארד היא השיטה הנוחה ביותר להשיג את התעודה הירוקה כיום, ובזכותה ליהנות מהיכולת לעבוד ולחיות בארצות הברית כל החיים. 

מידי שנה, כ- 50,000 אנשים מרחבי כל העולם זוכים בהגרלת הגרין קארד ועוברים לארצות הברית. בכדי לעמוד בדרישות של הגרלת הגרין קארד, חשוב שתהיו מעל גיל 18, בעלי תעודת בגרות וללא תיק פלילי.

בכדי להצליח ולקבל את הגרין קארד המיוחל, יהיה עליכם למלא טופס ארוך באינטרנט, ולספק בו את הפרטים האישיים שלכם, של בני הזוג שלכם ושל המשפחה שלכם. יש למלא את כל הטופס בשפה אנגלית רהוטה ובמשך כחצי שעה בלבד!

כל טופס שלא ממולא במלואו או לא כתוב כיאות נפסל באופן אוטומטי. 

חברת I-Immigrate מסייעת למלא את הטפסים עבורכם בדרך הנכונה והחכמה ביותר, מכינה אתכם לריאיון האישי והסופי לפני קבלת הגרין קארד ועוזרת לכם להתמקם בארצות הברית בנוחות, כך שתוכלו לפתוח בחיים החדשים שלכם בדרך היציבה והנוחה ביותר. לפרטים נוספים, לחצו כאן.