תהליך הגשת בקשת גרין קארד נישואין

בוסטון

אהבה הינה תוצר של מפגשים חברתיים בכל רחבי העולם אך לעיתים היא דורשת גם העתקת מקום למדינה שונה וכאן נכנס בין היתר עניין גרין קארד על בסיס לנישואין לתמונה. אז אם בעבר היה קל יותר להיכנס לארצות הברית שהרי היום לאור כל המאורעות בעשורים האחרונים הפכה ארצות הברית קפדנית יותר ובפרט כאשר מדברים על מהגרים. אורכו של תהליך קבלת גרין קארד לוקח כשנה ובסופו קבלת מעמד תושבי קבע המסתמך בין היתר גם על אזרחותו של בן הזוג האמריקאי. 

תהליך הגשת בקשת גרין קארד נישואין שלב 1

בשלב הראשוני לקבלת האשרה יש להגיש בקשת ויזה בעבור בן או בת הזוג הישראלים. בקשה זו תוגש אל רשויות ההגירה של ארצות הברית ולצדה מסמכים רלוונטיים המעידים על אזרחות המבקש, חוקיות נישואין ועוד. במעמד זה יידרשו כל מיני מסמכים כמו חשבונות בנק משותפים, נוסח טאבו, שיתוף נכסים וכל מה שיכול להעיד על כנות היחסים. האם קיימת דירה משותפת או אפילו הסכם שכירות? אם כן זו בהחלט ראייה נוספת שיכולה לסייע לקבלת אשרת השהייה בקלות יתרה. כמו כן גם צירופן של תמונות מתקופות שונות לרבות מכתבים שונים יחזקו את האמיתות שבדבר.

שלב שני – המפגש במרכז הלאומי לוויזות ארצות הברית 

במעמד ניסיון השגת גרין קארד על בסיס נישואין נכנס לתוקפו השלב השני בו הזוג אמור להתנהל אל מול המרכז הלאומי לוויזות בארצות הברית. בשלב הזה יש לשלם אגרה נוספת ולאחר הסדרת התשלומים הכוללים יידרש על המבקש או המבקשת למלא טופס DS-260 ולהגישו אונליין. היות והטופס מצריך ריכוז והוא מורכב משאלות מחייבות רצוי שלא להזינו ללא הדרכה מתאימה לעיתים של עורך דין הבקיא בתחום. לאחר הגשת הטופס בהצלחה יידרש מבן הזוג המקומי תצהיר תמיכה פיננסית מטעמו ואם מצבו הכלכלי אינו טוב יידרש ממנו להשיג עוד אזרח אמריקאי שגר במקום מקורב, למשפחה ומצבו הכלכלי טוב יותר. בנוסף לשאר המסמכים יצורפו מסמכים כגון תעודת שחרור מהצבא, תעודות יושר, לידה ועוד. 

שלב שלישי – שלב ריאיון בשגרירות ארצות הברית 

בשלב זה יתקיים הריאיון עצמו מטעם השגרירות האמריקאית במעמד הזה יידרש משני בני הזוג להציג את כל המסמכים הנדרשים- כאמור אלו שכבר הוגשו בשלבים הקודמים. טרם הריאיון יידרש מהמבקש או המבקשת לעבור בדיקות רפואיות בתשלום לרבות חיסונים הנדרשים על פי צורך. במקרים מסוימים יזומנו רק המבקשים לראיון אבל במקרים אחרים ייתכן ויזומנו גם בני הזוג האמריקאים אשר בסופם תתקבל תשובה חיובית או שלילית ובסופה תונפק גם הוויזה המיוחלת לצרכי כניסה ושהייה חוקית בארצות הברית. למען הסר ספק, במידה וקיים עבר פלילי לאחד ממבקשי האשרה או אם בעבר שהה בצורה לא חוקית בארצות הברית הרי שכל תנאי השהייה מתבטלים עבורו.

ליצירת קשר מהירה

100% אחריות

לאחר השלמת האפליקציה איתנו, תהנו מ100% אחוזי השתתפות בתוכנית הDV. כל מתמודד שעומד בדרישות המינימליות של ארה"ב יזכה בסיכויי להיות תושב קבע. לחיות ללמוד ולעבוד ברחבי ארצות הברית. 
עם הצוות שלנו אתה מובטח ב100% כי הבקשה שלך תשלח כראוי. השירותים שלנו מתאימים לכל מועמד אשר עומד בתנאי התכנית.

Group-2.png