איך להוציא גרין קארד

בניינים

יותר ויותר אנשים מהארץ והעולם מחפשים להתפתח ולשנות את מסלול חייהם בדרכים יצירתיות אחד מהם קשור גם בהגירה לארצות הברית. בדיוק לשם כך הם מגייסים את כל המסמכים, מגישים את הבקשה אבל לרוב נענים בשלילה. למה זה קורה להם וכיצד ניתן למנוע את זה מראש? אם כל זה נשמע לכם מוכר ואתם שואלים איך להוציא גרין קארד אולי כדאי שתקראו את המאמר הבא. 

מזה גרין קארד ואיך ניתן להשיגו? 

בדומה לתעודה מזהה כך גם גרין קארד מהווה מסמך לשהייה חוקית בארצות הברית ומטרתו לאפשר למגוון המהגרים מהמדינות המגוונות לרבות ישראל לחיות בארצות הברית לצמיתות. כמו כן מדובר במסמך רשמי שמטרתו זיהוי שיסייע בסופו של דבר להוכיח מעמד של תושבות קבע בארצות הברית. כאמור, אדם המחזיק באישור זה זכאי ללא מעט הטבות הגירה לרבות היכולת ללמוד או לעבוד ללא חשש בארצות הברית ובתנאי כי עבר את גיל 18. ללא שום קשר כאשר מקבל אדם את האישור הנ"ל מן הראוי כי יסתובב עמו וזאת למנוע מצבים מביכים. 

הקשר בין גרין קארד לבין הסוג המועדף 

יש לא מעט דרישות בגין אשרות כמו מגורים ,עבודה, לימודים ומשפחה ולכן חשוב לייעד אותם ולהתאים אותם לסוג האשרה המתאימה. שואלים איך להוציא גרין קארד? אל תשכחו להתאימו לסוג המבוקש. למען הסר ספק, אישורי גרין קארד של דורשי עבודה שונים בתכלית השוני מאישורי הגירה ייעודיים ללימודים וכך גם אישורים המיועדים לנישואין ומשפחה. לכן, במעמד הזה חשוב להגיע מאורגנים, לחקור איזו אשרה אתם צריכים ורק אחר כך להשיג את המסמכים הנדרשים ולהגיש הכול יחד. 

גרין קארד לצרכי עבודה – איך משיגים? 

יש מגוון קטגוריות מבוססות תעסוקה וכאן שלא כמו במצבים הרגילים יהיה על המעסיק או מקום העבודה לבקש את האישור הייעודי עבור דורשי האשרה. בשלב הראשון ידרוש המעסיק את האישורים להעסקת עובדים ממשרד העבודה ומיד לאחר מכן ידרוש עתירה להעסקת עובדים זרים אל מול שירות האזרחות וההגירה האמריקאי. בשלב הזה ייכנסו העובדים אל תוך קטגוריה מסוימת כאשר ההתייחסות הראשונית והבלעדית תהיה בגין עובדים עם מקצועות בעלי ביקוש גבוה וחסר בארצות הברית. לצורך העניין המקצועות משתנים והם באים לידי ביטוי בתחום האמנות, חינוך, עסקים ואפילו תחום הספורט. כמו כן מדובר גם על מקצועות בעלי יכולות גבוהות מהרגיל כמו מרצים, חוקרים מצטיינים ובתנאי שלאלה ניסיון של יותר מ3 שנות מחקר/ הוראה בתחום. 

בסיכומו של דבר כאשר אתם מגיעים בכדי לקבל גרין קארד חשוב כי תדעו את המטרה לשמה אתם מהגרים. האם מדובר בשהייה הקשורה במשפחה? ילדים או עבודה ולימודים? לכל אלה יש סוגי גרין קארד שונים ולכן חשוב לדעת את המידע מבעוד מועד, לחקור את המסמכים הנכונים ורק אז לאחר בדיקה מעמיקה להגישם למקור הנכון. 

ליצירת קשר מהירה

100% אחריות

לאחר השלמת האפליקציה איתנו, תהנו מ100% אחוזי השתתפות בתוכנית הDV. כל מתמודד שעומד בדרישות המינימליות של ארה"ב יזכה בסיכויי להיות תושב קבע. לחיות ללמוד ולעבוד ברחבי ארצות הברית. 
עם הצוות שלנו אתה מובטח ב100% כי הבקשה שלך תשלח כראוי. השירותים שלנו מתאימים לכל מועמד אשר עומד בתנאי התכנית.

Group-2.png
גלילה לראש העמוד