גרין קארד לארצות הברית: כדאי שיהיה לכם

גרין קארד

החלום האמריקאי הוא חלום משותף של ישראלים רבים, אך לא כולם יכולים להגשים אותו ולהגר לארה"ב על מנת להפוך לאזרחים עם זכויות שוות בארץ שכל כך הרבה פעמים הוגדרה כארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות.

אם אין לכם גרין קארד לארצות הברית, אתם יכולים לטוס לטייל ברחבי המעצמה הענקית הזאת, אבל לא משנה כמה פעמים תטוסו לביקור או לחופשה, זה לעולם לא יהיה כמו לגור או לעבוד בארצות הברית.

החדשות הטובות הן שאתם יכולים להגשים את החלום

ברוב המקרים, כדי להפוך לאזרחים אמריקאיים, עליכם לעבור דרך כמה תחנות: קבלת אשרת עבודה; קבלת גרין קארד לארצות הברית, הכרטיס שמעניק לכם מעמד של תושבי קבע; ובשלב הסופי תוכלו לקבל אזרחות אמריקאית מלאה, שכוללת גם דרכון וגם זכות הצבעה בבחירות, וכמובן אפשרויות מגורים, לימודים ועבודה.

אבל יש עוד שיטה שמקצרת קצת את התהליך ומאפשרת לכם לקבל את הגרין קארד בהגרלה שמתקיימת פעם בשנה, מטעם ממשלת ארצות הברית, או אם אתם ברי מזל ויש לכם קרובי משפחה שהם אזרחים אמריקאים.

אם זכיתם בהגרלה השנתית, אתם יכולים להתחיל את התהליך של הגשת בקשה לאזרחות קבע, שבסופו, אם נמצאתם עומדים בכל הקריטריונים והתנאים, תוכלו לזכות במעמד המיוחל.

הגרלת גרין קארד לארצות הברית: איך זה עובד?

אחת לשנה מוגרלים כחמישים אלף אשרות לבקשת גרין קארד לארצות הברית, שמיועדות למהגרים מארצות שנות בעולם, שאינם אזרחי ארה"ב. אלו הם שמות של אנשים שנמצאים במאגר רישומים שהממשלה מקבלת משש אזורים גיאוגרפיים כמו אפריקה, אסיה ואוקיאניה.

רק אנשים ממדינות שמהן יש מעט עליה לארצות הברית, כמו למשל ישראל, לבנון וסלובקיה, יכולים להיכנס לתהליך הגרלת הגרין קארד. לאזרחי ארצות שבהן יש כבר הגירה גדולה, כמו למשל מקסיקו או קנדה, אין אפשרות להשתתף בהגרלה.

התנאים שיש לעמוד בהם

אפשר להגיש את המועמדות להגרלת הגרין קארד בין אוקטובר לדצמבר מדי שנה, וההכרזה על הזוכים בהגרלה מתקיימת בין החודשים אפריל ומאי. אלא שהזכייה בהגרלה אינה מזכה באופן אוטומטי באזרחות קבע, אלא רק בזכות להגשת בקשת גרין קארד. בסביבות כמחצית מהזוכים יגשימו את חלומם ויקבלו בסוף התהליך הארוך גרין קארד לארצות הברית.

ברוב המקרים, הזוכים בהגרלת גרין קארד יתבקשו להציג תעודת בגרות או להוכיח שיש להם ניסיון מקצועי בתקופה של שנתיים לפחות באחד מהמקצועות שמופיעים ברשימה שפורסמה על ידי הממשל האמריקאי.

אבל זה לא הכול. תנאי נוסף הוא הוכחה שיש למבקשים יכולת כלכלית שתאפשר להם מחיה בתחומי ארצות הברית, עד למציאת משרה שהולמת את כישוריהם.

בשורה התחתונה, אל תתנהלו לבד

אם אתם שוקלים לבקש גרין קארד לארצות הברית, ולהשתתף בהגרלה, כדאי מאוד שתקבלו ליווי מקצועי. נציגי חברת I-Immigrate יכולים לעזור לכם ולהקל עליכם את התהליך עם השלמת הבקשה, מילוי הטפסים, בדיקה ששום פרט לא נשכח, עמידה בקריטריונים ובתנאים, והגשה נכונה של הבקשה דרך האתר הממשלתי.

הליווי שלנו חשוב, כי כל פרט, אפילו הכי קטן, שמולא באופן שגוי או משובש, יכול לפסול את הבקשה שלכם, וזה פשוט חבל. אז אם אתם רוצים לדעת עוד על התהליך, או להתחיל אותו ביחד, בואו נדבר!

ליצירת קשר מהירה

100% אחריות

לאחר השלמת האפליקציה איתנו, תהנו מ100% אחוזי השתתפות בתוכנית הDV. כל מתמודד שעומד בדרישות המינימליות של ארה"ב יזכה בסיכויי להיות תושב קבע. לחיות ללמוד ולעבוד ברחבי ארצות הברית. 
עם הצוות שלנו אתה מובטח ב100% כי הבקשה שלך תשלח כראוי. השירותים שלנו מתאימים לכל מועמד אשר עומד בתנאי התכנית.

Group-2.png
גלילה לראש העמוד