מתעניינים באפשרות של מעבר לארה"ב?

חוף ים

מבחינת אנשים רבים, מעבר לארה"ב הוא חלום לכל החיים. אבל ארצות הברית, כמו רוב מדינות העולם הראשון, מציבה מגבלות על הסוגים והמספרים של האנשים שיכולים להתגורר באופן קבוע בארה"ב.

מעבר לארה"ב יכול להתבצע במספר שיטות. חמש השיטות העיקריות להפוך לתושב קבע של ארצות הברית מוסברים בהמשך המאמר. 

יש גם שיטות אורות להגירה, שמתאימות למעט מאוד אנשים, וגם אותן נציין. אנשים רבים מופתעים לגלות עד כמה קשה לעלות לארה"ב, ויחד עם זאת, אם לאחר קריאת המאמר תרגישו שעדיין יש לכם שאלות, אתם מוזמנים לפנות אל המומחים בחברת I-Immigrate על מנת לקבל ליווי והכוונה להתנהלות נכונה במסע לקראת קבלת הגרין קארד.

הגירה על בסיס קרבה משפחתית

480,000 איש מהגרים מדי שנה לארצות הברית על בסיס קרבה משפחתית לאזרח ארה"ב או תושב קבע. יש קטגוריות שונות של אנשים שיכולים להגר על בסיס קרבה משפחתית, ובנסיבות רגילות, אזרח ארצות הברית או תושב קבע חייב להגיש תחילה בקשה לוויזה עבור קרוב זר לפני שניתן יהיה להתחיל בניירת ההגירה.

אחת הקטגוריות היא קרבה משפחתית מדרגה ראשונה, שמתייחסת לבני זוג של אזרחים אמריקאים, הורים לאזרחי ארה"ב וילדים קטינים לא נשואים של אזרחי המדינה. אין מכסה על מספר האשרות הזמינות מדי שנה לקרבה משפחתית מידית.

הגירה על בסיס תעסוקה

החוק מפרט מספר קטגוריות מועדפות של אנשים שיכולים להתחיל תהליך מעבר לארה"ב על בסיס תעסוקה. כל קטגוריה של העדפה מבוססת תעסוקה מקצה מספר מסוים של אשרות בכל שנה. שתי קטגוריות דורשות אישור עבודה, ובשלוש קטגוריות אפשר לבצע את המעבר ללא אישור עבודה.

אנשים בקטגוריית עובדים מיומנים שיש להם לפחות שנתיים של הכשרה, השכלה או ניסיון; ועובדים בתפקידים אשר דורשים פחות משנתיים של הכשרה, השכלה או ניסיון, חייבים לעבור תהליך מלא של אישורים. 

כדי להשלים את התהליך בהצלחה, על המעסיק להוכיח כי קיים מחסור בעובדים בארצות הברית

זהו תהליך מורכב, ורוב המעסיקים או המהגרים שוכרים שירותי מומחי הגירה שיסייעו להם ויוודאו שהם מבצעים את התהליך נכון, ממלאים את כל הטפסים, מצרפים את כל המסמכים הדרושים, ושלא תתגלה שום טעות שעלולה לבטל או לדחות בקשת מעבר לארה"ב.

תכנית הגרלה

ממשלת ארצות הברית יצרה תכנית הגרלת גרין קארד שמאפשרת ל-55,000 אנשים לעלות לארצות הברית מדי שנה. במסגרת הליך ההגרלה, מועמדים ממדינות בעלות שיעורי עליה נמוכים לארה"ב, יכולים להגיש מועמדות. 

המועמדים חייבים להיות בעלי השכלה תיכונית לפחות, או שעבדו לפחות שנתיים במקצוע שדורש לפחות שנתיים של הכשרה וניסיון. מדינות עם שיעורי עליה נמוכים לארצות הברית הן מדינות שמהן פחות מחמישים אלף אנשים היגרו בחמש השנים האחרונות. 

בשורה התחתונה

מאמר זה עונה על רוב השאלות הנפוצות שנציגי חברת I-Immigrate מקבלים מאנשים שמתעניינים באפשרויות השונות של הגירה לארצות הברית. 

אם לאחר קריאת המאמר יש לכם עדיין שאלות על מעבר לארה"ב או על כל נושא הגירה אחר, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולקבל את הליווי המקצועי של המומחים שלנו.

ליצירת קשר מהירה

100% אחריות

לאחר השלמת האפליקציה איתנו, תהנו מ100% אחוזי השתתפות בתוכנית הDV. כל מתמודד שעומד בדרישות המינימליות של ארה"ב יזכה בסיכויי להיות תושב קבע. לחיות ללמוד ולעבוד ברחבי ארצות הברית. 
עם הצוות שלנו אתה מובטח ב100% כי הבקשה שלך תשלח כראוי. השירותים שלנו מתאימים לכל מועמד אשר עומד בתנאי התכנית.

Group-2.png