מה זה גרין קארד?

הצגת הגרין קארד והגרלת הגרין קארד

מחזיקי גרין קארד או תושבי קבע הם אנשים שזוכים לחיות ולעבוד בארצות הברית באופן חוקי לחלוטין לאורך כל חייהם. התעודה הירוקה היא אחת שרוב האנשים בעולם רק חולמים להשיג. בזכות הגרלת הגרין קארד, כיום החלום הזה הוא לגמרי בגדר מציאות.

בניגוד לוויזה, תעודת גרין קארד מאפשרת לבעליה לחיות בארצות הברית חיים מלאים, שקרובים מאוד לחייהם של אזרחים מלאים במדינה.

על בעלי הגרין קארד לשאת אותו עמם בכל עת, ולחדש אותו כל עשר שנים. ישנם סוגים של גרין קארד כמו גרין קארד נישואין שיש לחדש מידי שנתיים. 

לאחר חמש שנים רצופות של החזקת גרין קארד, כל תושב קבע יכול לעתור בבקשה להפוך לאזרח מלא של ארצות הברית, וליהנות מכל הזכויות והחובות של כל אזרח אמריקאי חוקי.

קבלת הגרין קארד דרך הגרלת הגרין קארד

הגרלת הגרין קארד נוסדה בשנות ה- 90, מתוך האמונה והרצון של ארצות הברית להמשיך ולבסס מדינה מלאת תרבויות, מגוון ואקלקטיות, שמחזקים אותה בתור אומה. מידי שנה, כ- 50,000 אנשים מרחבי העולם זוכים בהגרלת הגרין קארד, ומקבלים את התעודה הירוקה במתנה.

בכדי להשתתף בהגרלה, חשוב להיות מעל גיל 18, עם תעודת בגרות וללא רישום או תיק פלילי. בנוסף, ישנן מדינות בעלות שיעורי עלייה גבוהים לארה"ב, שפסולות מהגשת הבקשה להגרלת הגרין קארד, בשל הרצון ליצור מגוון כמה שיותר גדול של מיעוטים במדינה. ישראל היא לרוב איננה אחת מהן.  

אם אין לכם בגרות, אתם יכולים להגיש את הבקשה להגרלת הגרין קארד על סמך ניסיון של מינימום שנתיים בעבודה המצריכה ניסיון ומקצועיות ברמה מסוימת.

מהלך ההשתתפות בהגרלה

כאשר אתם פונים לחברה מקצועית כמו I-Immigrate, אתם יכולים להגיש את הבקשה עבור גרין קארד כל השנה בדרך החכמה והנכונה ביותר, ולהגדיל משמעותית את הסיכויים שלכם לזכות בהגרלה.  

ללא סיוע, יהיה עליכם למלא את טופס הבקשה להגרלת הגרין קארד בין החודשים אוקטובר לנובמבר בלבד, במהלך חצי שעה ובשפה האנגלית בלבד. במידה והטופס שלכם יתקבל, יהיה עליכם לעמוד בפני ראיון עם עובד שגרירות ארצות הברית, ורק לאחר שתצטיינו בו תקבלו את תעודת הגרין קארד באופן רשמי.

יש לציין כי כ- 65% מהטפסים המוגשים להגרלת הגרין קארד נפסלים כתוצאה ממילוי לא נכון או לא שלם של טפסי הגרלת הגרין קארד, לכן כדאי ואף מומלץ להיעזר בחברה שכבר עזרה למאות ואלפי אנשים מרחבי העולם לזכות בגרין קארד המיוחל.

I-Immigrate מסייעת לכם למלא את כל המידע בצורה הרהוטה והנכונה ביותר, כך שהטופס שלכם יתקבל להגרלה במאת האחוזים. לאחר מכן, הם מכינים אתכם לריאיון שעליכם לעבור מול השגרירות באמצעות שאלות שהמראיינים שואלים אתכם בריאיון עצמו, ומסייעים לכם להתאקלם בקלות בארה"ב בזכות היכרות מעמיקה עם השוק האמריקאי.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

100% אחריות

לאחר השלמת האפליקציה איתנו, תהנו מ100% אחוזי השתתפות בתוכנית הDV. כל מתמודד שעומד בדרישות המינימליות של ארה"ב יזכה בסיכויי להיות תושב קבע. לחיות ללמוד ולעבוד ברחבי ארצות הברית. 
עם הצוות שלנו אתה מובטח ב100% כי הבקשה שלך תשלח כראוי. השירותים שלנו מתאימים לכל מועמד אשר עומד בתנאי התכנית.

Group-2.png
גלילה לראש העמוד