תנאים לקבלת גרין קארד

ניו יורק

יותר ויותר אנשים רוצים להגשים את החלום האמריקאי, הם טסים לארצות הברית, עובדים שם כחצי שנה ואז ללא התרעה, מגורשים בחזרה לישראל. נשמע מוכר? אם כן, זה לא חדש,  מקרי העבר ובפרט האסון הנורא שפקד ב11 לספטמבר מוכיחים את דברם. מאז ועד היום, הפך עניין ההגירה לעניין רגיש ביותר במדינה כמו ארצות הברית כך שלא כל אחד יכול להיכנס, לעבוד ולחיות בארצות הברית אלא אם… יש לו את האישור המתאים ובמילים אחרות, גרין קארד. איך משיגים גרין קארד? מהם תנאים לקבלת גרין קארד? כל התשובות במאמר שלפניכם. 

כשכול המשפחה עוברת לחול – תנאי אשרה 

ההגירה לארצות הברית מציגה כמה וכמה סיבות,  יש אנשים שרוצים לעבור דרך קבע בכדי לבנות משפחה, יש שרוצים לעבוד ויש שרוצים ללמוד. מבין כל אלו, האנשים שמחפשים להשתקע ולבנות משפחה בארצות הברית יידרשו להוכיח קשר משפחתי ברור. כאמור, כשיש קשר משפחתי משמעותי מדרגה ראשונה, הרבה יותר קל להשיג את הגרין קארד. סיבה נוספת היא להתחתן עם אזרחית או אזרח אמריקאי- זה מה שמקנה באופן אוטומטי את אשרת השהייה. לאנשים שהם ילדים של אזרחים אמריקאיים, אחים שלהם, הורים יוכלו לקבל בצורה מהירה את האישור המיוחל. 

ומה עושים כשרוצים לעבוד בארצות  הברית? 

תנאים לקבלת גרין קארד קשורים גם במידה ואתם רוצים לעבוד בארצות הברית. כאמור, כל אחד שרוצה לעבוד בארצות הברית יכול לממש את הזכות הזו ולנסות את מזלו. לא משנה אם אתם מגיעים במסגרת שינוי מיקום, או אפילו כעובדים זמניים במקום עבודה – בכל אופן, יידרש מכם להוכיח/ להציג חוזה העסקה חוקי לרבות שמות המעסיקים בארצות הברית, פרטיהם האישים ודרך קלה להשיגם. 

מה התנאים כשיש הגרלה? איך מגישים? 

כפי שהבנתם, תנאים לקבלת גרין קארד משתנים ממקרה אחד לאחר, כך גם כאשר יש מעמד הגרלה. שואלים איזו דרך היא הטובה ביותר להצליח ולהיות חלק מהגרלה? ממשל ארצות הברית עושה זאת, כמדי שנוה מעניק ל50000 אנשים 50000 אשרות ולא רק למהגרים ישראלים. אז בכדי להיכנס להגרלה, חשוב ביותר למלא את הפרטים, להוסיף תמונה, להבין כי זמן ההגרלה הינו מוגבל – כאמור בין אוקטובר לדצמבר כמדי שנה. בתקופת אפריל ומאי, יוכרזו הזוכים- אלו שיקבלו את הזכות לאשרת שהות ובתנאי שיעמדו בתנאים כמו מצב כלכלי עכשווי, השכלה, ניסיון רלוונטי ואפילו ידע במקצועות הנחשקים ביותר בארה"ב ( זה תמיד יכול להועיל).  

בסיכום דבר, אם אתם עומדים לפני הגשת בקשה לקבלת אשרת שהייה בארצות הברית, בדקו את התנאים, שהרי כל מקרה לגופו. בין אם זו הגרלה, בין אם זה מגורים או בין אם אתם רוצים ללמוד או אפילו לעבוד. צריכים עזרה? בקרו באתר הבית שלנו ותנו לנו לסייע לכם לבדוק האם אכן אתם מתאימים להגשת האשרה. 

ליצירת קשר מהירה

100% אחריות

לאחר השלמת האפליקציה איתנו, תהנו מ100% אחוזי השתתפות בתוכנית הDV. כל מתמודד שעומד בדרישות המינימליות של ארה"ב יזכה בסיכויי להיות תושב קבע. לחיות ללמוד ולעבוד ברחבי ארצות הברית. 
עם הצוות שלנו אתה מובטח ב100% כי הבקשה שלך תשלח כראוי. השירותים שלנו מתאימים לכל מועמד אשר עומד בתנאי התכנית.

Group-2.png