סוגי קטגוריות זכאות להוצאת גרין קארד

גרין קארד מזהה את המחזיק בו כתושב קבע בארצות הברית, עם הזכויות להיכנס, לצאת, לעבוד ולחיות בארה"ב למשך כל החיים – ובסופו של דבר להגיש בקשה לאזרחות אמריקאית. 

אך לפני שאתם חושבים להגיש בקשה לשהייה קבועה בארצות הברית, כדאי שתוודאו שאתם עומדים בקריטריונים של זכאות להוצאת גרין קארד, בהתאם לאחת מהקטגוריות הבאות.

גרין קארד דרך משפחה

משתלם שיהיה בן משפחה שהוא אזרח אמריקאי, כל עוד אתם קרובים אליו על אילן היוחסין – בן או בת זוג, ילדים, הורה, ארוס, וכו'. אפילו תושבי קבע נהנים מפריבילגיה זו כשמדובר בקרוביהם הקרובים.

יתכן שיש לכם זכאות להוצאת גרין קארד אם אתם מאורסים, ומתכוונים להיכנס לארצות הברית כדי להתחתן. לאחר הנישואין, אתם יכולים להגיש בקשה להתאמת סטטוס. לחצו כאן לקראו עוד בנושא גרין קארד על בסיס קרבה משפחתית

עולים משקיעים

האם יש לכם מיליון דולר? בדולרים? זהו. אם אתם יכולים לחסוך מחצית מסכום זה להשקעה במיזם מסחרי בארצות הברית, אתם יכולים לתבוע גם מקום בטבלת זכאות להוצאת גרין קארד.

הגרלת גרין קארד

קריטריונים מסוימים אחרים של זכאות להוצאת גרין קארד מגיעים דרך זכייה בהגרלת ויזת המגוון של מחלקת המדינה. אזרחים זרים ממדינות שממשלת ארצות הברית מעוניינת לעודד הגירה מהן, יכולים להשתתף בהגרלה שנתית לקבלת גרין קארד.

גרין קארד דרך תעסוקה

נניח שאתם עובדים זרים, ואתם מועסקים כחוק באמריקה, יש לכם זכאות להוצאת גרין קארד באמצעות הגשת מועמדות דרך אחד משלושה סוגים של אשרות מבוססות תעסוקה.

עיבוד הבקשה שלכם לקבלת הגרין קארד, תחת הקטגוריה מבוססת התעסוקה, יעבור מספר רמות סליקה לפני שתוגדרו כזכאים לתושבות ארצות הברית. לחצו כאן לקרוא עוד בנושא גרין קארד על בסיס עבודה

גרין קארד כעלייה מיוחדת

עובדים דתיים שרוצים להיות חלק מארגון דתי ללא מטרות רווח, קטינים שעברו התעללות, אזרחי אפגניסטן או עירק שעברו היסטוריה של עבודה עם ממשלת ארה"ב, שדרנים בינלאומיים, ודיפלומטים עם המשפחות שלהם, כולם יכולים לנסות את סיכוייהם בקטגוריה מיוחדת של זכאות להוצאת גרין קארד.

גרין קארד דרך מצב מקלט

המונח הזה די מסביר את עמו. אם אמריקה העניקה לכם מעמד של מקלט א פליט, תהיו זכאים לבקש תושבות קבע במדינה.

בשורה התחתונה, ודאו שאתם עומדים בקריטריונים ומתנהלים נכון

חוק ההגירה האמריקאי מגדיר מספר קטגוריות צרות של אנשים שיכולה להיות להם זכאות להוצאת גרין קארד, ותצטרכו להשתלב באחת מהן על מנת להגיש בקשה. יחד עם זאת, אל תניחו באון אוטומטי שאם מצאתם את עצמכם מתאימים לאחת מהקטגוריות, בקשתכם תאושר מיד. 

מומחי ההגירה בחברת I-Immigrate עוזרים לכם להתנהל נכון, מוודאים שהגשתם כראוי את הבקשה, מילאתם את כל הטפסים, צירפתם את כל המסמכים ולא שכחתם או שגיתם בשום פרט שיכול להגביל או לעכב את תהליך עיבוד הבקשה שלכם לקבלת גרין קארד.

ליצירת קשר מהירה

100% אחריות

לאחר השלמת האפליקציה איתנו, תהנו מ100% אחוזי השתתפות בתוכנית הDV. כל מתמודד שעומד בדרישות המינימליות של ארה"ב יזכה בסיכויי להיות תושב קבע. לחיות ללמוד ולעבוד ברחבי ארצות הברית. 
עם הצוות שלנו אתה מובטח ב100% כי הבקשה שלך תשלח כראוי. השירותים שלנו מתאימים לכל מועמד אשר עומד בתנאי התכנית.

Group-2.png