הגירה לארצות הברית

הגירה לארצות הברית היא תהליך המצריך הרבה הכנה מוקדמת והתמודדות עם פרוצדורות בירוקרטיות רבות. ישנן מגוון של ויזות אמריקאיות שיאפשרו לכם לשהות, ללמוד ואפילו לעבוד בארצות הברית במשך תקופה מסוימת, אך ההמלצה הרווחת היא לנסות ולהנפיק גרין קארד, שמאפשר לכם לחיות ולעבוד בארצות הברית באופן חוקי לאורך כל החיים.

מי יכול לקבל ויזה לארצות הברית?

בכדי לקבל ויזה לארצות הברית, רוב הפעמים יהיה על אזרח אמריקאי שאתם מכירים להגיש את הבקשה עבורכם. אתם יכולים להגיש בקשה לוויזה אך ורק אם יש לכם בן/בת זוג או קרוב משפחה ממדרגה ראשונה המתגוררים בארצות הברית כאזרחים אמריקאיים או כמחזיקי גרין קארד חוקיים. 

לחלופין, אם אתם מאורסים לאזרח אמריקאי או מתקבלים לעבודה בארצות הברית על סמך המקצוע וההתמחות האישית שלכם, אתם תקבלו ויזה לארצות הברית באופן אוטומטי.

יש לציין כי כל העילות המוזכרות כאן רלוונטיות גם לקבלת גרין קארד. עם זאת, הן דורשות זמן רב ובדומה להליך הוויזה, לא בהכרח גורסות תשובה חיובית.

ויזה לעומת גרין קארד

כאשר אתם פונים לשגרירות של ארצות הברית בירושלים בבקשה לקבל ויזה, יהיה עליכם למלא טופס I-130, לבקש מהקרובים אליכם או מהמעסיקים שלכם בארצות הברית למלא את הטפסים המתאימים ולהתכונן לריאיון אישי מול עובד שגרירות.

מהלך קבלת הוויזה הוא לרוב ארוך ועורך מספר שנים. רק לאחר קבלת מספר ויזה, תוכלו לעבור לארצות הברית באופן רשמי, תחת סטאטוס זמני או סטאטוס של תושב קבע, שיזכה אתכם בתעודת גרין קארד.

בניגוד לוויזה, גרין קארד היא תעודה שמעניקה לכם את הזכות לעבוד ולחיות בארצות הברית באופן חוקי לחלוטין, לאורך כל החיים. יש לחדש את תעודת הגרין קארד מידי ער שנים ולאחר החזקה בגרין קארד במשך כ- 5 שנים בלבד, אתם יכולים לעתור למחלקת המדינה של ארצות הברית בבקשה להפוך לאזרחים מן המניין.

הגירה לארצות הברית דרך הגרלת הגרין קארד

כיום הדרך החכמה ביותר לבצע הגירה לארצות הברית באופן חוקי היא דרך הגרלת הגרין קארד. הגרלת הגרין קארד היא יוזמה של מחלקת המדינה של ארצות הברית, והיא מחלקת מידי שנה כ- 50,000 תעודות גרין קארד לאנשים מכל רחבי העולם.

בכדי להשתתף בהגרלה, עליכם להיות בוגרים מעל גיל 18, לסיים תיכון עם תעודת בגרות מלאה ולהיות נקיים מרישום או תיק פלילי באשר הוא.

חברת I-Immigrate מסייעת לכם להירשם להגרלת הגרין קארד בתאריכים הנכונים ובצורה הנכונה והמרשימה ביותר. החברה דואגת להגיש טפסים מלאים, המנוסחים באנגלית רהוטה וכוללים את כל המידע שמחלקת המדינה מחפשת, במטרה להביא לאישור מלא של טופס ההגשה.

לאחר שנבחרתם לקבל את הגרין קארד הנחשק, הצוות המומחה של חברת I-Immigrate מסייע להכין אתכם לריאיון האישי מול עובד השגרירות, באמצעות שאלות נפוצות שעולות במהלך הריאיון עצמו.

הגירה לארצות הברית מצריכה הרבה יותר ממספר ויזה: בכדי להתמסד במדינה כיאות, יהיה עליכם להכיר היטב את השוק האמריקאי, להתבסס במדינה ולהכיר היטב את חוקיה. חברת I-Immigrate מלווה אתכם לכל אורך תהליך הגירה לארצות הברית מרגע הנחיתה מהמטוס ועד ליום שבו אתם מרגישים שהתמקמתם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

100% אחריות

לאחר השלמת האפליקציה איתנו, תהנו מ100% אחוזי השתתפות בתוכנית הDV. כל מתמודד שעומד בדרישות המינימליות של ארה"ב יזכה בסיכויי להיות תושב קבע. לחיות ללמוד ולעבוד ברחבי ארצות הברית. 
עם הצוות שלנו אתה מובטח ב100% כי הבקשה שלך תשלח כראוי. השירותים שלנו מתאימים לכל מועמד אשר עומד בתנאי התכנית.

Group-2.png
גלילה לראש העמוד