העלויות הכרוכות בהוצאת הגרין קארד

העלויות הכרוכות בהוצאת הגרין קארד – מה הינן הזכויות של המחזיקים בגרין קארד ?

כל מי מבינכם אשר מחזיק בגרין קארד הנכם בעצם בעלי זכויות של תושבי קבע במדינת ארצות הברית. הזכות לדור בתוך מדינת ארצות הברית מעניק לכם את החלופה להתיק את עיקר החיים שלכם לכל אחת מן הערים המדינות שחברות באיחוד. הזכויות אשר מוענקות לבעלי גרין קארד מורכבות בית היתר מהאמור להלן

  • תעסוקה – לכל מי מבינכם שיש ברשותו גרין קארד הינו עשוי להקים חברה בכל מרחבי מדינת ארצות הברית, וכן להיות מועסק בכל משלח יד אשר תחפצו בו. המון פעמים הענקה של גרין קארד תלויה באפשרות וגם בנתיב מקצועי מסוים, אבל בתום קבלת הגרין קארד אפשר לבצע שינוי תעסוקה.
  • קנייה של נדל"ן – מי שיש ברשותו גרין קארד הוא זכאי לקנות נדל"ן בכל מרחבי מדינת ארצות הברית, הדבר בנוסף לקניית נכס עבור מגורים.
  • רישיון – מי שאוחז בגרין קארד קיימת בידו הזכות להוציא רישיון נהיגה בדיוק כמו כל נתין או לחלופין כל תושב אמריקאי. כמו כן, הינו רשאי להוציא רישיונות ואף היתרים לצורכי החברה שלו.

השלבים עבור הנתיב של הוצאת גרין קארד

הוצאה של גרין קארד פותחת בשבילכם מזור למגורים ואף לתעסוקה באחת מן המדינות הכי מחבקות אשר על פני כל הגלובוס, הרי הינה מדינת ארצות הברית. המרחבים הכבירים, עלות המגורים המועטה בצורה יחסית ומנעד רב של צ'אנסים עבור משלח יד והן הכלכליות הן יותר ממספיקים לשכנע כל אחד לדור בה. הפרוצדורה של קבלת גרין קארד יכולה להיות מסעפת והן ארוכה מדי, אבל לבני אדם אשר דבקים במטרה שלהם להגר למדינת ארצות הברית ואשר הינם ניצבים בפני הקריטריונים הוא בוודאי אפשרי. השלבים של הנתיב להוצאת גרין קארד מורכבים בין היתר מזאת – 

  • רישום – בשל התפתחות טכנולוגיה ענפה, הליך זה הפך להיות פשוט בצורתו היחסית. הנכם נדרשים להיכנס לאתר אשר קיים ברשת האינטרנט של שגרירות מדינת ארצות הברית במדינת ישראל ופשוט למלא את כל המסמכים ההתחלתיים לשם הדרישה שלכם. הטפסים הללו כוללים בית היתר הצהרות בתחום המצב הכלכלי שלכם, הגורמים לדרישה ואף סקירה ל הקשר שלכם אל מדינת ארצות הברית וגם העבר שלכם בתוך מדינת ישראל.
  • ביאה לשגרירות – במידה והטפסים אותם הנכם ממלאים בזמן הרישום, יעברו את דרישת הסף, כי אז תיאלצו לבוא באופן פיזי אל מתחם השגרירות. לאחר שתחכו זמן לא מבוטל, תידרשו להפקיד את כל התצהירים, הטפסים הפורמליים שתאלצו להציג לשם עיבוד הדרישה שלכם. טפסים אלו יורכבו מן היתרי לימודים ואף מקבלת תארים, הצהרה כלכלית, והן היתרים משפטיים רבים.
  • קיומו של ראיון – בתום הצגת הטפסים, תיאלצו לבוא לכדי השלבים הסופיים בתהליך, אשר הינם שלב הריאיון . כעת תידרשו לשבת אל מול פקיד של הגירה בתוך השגרירות, אשר ישתדל תוך כדי שיחה בודדת לדעת מה הינה התרומה אשר ביכולתכם להעניק לחברה והן לכלכלה של מדינת ארצות הברית. תנו את דעתכם על כך, כי עסקינן הודות שלב סופר חשוב בפרוצדורה של הבקשה שלכם ועליכם לבוא אליו מוכנים ביתר שאת. הכנה לראיון מורכבת מהגעה בלבוש פורמלי והן מאפשרות של שיחה בשפה האנגלית ברמה ניכרת. בלי הקפדה על כל זאת, יש להניח כי לא יכבדו את הבקשה שלכם.

העלויות הכרוכות בהוצאת הגרין קארד

גורמים במשרד ההגירה של מדינת ארצות הברית ימשיכו לקדם את התנית ולהכפיל את העלויות אשר מוטלות על הגשת בקשה לקבלת גרין קארד אמריקאי ולהעלות פי שלוש את התשלומים על בקשת גרין קארד. 

לדברי מנהל סי איי אס, הסוכנות הינה מבוססת עמלות. תשעים  ותשעה אחוז מן התקציב מגיע מן עמלות אשר גובים ממגישי בקשה לגרין קארד. הם עשויים להיות הסוכנות שמצפים ממנה להיות, לתפקד כרפורמה. הדרך הבלעדית לבצע זאת הינה בהשגת של משאבים כלכליים עבור זה.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

100% אחריות

לאחר השלמת האפליקציה איתנו, תהנו מ100% אחוזי השתתפות בתוכנית הDV. כל מתמודד שעומד בדרישות המינימליות של ארה"ב יזכה בסיכויי להיות תושב קבע. לחיות ללמוד ולעבוד ברחבי ארצות הברית. 
עם הצוות שלנו אתה מובטח ב100% כי הבקשה שלך תשלח כראוי. השירותים שלנו מתאימים לכל מועמד אשר עומד בתנאי התכנית.

Group-2.png
גלילה לראש העמוד