רילוקשיין לארה"ב: הזדמנות פז לקבל גרין קארד

הזדמנות שלכם לקבל גרין קארד

תושבי מדינת ישראל מיטיבים את הצ'אנס להוצאת ויזת עבודה ונוהים אחר תכסיסים ידועים, על מנת לשגשג בפרוצדורה מסועפת של הגירה. במאמר זה הבאנו בפניכם את כל החדשות, השינויים והאלמנטים שהנכם עשויים להכיר על קבלת ויזות עבודה או לחלופין קבלת גרין קארד, לרבות סקירה משמעותית של סוגי ויזות שונים – קראו בעיון ואף תחכימו מכך. בעוד שהמדיניות של אובמה סידרה כמה חוקים חדשים ואף הטבות עבור יזמים וכן בעלי חברות, המדיניות של טרמפ מקשה על זרים אשר דורשים ויזת עבודה למן היעד של משלח יד.

H – 1 B  ת R וי  –

עד עתה, הוויזה הנורמטיבית היחידה שהיה באפשרותכם להשיג, כדי שתוכלו להיות מועסקים לגליים במדינת ארצות הברית הייתה ה- E – שמונה עשר – מדובר בוויזה אשר מוענקת לכל עובד בעל מקצוע. את הוויזה הזאת אפשר לדרוש שוב בין חודש ינואר לבין חודש אפריל. הזמן להגשת ויזה H – שמונה עשר הינו הראשון באפריל ואף לאלו מבינכם אשר מעוניינים להיות מועסקים בנון פרופיט – אפשר להגיש את הוויזה הזאת בעל מועד ללא סייג.

עבור ויזה זאת קיימת מכסה כמותית ומכיוון שכה, לבני אדם אשר מחזיקים בתואר ראשון, קיים בשיעור בן כשלושים אחוז הצ'אנס לקבל את הוויזה על ידי הגרלה. בעלי תואר שני והן בעלי דוקטורט מיטיבים את הצ'אנס של מענק וויזה עבורם בשיעור בן כארבעים אחוז. כדי לדרוש את הוויזה הזאת, עליהם למצוא בית עסק שיסכים להגיש אתכם להגרלת H פ אחד B, הווה אומר, בית העסק יתפקד כספונסר שלכם. קיים מעקף קל, אשר משפר את הצ'אנס להענקת ויזה זו, מה שלט נאמר לכם, הינו כי אפשר באופן לגלי להגיש עד שלוש פעמים ויזה זו באותה צורת הגשה. הנכם רשאים לאתר שלושה מעסיקים שונים וכן להגיש באותה הגרלה שלוש פעמים וגם באופן הזה להיטיב את הצ'אנס שלכם בעשרות מונים.

J  – 1 ת T וי  – 

לאלה מבינכן, אשר לא שוררים בוודאות שהנכם מעוניינים להמשיך להיות במדינת ארצות הברית יותר מתקופה בת שמונה עשר חודשים, תוכלו להגיש ויזה של התמחות לעת בת שנה עד שנה וחצי. ויזת ה- טרייני J – אחת מוענקת בידי מי אשר מגיע להתמחות בעבודה בבית עסק של מדינת ארצות הברית. אפשר להוציא את הוויזה הזאת באופן יחסי בפשטות וכן בלי הגרלה. כדי שתצליחו כי יוענק בידכם את הוויזה הזאת, מומלץ שתבינו כי עליכם להמעיט מעצמכם, לצמצם בנראות של קורות החיים שלכם וגם בהצלחות שלכם שהנכם משגרים את קורות החיים שלכם, להעביר מסר כי הנכם מצווים בראשית הדרך שלכם ואף כי אתם לא בעלי ותק בתחום בצורה ניכרת.

הקלות ניכרות במענק של גרין קארד עם EB – NIW – 2  (נכתב על ידי i-immigrate)

מדובר בחדשות פורצי דרך, מכיוון שמה שלא הגיע לכותרות, אבל יזמים ואף בעלי סטארט אפ רבים עשויים להשיג גרין קארד תחת ההקלות החדשות. כל בעל מקצוע או כל יזם, אשר אוחז בתואר מן אוניברסיטה, אשר מעניק תרומה ודאית למדינת ארצות הברית, עשוי לקבל גרין קארד. על היזם או על העובד להוכיח תרומה ניכרת בתעשייה שבה הינו עובד. במידה ובשנים קודמות נאלצתם להמציא מעסיק מ מדינת ארצות הברית שיגיש אתכם עבור פרוצדורה זאת, כי אם במציאות העכשווית הנכם עשויים להגיש  בקשה לגרין קארד בכלל בלי מעסיק. הדבר פותח צ'אנס גדול ליזמי היי טק. במידה והנכם שואלים את עצמכם כעת איל מוכיחים תרומה ניכרת? המענה על כך הינו – זו המלאכה שבה עוסקים עורכי דין להגירה. גרין קארד הינו תיק משפטי לכל דבר ועניין, אשר בו טוענים טענות ואף מציגים ראיות.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

100% אחריות

לאחר השלמת האפליקציה איתנו, תהנו מ100% אחוזי השתתפות בתוכנית הDV. כל מתמודד שעומד בדרישות המינימליות של ארה"ב יזכה בסיכויי להיות תושב קבע. לחיות ללמוד ולעבוד ברחבי ארצות הברית. 
עם הצוות שלנו אתה מובטח ב100% כי הבקשה שלך תשלח כראוי. השירותים שלנו מתאימים לכל מועמד אשר עומד בתנאי התכנית.

Group-2.png
גלילה לראש העמוד