סוף סוף זה קורה - עוברים לארצות הברית

טיים סקוור

אין ספק כי ארצות הברית נחשבת "ארץ האפשרויות" כשמה כן היא – מדינה המאפשרת אפשרויות בלתי מוגבלות וכן מזמנת אליה לא מעט אנשים שבסך הכול רוצים לממש שינוי מבורך. נשמע לכם מוכר? האם גם אתם מחפשים עבודה מתגמלת יותר, לימודים בתנאים מיוחדים או אפילו נישואין והקמת משפחה במקום חדש? בכדי שלא תסתבכו עם שלל רעיונות, הגדרות ומונחים לא ברורים, הרשו לנו להציג בפניכם את המדריך השלם שיהווה עבורכם ריכוז מידע בנושאים שונים ומהותיים למהגרים השנויים במחלוקת.

להתחיל הכול מחדש – הגירה חוקית לארצות הברית

הסטטיסטיקות מעידות על  המון מהגרים המוצאים שהות חוקית בארצות הברית -איך הם עושים את זה?  למען הסר ספק, חלק מנתונים אלו, קשורים למגוון של אשרות וצרכים שונים ולכן, בטרם תעשו את הצעד הבא, חשוב שתנקטו במטרה הנכונה שתנחה אתכם בבחירת אשרת השהות הרצויה. תהליך ההגירה קשור בכמה וכמה רצונות, כפי שהבנתם, זה יכול להיות מעבר הקשור בהקמת משפחה, על בסיס תעסוקה ואפילו על בסיס הגרלה. אחת הסיבות השכיחות ביותר להגירה לארצות הברית, קשורה ברצון להקים משפחה מעבר לים. כמאור, תכנית ההגירה המסוימת הזו מטרתה לאפשר כניסתם של בני זוג, הורים או אפילו קטינים ובתנאי שיש להם קשר ישיר לאזרחי ארצות הברית. כמו כן, במידה ומדובר באח של אזרח ארצות הברית או אפילו בילד שעבר את גיל ה18 שהרי כאן, ייתכן ותצוצנה מגבלות ומוגבלות שיש לקחת בחשבון.

מזה הגירה על בסיס עבודה – גרין קארד

עוברים לארצות הברית מטעמי תעסוקה? אם כן, חשוב שתהיו מודעים לארבעה סוגי אשרות המבוססות על תעסוקה בארצות הברית. סיווג אשרות אלו מבוצע לרוב על פי שיטת עדיפות EB. המגבלה אודות אשרות שמקורן בתעסוקה מגיעות ל140.000 בשנה והנה הן לפניכם. 1EB – משמע אשרה מיוחדת המתאימה לאנשים עם יכולות חזקות במדעים, אומנות, אתלטיקה ואפילו עסקים. במידה ואתם חוקרים או אפילו מנהלים – זה בהחלט המקום לבחור באשרה זו. במסגרת קטגוריה זו, מוצאת כ40000 אשרות לשנה. אשרה EB-2  תינתן לבעלי תארים אקדמאיים מתקדמים או נושאים בינלאומיים שיכולים לסייע למדינה. גם כאן, יוגבלו האשרות ל40000 בשנה. אשרת EB-3  משמע  אשרה למומחים או עובדים מקצועיים בתחומים ספציפיים. כמו כן יידרש מהנ"ל להציג לפחות שנתיים ניסיון בתחומו לרבות השכלה תואר שני שיכולה בהחלט לסייע לכך. במעמד זה, יידרש מכם להשיג ויזה לארצות הברית וזאת במסגרת אישור העבודה באמצעות האדם הדורש אתכם – כאמור מעסיק אזרח עובד ארצות הברית. גם כאן, האשרה תהיה חלק מ40000 אשרות לשנה. האשרה האחרונה הינה אשרה EB-4 והיא תינתן לאנשים שעובדים בשירות הדת כגון שליחי דת בעלי שליחות דתית.

חושבים או עוברים לארצות הברית? נסו את האפשרות הבטוחה ביותר לעשות את זה קצר, יעיל ובעיקר כמה שפחות מורכב.

 

ליצירת קשר מהירה

100% אחריות

לאחר השלמת האפליקציה איתנו, תהנו מ100% אחוזי השתתפות בתוכנית הDV. כל מתמודד שעומד בדרישות המינימליות של ארה"ב יזכה בסיכויי להיות תושב קבע. לחיות ללמוד ולעבוד ברחבי ארצות הברית. 
עם הצוות שלנו אתה מובטח ב100% כי הבקשה שלך תשלח כראוי. השירותים שלנו מתאימים לכל מועמד אשר עומד בתנאי התכנית.

Group-2.png