איך מתבצע תהליך חידוש גרין קארד שפג תוקפו?

ניו יורק

אם פג התוקף של הגרין קארד שלכם, או שהתוקף שלו עומד לפוג בתוך זמן קצר, עליכם להתחיל בתהליך חידוש גרין קארד באופן מידי. אם אתם זכאים לאזרחות, אתם יכולים גם להגיש בקשה לקבלת אזרחות במקום לחדש את הגרין קארד שלכם. אך אם בחרתם להישאר רק תושבי קבע, תוכלו פשוט להגיש טופס מתאים, בקשה לחידוש, או החלפה של כרטיס תושב קבע.

תהליך חידוש גרין קארד נמשך בין שלושה לחמישה חודשים. הזמן האידיאלי להתחיל בתהליך החידוש יהיה חצי שנה לפני תאריך התפוגה בגרין קארד. אם תוקף הגרין קארד שלכם כבר פג, עדיף שתגישו בקשה לחידוש בהקדם לקבלת גרין קארד חדש.

בינתיים, אם תידרשו להציג אישור למצב ההגירה שלכם על מנת לנסוע, הגשת בקשה למשרה, קבלת רישיון נהיגה או כל מטרה אחרת, תוכלו לקבל חותמת זמנית על הדרכון שלכם.

אם תוקף הגרין קארד שלכם פג, גם ההוכחה למעמד תושב הקבע שלכם פגה

זה לא אומר שמצב תושב הקבע שלכם פג, אבל אם אתם תשבי קבע מותנים, סטטוס התושב הקבוע שלכם יפוג כשיפוג תוקפו של הגרין קארד. עליכם להגיש טפסים מתאימים שלושה חודשים לפני תאריך התפוגה של כרטיס התושב הקבוע.

אם אינכם יכולים להרשות לעצמכם לשלם את דמי העיבוד עבור חידוש גרין קארד, תוכלו להגיש בקשה לוויתור על עמלה, בצירוף כל המסמכים התומכים במעמדכם הכספי. ויתור על אגרות חל על כל בני המשפחה המבקשים להצטרף להליך החידוש, אם בקשת ויתור האגרות שלכם תתקבל.

יציאה מגבולות המדינה

אם אתם נוסעים מחוץ לארצות הברית לתקופה ארוכה, עליכם לבדוק את תאריך התפוגה של הגרין קארד שלכם לפני שאתם עוזבים. אם הוא פג במהלך זמן הנסיעה שלכם, עליכם להגיש בקשת חידוש גרין קארד לפני שאתם עוזבים את הארץ.

אתם יכולים להראות את הטפסים המתאימים כהוכחה לכך שהגשתם בקשה לחידוש הגרין קארד שלכם במחסום ההגירה כשאתם נכנסים מחדש למדינה.

זכרו  שאינכם יכולים לחזור לארצות הברית עם גרין קארד שפג תוקפו. אם אתם מחוץ למדינה ופג תוקפו של הגרין קארד, עליכם ליצור קשר עם השגרירות האמריקאית הקרובה ביותר, או הרשויות המתאימות.

סיכונים פוטנציאליים

אם ביצעתם פשע כלשהו או עשיתם דבר אחר שמפר את זכותכם החוקית להישאר במדינה, יתכן שתיתקלו בקשיים אם וכאשר תרצו לחדש את הגרין קארד שלכם. בדרך כלל, פשעי עבירות גורמים לבעיות, אך מעשה לא נכון יכול גם הוא להניף דגלים אדומים.

בדיקת טביעת האצבע תחשוף פשעים או הפרות הגירה שהתרחשו מאז שקיבלתם לאחרונה את הגרין קארד שלכם, והגשת בקשת חידוש גרין קארד עלולה לגרום להעמדתכם להליכים משפטיים.

לכן מומלץ לקבל הדרכה וליווי של אנשי מקצוע בחברת I-Immigrate, שמתמחים בהנפקת או חידוש גרין קארד, שילוו אתכם בתהליך החידוש ויוודאו מראש את כל הסיכונים שעלולים לעמוד בדרככם, כמו גם הסיכויים שלכם לקבל את הגרין קארד או לחדש אותו.

ליצירת קשר מהירה

100% אחריות

לאחר השלמת האפליקציה איתנו, תהנו מ100% אחוזי השתתפות בתוכנית הDV. כל מתמודד שעומד בדרישות המינימליות של ארה"ב יזכה בסיכויי להיות תושב קבע. לחיות ללמוד ולעבוד ברחבי ארצות הברית. 
עם הצוות שלנו אתה מובטח ב100% כי הבקשה שלך תשלח כראוי. השירותים שלנו מתאימים לכל מועמד אשר עומד בתנאי התכנית.

Group-2.png