תהליך קבלת גרין קארד לארצות הברית

תשובות לשאלות נפוצות

המציאות מדברת בעד עצמה, יותר ויותר אנשים רוצים לנסות את מזלם בארצות הברית אבל לרוב נתקעים נוכח חוסר הידע והשגת האשרות המתאימות. אם כן, השנים האחרונות מדברות על שינוי רציני ביותר של מעברים בינלאומיים בעוד המשותף לכל קשור בהעלאת רמת החיים הן בהיבט הכלכלי והן בהיבט האישי. נשמע לכם מוכר? חושבים על רילוקשיין רק לא יודעים כיצד לבצע אותו נכון? במיוחד עבורכם, תהליך קבלת גרין קארד לארצות הברית. 

האם אזרח הוא כמו תושב קבע? 

בכדי להבין מהו תהליך קבלת גרין קארד לארצות הברית, חשוב להבין לפני הכול "למה התכוון המשורר". אם כן, כאשר מדברים על גרין קארד, חשוב לציין כי לא מדברים על אזרחות אלא על מעמד תושב קבע. הטעות הנפוצה ביותר הינה לחשוב כי התנאים החלים על אזרח, חלים גם על מעמד תושב קבע, מה שלא נכון. אז בעוד האזרח יכול לשוטט לו בעולם ולעזוב את ארצות הברית לטובת מגורים במדינה אחרת, תושב מעמד הקבע, חייב להראות רצינות ולהישאר במדינה לצמיתות. לא, אין מדובר כאן על הגבלה ביציאה לטיולים, אלא על הגירה נוספת – זו המותרת אך ורק לאזרחים אמריקאים. 

איך אפשר לקבל גרין קארד? 

כפי שניתן להבין, האדם שקיבל אישור לעבוד בארצות הברית על בסיס קבוע ובו זמנית לחיות ולהתחתן בה – קיבל למעשה מעמד של אזרח קבע אבל לא של אזרח בפועל. את המעמד הנ"ל ניתן לקבל בכמה דרכים כאשר הדרך העיקרית הינה בפניה אל קרובי משפחה שהם אזרחים אמריקאים. כמו כן, אם מדובר במעסיק "המבקש" את המומחיות שלכם במקצוע כזה או אחר, אזי יהיה קל הרבה יותר לזרז תהליך קבלת גרין קארד לארצות הברית. תהליך קבלת האישורים מתחיל קודם כל בהגשת וויזה מהגרים ישירות לשגרירות ארצות הברית. מרגע שהוויזה אושרה, יהיה ניתן להתחיל את התהליך עצמו. 

תהליך קבלת מעמד קבע בחסות בני משפחה אמריקאיים 

תהליך קבלת גרין קארד לארצות הברית עוסק גם בקרובי משפחה- אלו החיים בארצות הברית ויכולים להועיל כנותני חסות לכל דבר. נותני החסות יכולים להיות ילדים, בני זוג, אחים אחיות ואפילו הורים החיים בארצות הברית. באשר לאדם בעל מעמד תושב קבע (גרין קארד) – יכול הנ"ל להעניק חסות לקרובי משפחה ובתנאי שהם ילדים ורווקים. בסיכום דבר, מדובר בתהליך ארוך ומורכב ולעיתים, אנשים המחכים שנים, עלולים להתייאש ולסגת מקבלת האשרה. בכדי שזה לא יקרה, רצוי לגשת אל יועצים ומומחים בתחום על מנת שאלה ינהלו את התהליך על הצד הטוב ביותר. כמו כן, באמצעות היועצים הנכונים, יתאפשר גם הליך הגשת הטפסים הנכונים- אלו המתאימים לוויזה הרצויה. רוצים לבטל תהליך מסורבל? הגיעו עוד היום אל יועצים עם ידע בתחום ההגירה. 

ליצירת קשר מהירה

100% אחריות

לאחר השלמת האפליקציה איתנו, תהנו מ100% אחוזי השתתפות בתוכנית הDV. כל מתמודד שעומד בדרישות המינימליות של ארה"ב יזכה בסיכויי להיות תושב קבע. לחיות ללמוד ולעבוד ברחבי ארצות הברית. 
עם הצוות שלנו אתה מובטח ב100% כי הבקשה שלך תשלח כראוי. השירותים שלנו מתאימים לכל מועמד אשר עומד בתנאי התכנית.

Group-2.png